ستایش ما سربازان در جنگ علیه Covid-19: چرا من از دست Sheela بیش از Beela

من از دست رفته بسیاری از مراسم عروسی – و چند پرواز – چرا که آنها برنامه ریزی شده در صبح زود. ‘خوابیدن بیش از حد’ ممکن است کلمه مناسب برای توصیف کسی نیست بیدار شدن از خواب تا 8 صبح و بعد از رفتن به رختخواب در 2am (این چیزی است که تعداد زیادی از روزنامه نگاران را; برخی از همکاران من در اخبار میز ضرب و شتم من در بازی های بازنشستگی و کمی قبل از سپیده دم و طلوع گفت: “عصر به خیر”).

تغییر که صبح Sheela زنگ زد من مفت مدتی در مه. این Covid-19 میدان کارگر در آستان من هر روز صبح در نقطه خواندن و دمای بدن ما کشیدند در مورد سلامتی ما بسیار مادرانه راه است. چشم او خیانت او لبخند ماسک پنهان می کردند. و سپس او را متوقف آینده.

ما شماره تلفن خود را به طوری که ما به نام. او گفت: شرکت داده بود و این قرارداد برای کارکنان این زمینه به یک سازمان غیر دولتی که پرداخت کمتر (₹12,000 جای ₹15,000 است که او در گرفتن یک ماه) و پیمانکار جدید اصرار بر هر کارگر با داشتن یک گوشی هوشمند است. او مدرسه رفتن پسر در حال حاضر در نظر گرفتن کلاس های آنلاین مورد نیاز تنها گوشی های هوشمند در صفحه اصلی. در دو هفته گذشته هیچ کس آمده است به پرس و جو در مورد سلامت ما و من بازگشت به حالت عادی خواب عادت.

Sheela یکی از هزاران نفر از سربازان ما در جنگ مقابل رمان coronavirus – و یکی از کارآمد که در آن. آنها زندگی خود را در خط بنابراین ما ایمن ماندن. من می شنوم از دوستان در سراسر چنای که بازدیدکننده داشته است خانه بهداشت کارگران تبدیل شده اند نادر که در آن آنها نیست و متوقف در دسترس نباشد. این یک نشانه روشن از ما انداختن گارد ما فقط زمانی که ویروس به نظر می رسد به ضرب و شتم یک فریبکارانه عقب نشینی از شهر.

تامیل نادو به نظر می رسد که برخی از درس های آموخته در نبرد خود را در برابر این بیماری همه گیر راه سخت است. از روز اولیه از fudging اعداد و پنهان Covid-19 مرگ و میر رسمی ماشین آلات در نقل مکان کرد به یک سیستم بهتر شفافیت و افزایش تست. دولت و آزمایش بیش از 15.7 لاخ مردم (بالاترین برای هر کشور) و چنای آزمون بیش از 10 ، 000 هر روز. در حالی که این خوب است اقدامات باکتری بر روی درب-به-درب نظارت یک ماده از نگرانی.

تغییرات در بوروکراسی مانند جایگزینی Beela راجش توسط J Radhakrishnan در 12 ژوئن بسیار مهم هستند اما فراتر از اخبار چرخه که همه امور در حال رهبری را خاموش استراتژی ها و توانایی هماهنگ کردن در خیابان. در راه این کار در بالا در طول این دوران آزمایش بیهوده است: اگر همه چیز را نمی تیز به نوبه خود برای بدتر مردم به ندرت متوجه آنچه انجام شده است برای جلوگیری از آن به نوبه خود. به عبارت دیگر عهد به رهبری بهره وری در طول یک بیماری همه گیر است و جالب اینجاست که از آن شده است نکته قابل توجهی در درک عمومی.

تصویر های اعتباری: Shinod Akkaraparambil

آن را همان در زمینه سطح که در آن بهره وری است که به عنوان قابل تشخیص به عنوان ناکارآمدی توسط ماهیت مقدم کارگران به عنوان اولین و مهمترین نقطه عمومی تماس بگیرید. به همین دلیل Sheela غیبت بیشتر احساس از Beela است.

شرکت در یک زمان نخست بحث در یک کانال تلویزیونی در هفته گذشته زمانی که به من گفت: اگر چنای را Covid-19 منحنی شروع به پهن کردن آن است چرا که این ویروس را اجرا کرده است البته آن کسی که توییتی اندرز یک وزیر (که ترجمه آن) به مقابله با من را برای انجام “یک بی عدالتی بزرگ به کار سخت شرکت پزشکی و دولت انجام داده اند (sic)”. در حالی که عفو درک خود از متن و محتوای اجازه دهید من در محل ضبط معدن و بار از هند را قدردانی و قدرشناسی به هر دکتر و هر کارگر سلامت و در هر زمینه کارکنان در این نبرد است. و من امیدوارم که این ویروس در آن دوره اجرا شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de