شرکت سانوفی مدیر عامل: ‘یک جلسه سفر خواهد ناپدید می شوند’

Paul Hudson سال گذشته است. او می گوید: ممکن است شرکت سانوفی واکسن در برابر coronavirus ممکن است در دسترس در سه ماهه دوم سال 2021.

عکس: benoit tessier/ایسنا

Paul Hudson تا به حال مقدار زیادی در بشقاب خود به عنوان رئیس جدید از مراقبت های بهداشتی لوله شرکت سانوفی SA : اساسا هرس آن دارو, خط لوله, برش €2 میلیارد دلار ($2.17 میلیارد دلار) در هزینه های 2022 و ساخت این شرکت مصرف کننده مراقبت های بهداشتی بخش یک واحد مستقل.

همه که قرار داده شده است به دیدگاه توسط داروسازی را اولویت جدید—پیدا کردن یک واکسن یا درمانی برای غلبه بر یک بیماری همه گیر پرتاب شده است که جهان را به آشفتگی.

شرکت سانوفی است که به طور فعال درگیر در صنعت داروسازی را تلاش برای توسعه یک پادزهر برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. آن است که کار بر روی دو بالقوه واکسن. آن را با هم شریک Regeneron Pharmaceuticals , Inc., در حال اجرا جهانی بالینی برای Kevzara یک آرتروز مواد مخدر است که به نظر می رسد برای مقابله با خطرناک التهاب ریه در بیماران مبتلا به Covid-19. آن را نیز یکی از تامین کنندگان اصلی از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین—در حال حاضر در تقاضا پس از برخی از مطالعات پیشنهاد آن می تواند به مبارزه با ویروس.

در ضمن 52 ساله آقای هادسون و بسیاری از شرکت سانوفی در حدود 100,000 کارکنان در حال مرور روش های جدید کار می کند. در سراسر جهان شرکت سانوفی را مبتنی بر کارکنان از جمله اجرایی آن تیم در حال کار از خانه به حداقل رساندن گسترش ویروس. تاثیر دراز مدت آن می تواند به معنای نیاز کمتری برای سفر کسب و کار پس از همه گیر اببس, او گفت:.

آقای هادسون سابق بالا نوارتیس AG اجرایی که عضو شرکت سانوفی به عنوان مدیر اجرایی خود را در ماه سپتامبر به صحبت کرد وال استریت ژورنال این هفته از خانه اش در پاریس. در اینجا ویرایش گزیده ای.

وال استریت ژورنال: که در آن است سانوفی در مسابقه برای توسعه واکسن جدید کروناویروس?

آقای هادسون: این یک مسابقه ما خوشحال به از دست دادن اما در واکسن جهانی ما نیاز به چند عکس در هدف. مدرن [ایالات متحده شرکت زیست فناوری که واکسن در حال حاضر در حال آزمایش در داوطلبان انسانی] است کمی جلوتر اما من نگران هستم که آنها نمی خواهد به اندازه کافی به همین دلیل است که ما هنوز هم می خواهم که یک نقش برای بازی با ما کمی بعد از آن رویکرد است.

[ مدرن , Inc. نمایندگان نمی توان برای این مقاله, اما این شرکت گفته است که در حال آماده سازی به سرعت در حال سرعت بخشیدن به توانایی های خود را به اجازه می دهد برای آینده تولید میلیون دوز از این واکسن استفاده کنند.]

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

وال استریت ژورنال: چگونه به سرعت می تواند خود را ممکن است واکسن به طور گسترده ای در دسترس است ؟

آقای هادسون: اگر ما از طریق اولین گام ما ممکن است واکسن آماده در Q2 از 2021. ما می توانیم صدها میلیون دوز.

وال استریت ژورنال: شرکت سانوفی منابع مواد تشکیل دهنده آن مواد مخدر از سراسر جهان است. چگونه زنجیره تامین خود ضربه خورده است همه گیر?

آقای هادسون: این درست است که با این مستند در هند و خماری از چین در آینده است که اگر این رفت و برای یک زمان بسیار طولانی همه شرکت ها در این صنعت را تحت تاثیر قرار خواهد یک راه یا دیگری. اما ما در حال حفظ حق سطوح موجودی در حال حاضر. من که نگران نیست هنوز.

وال استریت ژورنال: باید هر بخش از کسب و کار آمار گرفته از همه گیر?

آقای هادسون: ما تا به حال به برخی از تنظیمات خاطر اینکه چین رفت و به مستند های قبلی. قبل از quarantining ما می خواهم در آغاز سال بسیار خوبی است. ما را ببینید که چگونه به سرعت آن به عقب می آید.

وال استریت ژورنال: آیا راه کار در حال حاضر آن را تبدیل به دائمی است ؟

آقای هادسون: یک جلسه سفر را برای همیشه ناپدید می شوند. مردم را با هم به صورت شبکه که در آن گروه های بزرگتر و یا که در آن وجود دارد دو یا سه روز ارزش محتوا. که فوق العاده مهم برای تعهد ما به محیط زیست و احترام به مردم زمان دور از خانواده. ما بیشتر خواستار از فضای دیجیتال است. مردم را بیشتر با اعتماد به نفس گفت: “اجازه دهید دو ساعت زوم نشست.”

وال استریت ژورنال: آنچه این تجربه تدریس شما در مورد شرکت سانوفی به عنوان یک سازمان ؟

آقای هادسون: ما قرار داده ایم رهبران مسئول هیدروکسی کلروکین, Kevzara واکسن. مردم داوطلب شده اند [به انجام آن] در مقیاس گسترده است. آنها فقط پاکسازی موانع و حمایت از یکدیگر است. این بود که راه درست آن را یاد بگیریم اما من یاد گرفتم که چه سانوفی است مانند زمانی که آن را در کلاس جهانی—هر روز در همه جا. تمام مسائل محیطی ناپدید شده است.

که واقعا بسیار مهم لحظه برای من به دلیل ارتباط من با سازمان و دیدن آن نوار دور همه چیز به جز خلوص هدف. یکی از چالش ها برای من به عنوان یک رهبر خواهد بود که چگونه برای حفظ آن مطلق nonhierarchical, غیرسیاسی ، nonjudgmental خلوص در ارائه در دستور کار ما پس از آن.

وال استریت ژورنال: چگونه می توانم به شما رای دولت در پاسخ به این همه گیر?

آقای هادسون: که در آن است که اتحادیه اروپا همه گیر آمادگی? و در جایی که اروپایی حاکمیت در آمادگی ؟ هیچ بردا برای اروپا است. [پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یک دولت ایالات متحده در سازمان اختصاص داده شده به آماده سازی در برابر تهدیدات بیولوژیکی.] کشورهای در حال مبارزه برای خود.

هنگامی که ما این لرزش پایین بعد از آن اروپا باید درخواست خود را: آیا چند صد میلیون سال صرف آماده بودن بهتر از multitrillion-دلار بسته های مشوق زمانی که شما آماده نیست ؟ و این همیشه سخت مناسب است ؟ مردم نمی خواهم به سرمایه گذاری در چیزهایی که آنها ممکن است هرگز استفاده کنید.

مربوط تصویری

ایالات متحده آمریکا ممکن است به مردم توصیه در coronavirus نقاط داغ به پوشیدن پارچه ماسک صورت, a $350 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی امروز و موارد جهان گسترده ای فراتر از یک میلیون. وال استریت ژورنال را Lorie Hirose آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Ringo Chiu/زوما پرس

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به دنیس رولاند در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>