عاقل عاقلی Sanitiser: چرا من را متوقف وحشت و آموخته به عشق این ویروس 😜

“آه چو شد برای اولین بار تایید کرد بیمار از Covid-19.’ این یک شوخی است اما هنوز به عطسه در است. در واقع چنین بی ضرر expectoration باعث خواهد شد یک حمله از پا در کل مجاورت. بنابراین اگر شما احساس غلغلک دادن تا بینی خود را با عجله به خود منزوی و انجام این نهان بی سابقه. دیگری شما و تمام خانواده خود را و پاره وقت بای خواهد بود محکوم به اعدام به قرنطینه و اجتماعی و یا تحریم. تصور کنید که داشتن به رنج می برند و این حتی بدون استفاده از holidayed در ایتالیا.

مطمئن, من بیش از حد زندگی با این گلوله برفی کردن خطر – و از آن بدتر عوارض جانبی. این در هیچ منظور خاص و تحریک پذیری هستند انفجار ناگهانی دامنه تخصص من کلاس های یوگا رفتن به طولانی مدت آن و ثابت جیغ همسایه کودکان آواز ‘تولدت مبارک’ – دو بار. همانطور که برای سونامی viruscentric WhatsApps که به استقبال من اولین چیزی که من هنوز هم بدانند اگر اینها بدتر از قدیمی شیوع و پیش پا افتاده خوب صبح پیام.

به عنوان اگر همه این کافی نیست برای ما دیوانه آنها قفل شده است و ما نه فقط از خانه کار می کنند اما همچنین سرگرم کردن خودتان از صفحه اصلی. در اینجا ما برش پایین صفحه نمایش-زمان و رونق این bio-بمب ضربات ما پر زحمت و تلاش. که جزء نیست چه مشاوره به معنای “کنترل از راه دور نامزدی’.

این همه نیست. ‘Mens sana in corpore sano” بود ضرب المثل, اما چگونه ما در حفظ بدن سالم مورد نیاز برای یک ذهن عاقل که تقریبا در هر گروه فعالیت های تناسب اندام از ایروبیک زومبا ممنوع است? حتی سعی و آزمایش درمان های خرده فروشی در حال حاضر بازار-کاربردی است. آنلاین خرید ؟ آیا شما شده است به قرار “محدود تحویل’?

اما همانطور که من در حفظ و گفت: به جای wringing دست ما استعاره در حالی که شستن آنها را دیوانه وار بیایید تبدیل تهدید به فرصت است. هیچ اجتماعی به معنی همه ما می تواند تبدیل به ضد اجتماعی است. ما می توانید پیدا کردن راه های خلاق برای گفتن ‘من به شما می شود قرنطینه?’ چرا طرح یک توپ نقاب با نمایش guestlist, تام هنکس لیست پخش و دست آزاد ، و هیچ احساس enviously FOMO بیش از تالارهای sashaying. به جای آن اجازه دهید خیره نگاه کردن بیش از این آگهی که مبتنی است. تاج را کاملا در زمین ، ممتاز در حال بدتر ضربه از گذرنامه-کمتر است.

حالا پس از جهانی gadding است که حامل اصلی باید در حال حاضر سمی عبارت بود املای ‘سفر hiss-حزب محافظه کار’?

***

الک هوشمند گفت: “کرونا را موثر تر از demonetisation. آن را ساخت ما تبدیل به cashless – به طور داوطلبانه.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de