سامسونگ سود پیش بینی نشان می دهد محدود Coronavirus تاثیر

سامسونگ بزرگترین گوشی های هوشمند و حافظه تراشه ساز به عنوان یک صنعت bellwether.

عکس: SeongJoon Cho/مهر نیوز

Samsung Electronics Co. ارائه شده برخی از امید است که کسب و کار رکود موجب شده توسط coronavirus همه گیر ممکن است فقط در حد متوسط دندانه یکی از بزرگترین شرکت های فن آوری, ارائه پیش بینی سود بالاتر از انتظارات تحلیلگران شنبه.

کره جنوبی غول بینی 2.7% افزایش در سه ماهه اول سود عملیاتی را فراهم می کند یکی از اولین شرکت های بزرگ شاخص چقدر بزرگ تاثیر coronavirus خواهد شد که هر دو در جهانی فن بازار و اقتصاد گسترده تر. تغییر جهانی به کنترل از راه دور کار برداشته تقاضا برای سامسونگ ساخته شده از تراشه های حافظه که قدرت مراکز داده ها و محاسبات ابری تحلیلگران می گویند.

مرتبط

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

سامسونگ بزرگترین گوشی های هوشمند و حافظه تراشه ساز به عنوان یک صنعت bellwether به دلیل آن است که پیچیده بافتنی به بازار جهانی هم به عنوان تولید کننده و تامین کننده. این شرکت در گزارش نتایج کامل در اواخر این ماه.

در روز سه شنبه, سامسونگ برآورد سود عملیاتی از 6.4 تریلیون وون کره جنوبی ($5.2 میلیارد دلار) در مقایسه با 6.23 تریلیون برنده در همان زمان در سال گذشته است. این غول الکترونیکی کره جنوبی همچنین گفت که انتظار دارد به گزارش 55 تریلیون برنده در درآمد در مقایسه با 52.39 تریلیون برنده برای قبل از سال چهارم.

تحلیلگران پیش بینی کرده بود در مورد 6.2 تریلیون برنده در سود عملیاتی و 55.6 هزار میلیارد برنده در, درآمد, با توجه به برآورد جمع آوری شده توسط S&P در بازار جهانی هوش. این شرکت انتظار می رود شیب در فروش گوشی های هوشمند خالی شد تا حدودی توسط یک انتظار تجدید حیات در حافظه تراشه تقاضا بوده و هوا به تجمع پس از یک رکود در سراسر 2019.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

قبل از این ویروس طرح میتوانست به اقتصاد جهانی شرکت کرده بود banked بر افزایش تقاضا در 5G را فعال کنید گوشی های, به ویژه در آن به تازگی منتشر شده S20 خط شاخص و علاقه در آن ترشح Galaxy Z تلنگر تاشو تلفن به بالابر عقب مانده فروش گوشی. به تازگی به عنوان فوریه برخی از تحلیلگران انتظار داشتند درآمدی به منعکس کننده اولیه مصرفی رفراندوم در کسانی که جدید ارائه شده است.

اما گسترده coronavirus درهم تقریبا تمام پیش بینی ها برای این شرکت به عنوان همه گیر snarled جهانی زنجیره تامین, افسرده, فروش گوشی و امکانات بسته. سامسونگ مجبور شد به طور موقت به بستن برخی از امکانات در کره جنوبی و در جای دیگر در خارج از کشور مانند هند و برزیل.

سامسونگ قیمت سهام, مانند کسانی که از رقبای خود است و بعد از آنکه از آغاز سال در میان جهانی بی ثباتی در بازار. آن را کمی افزایش یافت سهشنبه با کمی بیش از 3 درصد است.

در حال حاضر اقتصادی اختلال می آید با یک کوتاه مدت پوشش نقره ای که بیشتر مردم از خانه کار می کنند و قرار دادن فشار بر روی اینترنت و شبکه را به ماندن متصل. است که افزایش تقاضا برای سامسونگ تراشه های حافظه به عنوان مراکز داده و خدمات ابری است که تکیه بر این شرکت قطعات در صورت افزایش فشار برای عملکرد بهتر در گفت Nam Kim Hyung لس آنجلس بر اساس تحلیلگر Arete خدمات پژوهشی.

“هر کس در خانه کار می کند, مطالعه در خانه, همه چیزهای خرید از آمازون آنلاین” آقای کیم گفت. “این یک بازی بسیار بزرگ ساختاری tailwind برای ابر datacenter بازیکنان است.”

تاثیر کامل از coronavirus در حافظه تراشه بازار ممکن است شناخته شده برای یک ماه دیگر و فشار احساس می شود می تواند به سقوط و قشلاق. این مسائل مربوط به سامسونگ است که مشتق در حدود نیمی از آن سود عملیاتی از قطعات.

چگونه خوب یا ضعیف به سوون کره جنوبی مبتنی بر سامسونگ خواهد کرایه در دراز مدت باقی مانده است دیده می شود. اگر چه کره جنوبی شده است در سطح بین المللی مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یک رهبر را در آزمایش های دقیق و درمان Covid-19 موارد رشد چشم انداز مثبت از موارد در سئول شهری است موجب نگرانی از موج دوم. بسیاری از شرکت سودآور حافظه تراشه تولید مستقر در کارخانه ها در خانه معنی دیگر افزایش موارد می تواند سامسونگ تراشه عملیات حساس.

سامسونگ پراکندگی جهانی به معنی آن است که بیشتر در معرض شکست از کشورهای دیگر به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با ویروس. آن عملیات تولید دوردست—به خصوص در بازارهای در حال ظهور مانند هند و ویتنام شده و احاطه شده توسط خاموش شدن ناگهانی و مستندات.

این عقب نشینی در هزینه های هر دو توسط مصرف کنندگان و شرکت های dulls خرید همه چیز از یخچال و فریزر به لپ تاپ به تلفن هوشمند نمایش می دهد.

“The big بخشی ناشناخته است تقاضای مصرف کنندگان تلویزیون های هوشمند—کسانی که همه چیز را بهبود می یابند زمانی که همه چیز عادی گفت:” آقای کیم این Arete تحلیلگر. “در بسیاری از عدم قطعیت هنوز.”

نوشتن به الیزابت کوه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>