Samsung Galaxy S20 اولین نگاه: Crazy دوربین و 5G در هر گوشی

در این سال شاخص از سامسونگ—گلکسی S20, S20+, S20 فوق العاده بسته بندی شده. اما شما می توانید به آنها بگویید از هم جدا ؟ وال استریت ژورنال را جوانا استرن توضیح می دهد که چگونه آنها متفاوت است در اندازه دوربین های دیجیتال, قیمت و اتصال به شبکه.

اجرایی #1: ما نیاز به ایجاد یک چلپ چلوپ بزرگ با این کهکشان جدید S11.

اجرایی #2: ایده! اگر ما به جست و خیز بیش از 11 تا 19 و تماس با آن کهکشان S20?

اجرایی #1: به دلیل آن را مانند سال 2020? کامل! اما آن را واقعا می شود دو بار به عنوان خوب به عنوان S10?

اجرایی #2: آیا این موضوع ؟

این که چگونه من تصور کنید سامسونگ‘s تصمیم به جهش از S10 به S20 رفت. در زمانی که جهانی فروش گوشی های هوشمند را متوقف و سامسونگ به دنبال حفظ آن منجر به ترفندهای بازاریابی در نیروی کامل است.

است که می گویند سامسونگ نمی خواهد یک بار دیگر در مقابل فن آوری, با, جدیدترین, مدل, اعلام کرد که سه شنبه و حمل و نقل 6 مارس. کهکشان S20, S20+ و S20 فوق العاده باید تمام امکانات برای ایجاد رقابت احساس تحتانی: یک دوربین جدید سیستم سریع تر 5G اتصال در سراسر خط و بهبود صفحه نمایش با حسگر اثر انگشت راست در ساخته شده است. و بر خلاف سال گذشته شروع قیمت در حال حاضر 1 ، 000 $و فوق العاده است خیلی بیشتر.

سامسونگ کهکشان جدید S20, S20+ و S20 فوق العاده از سمت چپ باید اندازه های مختلف صفحه نمایش قیمت و دوربین combos مهارت های.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

سامسونگ ارائه شده است و گزینه های دیگر — بیش از همیشه در واقعیت است. این است که تنزیل در سال گذشته S10 خط. یک بار$750 S10e را برای فروش 600 دلار. آن را نیز در انتشار نسل بعدی تاشو گوشی Galaxy Z تلنگر که در دسترس خواهد بود این جمعه برای $1,380. بیایید امیدوار باشیم که سامسونگ دومین گوشی تاشو است و بهتر از آن. من به جلو نگاه به تست آن در اواخر این هفته.

به طوری که این شرکت در پرچمدار جدید یک دلیل به خندق خود را در حال حاضر گوشی های هوشمند? احتمالا نه. من می دانم آنچه شما فکر: حتی برای ما همراه ناجی 5G? من باقی می ماند ديپلمات توسط سامسونگ و یا ایالات متحده حامل های که سریع تر شبکه های بی سیم را تغییرات قابل توجهی را به گوشی های هوشمند ما عادات. دوباره ترفندهای بازاریابی.

اگر شما به سر رسیده برای ارتقاء هر چند—و یا شما فقط می خواهید برای دیدن آخرین گوشی های هوشمند تکامل—کهکشان S20 است که در واقع هیجان انگیز است. شما فقط باید برای کشف تفاوت بین این سه مدل. خوشبختانه من صرف یک زمان کوتاه با کهکشان S20 fam هفته گذشته است.

آنچه آنها به اشتراک بگذارید (تذکر: 5G)

مهم نیست که Galaxy S20 شما برای شما زیر دریافت کنید: انتخاب رنگ حداقل 128 GB از ذخیره سازی و پاک و ساده آندروید 10 نرم افزار. آنها همچنین همه زیبا, به روز شده نمایش AMOLED است که قرار است به ارائه بازی ها و فیلم های بیشتر هموار. (رایگان تسلا به هر non-gamer که می تواند نقطه تفاوت.)

