میزان فروش در کسب و کار متعلق به صاحبان امیدوارم که آن را طول می کشد

بوستون

زمانی که مهدی هاشمیان بود که به دنبال یک دوچرخه برای او 7 ساله دختر زینب هفته گذشته کمبریج ماساچوست ساکن تصمیم به جست و خیز خود را محلی چرخه مغازه ها در حمایت از سیاه و سفید متعلق به یکی از چند مایل دور در بوستون درچستر محله.

در Spokehouse یک فروشگاه دوچرخه با “Black Lives Matter” نقاشی بزرگ و حروف درشت در خارج از جفت برداشت ساده و سفید رنگ مدل و آموزش چرخ و سبد خرید برای خود فرمان نصب شده است.

آقای هاشمیان است که مجموعه به کسب درجه دکتری خود را از دانشگاه MIT گفت: او شده است خاطر نشان کرد در هفته های اخیر از غلیان احساسات از حمایت او احساس از دانشگاه و جامعه زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت مسافران از اکثریت مسلمان کشور در سال 2017, از جمله مادری خود ایران.

“به نظر می رسد کوچک,” او گفت: از دوچرخه خود را خرید “اما کمی حمایت می تواند به معنای زیادی است.”

به عنوان این ممکن است کشتن جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس به سوخت در سراسر جهان اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس بسیاری در رسانه های اجتماعی در حال تشویق مردم به صرف پول خود را در سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. لیست فروشندگان محلی صنعتگران و تولید کنندگان شده اند گردش در Instagram, Facebook و توییتر کمک به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار بالا بردن مشخصات خود را در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ویران کرده اقتصاد است.

با توجه به گوگل, جستجو برای “سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در نزدیکی من” رسیده یک ماه گذشته در ایالات متحده است. Yelp نیز ساخته شده است آن را آسان تر برای مشتریان به جستجو برای سیاه و سفید متعلق به موسسات در رستوران, بررسی سایت و بارگذاری می خورد و می گوید آن را صرف هزینه های تحویل به صورت خرید از سیاه و سفید متعلق به رستوران ها از طریق پایان سال است.

“آن را بزرگ دیدن مردم متوجه است که که در آن آنها می توان در نوع دیگری از فعالیت آن است که یک راه برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است” گفت: رندی ویلیامز موسس Talley & ریسمان سیاه و سفید متعلق به شرکت دیده بان در Portsmouth, Virginia. “شما کمک می کند سیاه و سفید, کسب و کار تبدیل شدن به خود کفا و کمک می کند که کل اکوسیستم است.”

فروش در Talley & ریسمان این چند ماه گذشته هستند تا بیش از 300 درصد از مدت مشابه در سال گذشته تا حدودی به دلیل بیشتر مردم به خرید آنلاین در طول همه گیر است. اما این شرکت نیز به تازگی ذکر شده در تعدادی از رسانه های اجتماعی لیست سیاه-کسب و کار متعلق به آن Juneteenth-دیده بان مضمون فروخته شده قبل از تاریخ 19 ژوئن تعطیلات بزرگداشت رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار, آقای ویلیامز گفت.

در لس آنجلس, نوعی کیک کوچک, فروش و حمل و نقل سفارشات شیرینی های دیگر هستند تا در دختر جنوبی دسر بعد از این نیز اشاره شد در رسانه های اجتماعی, لیست گفت: Catarah کلمن, شرکت, صاحب نانوایی در شهرستان بلدوین تپه محله.

“آن را تقریبا سطح از کسب و کار ما تا به حال قبل از اینکه این ویروس اما آن چیزی است که” او گفت:. “اگر ما تنها وابسته ترافیک پا و مردمی فقط ماند در خود محله, من مطمئن هستم که ما می خواهم که قادر به نگه داشتن رفتن.”

در Slade نوار و جلو پنجره در بوستون تاریخی سیاه و سفید Roxbury محله آنلاین خرید کارت هدیه و از سفارشات تا به طور قابل توجهی به عنوان طولانی در حال اجرا غذای روح و موسیقی زنده محل – که افتخار, Malcolm X, محمد علی و مارتین لوتر کینگ جونیور به عنوان کاربران در دوران اوج خود را – این است که فقط شروع به بازگشایی پس از بستن در طول همه گیر گفت: Shawn شکارچی شریک مدیریت.

“ما قطعا از دیدن سفید مشتریان و مشتریان از خارج از محله است که ما احتمالا هرگز دیده می شود قبل از” آقای شکارچی گفت.

اما کسب و کار مزیت نشده است و بدون دردهای در حال رشد برای برخی از شرکت ها. سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی های, تلاش برای نگه دارید تا با افزایش سفارشات بسیاری از آنها برای یک تعداد انگشت شماری از فروخته عناوین در روابط.

در بوستون صاحبان صرفه کتابفروشی شهر تنها سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی می گویند مشتریان در حال حاضر به دنبال لغو سفارشات و شکایت در مورد تاخیر فقیر و خدمات به مشتریان است. Roxbury فروشگاه که مطرح شده بیش از $40,000 طریق زودتر کمپین رسانه های اجتماعی برای کمک به آن آب و رکود اقتصادی گفت: در یک یادداشت به مشتریان است که رفت و ویروسی در هفته گذشته که 75 درصد از بیش از 20 ، 000 خرید آن را دریافت برای همان 10 کتاب.

در Spokehouse بوستون فروشگاه دوچرخه صاحب نوح هیکس امید بهره نمی گذراندن مد زودگذر است و آن را منجر به بتن بیشتر تلاش ها برای مقابله با چالش های رو سیاه کارآفرینان از جمله دسترسی به سرمایه است.

آقای هیکس گفت: نزدیک به پنج سال از فروشگاه فروش سه برابر شده اند در این ماه در مقایسه با ماه ژوئن گذشته در بخشی به دلیل دوچرخه مغازه ها در حال لذت بردن از کسب و کار سریع در طول بیماری همه گیر.

این فروشگاه همچنین در مورد دریافت $16,000 کمک مالی پس از آن بود دزدیدند در طول ماه گذشته ناآرامی اگر آقای هیکس به پایان رسید تا اهدای حدود نیمی به تلاش با بهره گیری محلی سیاه جامعه از جمله پوشش هزینه های برای یک “سوار سیاه زندگی” یک دوچرخه سواری رالی در بوستون این آخر هفته گذشته.

“مردم بودن عمدی در مورد اقتصادی خود را خرید است, طراوت,” او گفت:. “اما ما همچنین می خواهید آنها را برای کمک به پاره کردن سیستم است که آن را سخت برای ما و نه فقط صرف پول خود را با ما.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de