ساداک 2 – دوست نداراما تماشا

ارتباط در دنیای مدرن یک جانور پیچیده است. در هر صورت هرگز درک همدیگر آسان نبود، اینترنت آن را بسیار بدتر کرده است. ما در تلاش یم تا با یکدیگر به روش های بسیار زیادی صحبت کنیم. زمانی بود که محدود به حرفهای ما بود و ما چطور این را گفتیم. اما این تغییر کرده است، در بسیاری از سطوح مختلف. گاهی اوقات می تواند نسبتا پیچیده.

The trailor for the film Sadak 2 has gathered over 8 million dislikes on YouTube. سنگر شست پایین آن را تا به لیست ده بالا ترین فیلم های دوست نداریم از جهان را ندهد. یعنی چه.

من فکر نمی کنم این دلالت بر این دارد که تمام آن 8 میلیون نفر ‘دوست ندارم’ دنباله دار. هستند بسیاری، که با پذیرش خود، حتی آن را دیده اند وجود دارد. بدیهی ترین نتیجه گیری این است که مردم از آن به عنوان ابزاری برای ابراز خشم خود استفاده می کنند، و بحث های نپوتیسم را پیش می برن. هدف اصلی از آن دکمه ارائه بازخورد بیننده در محتوا بود، اما این لزوما همیشه مورد.

همان دکمه دوست نبودن بسته به اینکه در کجا و چگونه استفاده می شود می تواند پیامدهای زیادی داشته باشد. و این به ما کمک می کند تا بشنویم که چه چیزی گفته می شود. برخی از فیلم های نادوست ترین فیلم های جهان نیز بیشتر تماشا می شود. پس وقتی میلیون ها نفر روی آن کلیک می کنن واقعا چه معنی می ده.

برای محبوب و جنجال ی بازی PewDie، دکمه ناپسند راهی برای میلیون ها نفر از پیروان ش است تا حمایت خود را از او نشان دهد. او از طرفداران خود خواست که این کار را انجام دهد – ‘آیا این ویدیو می تواند یک میلیون دوست ندارم؟’ و پاسخ قریب به اتفاق (4.8 میلیون) بله بود. خواننده پاپ جاستین Beiber آهنگ ‘عزیزم’ کردم 14 میلیون دوست دارم، بیش از 11 میلیون نفر دوست ندارم و 2.3 میلیارد بازدید. چطور يجوري اينو ميفهمي ترانه کودکانه ‘جاني جاني بله بابا’ 6.5 ميليارد دوست نداره، اما 3.7 ميليارد بار تماشا شده. کودکان عاشق تکرار و هرگز به نظر می رسد خسته از آهنگ مورد علاقه خود را. چه کسی می داند که با کلیک کردن بر روی دکمه – بچه های بازیگوش و یا پدر و مادر آزار دهنده خود را که تحمل گوش دادن به آن را، ‘یک بار دیگر’.

YouTube یک پلت فرم غول پیکر است که می تواند به سازندگان کمک کند تا صدای خود را به گوش. اما واکنش های بینندگان نقش بزرگی در نحوه ترویج محتوای یوتیوب دارند. تعداد زیادی از نادوستها مانع از نمایش ویدیو در لیست های توصیه شده می شوند، و به طور بالقوه می توانند بیننده را محدود کنند. است وجود دارد بحث های زیادی در مورد اجازه می دهد بازخورد منفی وجود دارد. این مسئله پیچیده است به عنوان از بین بردن دکمه گزینه دموکراتیک نیست، و نگه داشتن آن به معنی اجازه می دهد آن را به طور بالقوه به عنوان ابزار سوء استفاده استفاده می شود. YouTube به طور فعال به دنبال راهی برای حاوی ‘دوست نداراوباش’ که در برخی از حس سلاح دکمه. .. اين چيزيه که ما با سادک 2 ميبينيم

مرگ سوشانت سینگ راجپوت باعث شد که گفتگو در مورد نپوتیسم به راه افتاد. که به یک عصب خام با میلیون ها نفر در سراسر کشور دست زد. از آن زمان تا به حال چندین هفته است اما خشم جمعی از مرگ امتناع می کند. در کشوری مثل کشور ما که موفقیت در آن فراری است و تقریباً همه ما داستانی از مبارزه، دلشکستگي و فرصت های از دست رفته داریم، به آسانی می فهمیم که این احساسات قوی از کجا می رسه. اما آنچه جالب است این است که چگونه جامعه ما در حال اصلاح قوانین و یافتن راه های جدید برای بیان غم و اندوه خود را. حتی اگر معنیش فقط یک کلیک باشه. وقتی میلیون ها نفر با هم این کار را انجام می دهم، باید شنیده شود. قدرت جمعی از اوباش است که نمی تواند وجود دارد، و نمی توان انکار کرد.

ناخوشایند کردن دنباله دار سادک ۲ نشانه اعتراض است. نکته ای که من فکر می کنم، که شده است اشاره کرد. اما بعدش چي. و اين باعث تغيير شکل بازي براي فيلم بعدي ميشه به تازه وارد فرصت ديگه اي ميده تاريخ انتشار رو تغيير ميده عذرخواهي هم ميشه اين سرريز شدن به صنايع ديگه اي رو هم ميبره ما به عنوان افراد احساس قدرتمندتري داريم؟ این می تواند یک منادی عدالت اجتماعی باشد. من سوال می پرسم که هیچ پاسخ واقعی. بزرگ واقعا است — آیا آنها تماشای فیلم زمانی که آن را منتشر می کند. خيلي ها به اين بستگي داره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im