چه همه آنها لازم نیست ؟ یک جک هدفون. USB-C پورت خود را با یک توقف فروشگاه برای شارژ و متصل کردن هدفون در حال حاضر. سامسونگ با انتشار نام تجاری جدید $150 Galaxy جوانه+ با بهبود عمر باتری و کیفیت صدا بیش از حد.

و بله, S20, S20+ و S20 فوق العاده همه 5G اتصال این اولین جریان اصلی گوشی برای استفاده از سریع تر شبکه های. اما … آن را به عنوان ساده به عنوان داشتن 5G. من پیشنهاد می کنم به جای حل این هفته جدول کلمات متقاطع شما کشف انواع 5G که سامسونگ با پشتیبانی از گوشی که عطر و طعم?

هر سه Samsung Galaxy S20 مدل های 5G اتصال.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

پایه کهکشان S20 پشتیبانی از 5G اجرا می شود که در فرکانس های زیر 6GHz. آن را به عنوان “sub-6” 5G با نام مستعار نیست-فوق العاده-سریع 5G. با حداکثر سرعت دویدن, T-Mobile و AT&T ارائه این نوع است. در آزمون های تابستان گذشته با حداکثر سرعت دویدن از زیر-6 شبکه من سرعت سریع تر از 4G LTE اما نه به عنوان سریع به عنوان سریعتر بالاتر, فرکانس شبکه های 5G شناخته شده به عنوان میلیمتر موج (mmWave اگر شما یک nerd). از سوی دیگر زیر 6 است که قابل اعتماد تر از mmWave است که بیش از حد ضعیف به نفوذ ترین دیوار و به همین دلیل کار نمی کند در داخل خانه.

Verizon نمی خواهد که پایه کهکشان S20 در راه اندازی به دلیل آن را ندارد یک زیر-6 شبکه نشده است. اما ورایزون سخنگوی سامسونگ عرضه خواهد کرد و یک S20 که با این نسخهها کار بر روی حامل mmWave و آینده زیر-6 شبکه های نزدیک به تابستان است.

بیشتر بخوانید از جوانا

  • کمک! من به دام افتاده در داخل Infinite و من نمی تونم
  • فناوری که زندگی شما تغییر خواهد کرد در سال 2020
  • اولین گوشی های هوشمند را تغییر داد. سپس بیش از یک دهه آن را تغییر ما است.

گام تا کهکشان S20+ و S20 فوق العاده پشتیبانی از هر دو شبکه های سمت راست از جعبه. این گوشی در دسترس خواهد بود در هر چهار آمریکایی حامل, از جمله ورایزون.

اما هنوز هم به این معنا نیست شما 5G خدمات اگر شما خرید یکی از این گوشی. این شبکه هنوز در مراحل اولیه خود را. پوشش این است که فقط شروع به رول از سراسر کشور است. و حتی زمانی که شما درست 5G سیگنال سرعت خواهد بود قابل توجه زمانی که جریان فیلم, دانلود فایل های بزرگ و یا بازی کردن بازی ها. حامل در حال شرط بندی بزرگ بر روی نوع جدیدی از برنامه ها برای استفاده از 5G اما در حال حاضر با داشتن یک 5G گوشی فقط چیزی به لاف زدن در مورد.

حرکت صعودی پس از 5G می تواند قدرت بیشتر فشرده سامسونگ مجهز به تمام گوشی های با باتری بزرگتر امیدوار کننده در تمام طول روز استفاده کنید.

چگونه آنها متفاوت (نکته: دوربین های دیجیتال)

بزرگترین تفاوت بین این گوشی ؟ اندازه و قیمت و دوربین. در اینجا شکست:

کهکشان S20 (شروع می شود در $1,000)

با 6.2 اینچ صفحه نمایش S20 است “کوچکترین” از این دسته است. آن را تنها سه دوربین در پشت یک گسترده ultrawide و تله. سامسونگ به طور کامل سوخته دوربین سیستم در تمام دوربین ها با هدف بهبود سنسور نور کم عملکرد حالت شب و تصویری ثبات.

