حرمت هفته دفاع مقدس و تاج افتخار

توسط فرانسیس Gonsalves

اکثر مردم به ماندن در خانه مطابق با 21-day مستند توصیه می شود توسط دولت هند است. وجود دارد برخی از کشورهای دیگر نیز که در آن یک وضعیت مشابه غالب با توجه به همه گیر ناشی از رمان شیوع کروناویروس که جان هزاران نفر و رندر دیگران بیمار در سراسر جهان است.

از آنجا که ما مانع از عجله خارج به ما اجازه سرمایه گذاری در حج داخل عمق به عمیق ترین در درون من – این هدیه الهی ” من ” که بر اساس کتاب مقدس است یک تصویر از الوهیت. در اوپانیشادها صحبت از چهل است که “باید دیده شود باید به گوش باید فکر باید فکر”. من نمی egotistically خاموش کردن و یا خفه که چهل?

تاج در لاتین به معنی ‘تاج’. تاج متعلق به خدا Ishwar خدا – مطلق پرورش ما هستی. مزمور می گوید که خدا قرار داده است انسان “کمی کمتر از خدا و تاج آنها را با شکوه و افتخار”. به عنوان موجودات آفریده ایم سرنگون خدا و تاج خودمان را به عنوان demigods با مواد پیوست و قدرت. این تاج را فروپاشید.

ما احساس امن با استناد نهایی در مکان عبادت است. اکثر ادیان تدریس که خدا روح است و حقیقت: در دسترس در هر زمان در همه جا و توسط هر کس. بنابراین به جای bemoaning خاموش کردن اماکن مقدس ممکن است ما احساس می کنیم در خانه خدا در حالی که خانه های ما تبدیل به داخلی زیارتگاه شاید با شمع diyas یا agarbattis روشن الوهیت در.

واتساپ ما را نگه می دارد پهلو به پهلو از آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان: تعداد مرگ و میر بالا رفتن روبات سرو غذا در ووهان کره ای, medicos لباس پوشیدن و مانند فضانوردان خادم بیمار, بیماران آلوده برای نفس نفس نفس زدن در Icu به سر می برند در سراسر اروپا و کالیفرنیا عجله برای خرید اسلحه در مورد کالا اجرا و شنیدها run amuck. این همه منجر به درخواست برای اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش بیشتر بیماری است.

ویروس ها نمی تبعیض بین رئیس جمهور و گدا; به ویروس, همه, همان, غنی یا فقیر مرد و زن در غرب و یا شرق. Icu می تواند به ما اطمینان یک دیگر, “I See You” به عنوان, خواهر, برادر, دوست, از نزدیک در ارتباط است. مادر زمین ما را دعوت به باز کردن وجود closedowns – به تنفس عمیق و مزه یک بار خاموش سمفونی از حشرات و پرندگان است. قوها در ونیز و سمور از سنگاپور در حال بازپس زیستگاه های خود را, گزارش های خبری می گویند. خانه نشین بشریت است که طبیعت اجازه تنفس رایگان یک بار دیگر با آسمان روشن تر تمیز کننده آب بدن و محیط اطراف unplucked گیاهان و جانوران جسارت از کوتاه بیاد.

مسیحیان در حال حاضر رعایت لنت در آماده سازی برای هفته دفاع مقدس از مصائب مسیح, مرگ و در حال افزایش است. ما آمده چهره به چهره با دو تاج شخصیت: عیسی مسیح و پنطیوس پیلاطس. اسیر مسیح می ایستد قد بلند با خود درونی معنوی و اقتدار در حالی که فرماندار رومی پیلاطس بالند از قدرت امپراتوری. مسیح با تاج خار; پیلاطس چادری در طلا. در حالی که عیسی غرق در خون پیلاطس شوی خود را خون آلود دست اعلام کرد “من از خون این مرد; دیدن آن خودتان!” در حال حاضر بسیاری ریور مسیح به عنوان افزایش یافته است پادشاه پوشیدن “تاج از زندگی ابدی”.

ماسک handwashes, sanitisers, closedowns و فواصل تماس برای دریدن از ادعای, روح پاک, پاکسازی از تعصبات باز بودن و صمیمیت با خدا, چهل دیگران و مادر زمین. Covid-19 تحمیل تاج خار بر ما سر متورم اما ما ارتباط و همکاری نشاط در طول سال 2020 ممکن است افزایش ما نه تنها قربانیان اما فاتحان بیش تاج – از بین بردن ما ساخته آلوده تاج بیش از حد – برای رسیدن به آن “تاج افتخار”.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>