کهکشان S20 فوق العاده دارای 10X اپتیکال و 100X زوم دیجیتال. در اینجا است که یک عکس در حال جامعی از حدود 13 فوت دور.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

برای برخی از بزرگترین علاوه بر این خواهد بود که چه سامسونگ تماس های هیبرید “زوم اپتیکال” ساخته شده را به لنزهای تله فتو لنز. بر پایه S20 و S20+ است که فراهم می کند 3X زوم اپتیکال به همراه 30X زوم دیجیتال. همه ضبط 8K تصویری بیش از حد. در حالی که شما ممکن است چشم رول در که من به خصوص در مورد یک ابزار جدید است که اجازه می دهد تا شما را به ضبط با وضوح بالا عکس از خود فیلم.

در زمان کوتاه من تا به حال با گوشی من نمی توانستم تست ویدئو و یا عکس با کیفیت, اما من سعی کنید “تک را” بسیار سرد نرم افزار ترفند. من اغلب مبارزه با این تصمیم به گرفتن یک هنوز هم شات و یا تصویری—به خصوص با من دو ساله. در عرض 10 ثانیه سیستم قطاری از آن همه, بنابراین شما لازم نیست را به را انتخاب کنید. پس از cutest لحظه گذشته است, شما می توانید نقد و بررسی یک دسته از عکس ها و کلیپ های ویدئویی است که به طور همزمان دستگیر شده است.

کهکشان S20+ (شروع می شود در $1,200)

در حال حرکت تا 6.7 اینچی Galaxy S20+ دارای چهار سیستم دوربین در پشت. وجود دارد همان گسترده ultrawide و تله دوربین به عنوان S20 به علاوه یک افزود: “زمان پرواز” ، آن را نمی خواهد تلفن خود را به مدار—آن را نمی خواهد حتی گرفتن عکس. اما آن را نشانی از ضبط عمق اطلاعات به معنای فعال کردن عکس کلاهبرداری و واقعیت تقویت برنامه های کاربردی.

کهکشان S20 فوق العاده ($1,400)

در نهایت وجود دارد عظیم 6.9 اینچ Galaxy S20 فوق العاده با دوربین آرایه به اندازه یک المپیک ، این چهار دوربین عقب با پیشرفت بیش از S20+. این زاویه دوربین قطاری 108 مگاپیکسل و تله برخی از جدی—و به طور بالقوه خزنده زوم: 10X اپتیکال و 100X دیجیتال.

آن را بسیار آجیل. ایستاده در حدود 13 فوت دور از برخی از دست خط بسیار ریز روی یک دفترچه یادداشت من می تواند ضربه بزنید و متن. آن را بسیار شگفت انگیز به فکر می کنم ما در حال حاضر می تواند مانند یک دوربین قدرتمند در جیب ما—آن را نیز ترسناک است. من به شما اجازه فکر می کنم در مورد چیزهایی که شما ممکن است می خواهم به آن را از راه دور توسط یک غریبه کل خوراکی عکس با این گوشی.

سامسونگ کهکشان جدید S20 فوق العاده به معنای جدید به دوربین دست انداز ” با چهار دوربین از جمله تله در پایین با یک خورده زوم و منشور است.

عکس: Kenny Wassus/وال استریت ژورنال

بزرگ S20 بد شانسی? شما نیاز به یک ginormous $1,400 تلفن برای گرفتن بهترین ویژگی های دوربین. سامسونگ: برخی از ما می خواهند بهترین دوربین های بدون نیاز به خرید شلوار جدید. و آیا شما جرات امتحان کنید فروش من یک گوشی تاشو برای رسیدگی به این شکایت!

من به دنبال به جلو به تست S20 ویژگی های دوربین در بررسی کامل من هر چند وقت است که در چند هفته آینده من از ترس Samsung Galaxy S-یک میلیارد دلار در حال حاضر ممکن است در راه خود را.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چقدر 5G عامل به تلفن بعدی خود را خرید ؟ دیگر چه کهکشان S20 ویژگی های مورد علاقه شما است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

—برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به جوانا استرن در joanna.stern@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو