تعداد بازی ممکن است به نفع راجستان وزیر Ashok Gehlot و رهبران کنگره مشغول هستند فلاش, پیروزی, نشانه با ادعا می کند که حزب خود را هنوز هم یک اکثریت ساده در دولت و مجلس است. اما بحران سیاسی است به دور از بیش به عنوان راجستان معاون وزیر Sachin خلبان حاضر به تن زمین کوچک خود را بیش از افزایش حاشیه راندن درون حزب و دولت است. این وضعیت این پرسش اساسی که مطرح است – کنگره علاقه مند به حل این مشکل و یا فقط شاد برای رفع این مشکل و صرفه جویی در آن دولت در راجستان?

گذشته خود داده از زانو حرکت تند و سریع, واکنش, یکی نمی تواند برای تفکر است که کنگره مدیران بحران هستند و تنها علاقه مند به رفع این مشکل به جای حل آن است. چرا که حل مشکل را به معنای نشان دادن آینه به تثبیت رهبران که خود مشکل است. اولین نشانه از جمله hara-kiri شاهد بود که Gehlot حامیان حذف پوستر و آگهی ها از خلبان از دفتر مرکزی حزب در جیپور در روز دوشنبه. چنین اعمال خواهد شد تنها نقض تقسیم بیشتر است. این است که واقعا چه به کنگره می خواهد ؟ خلبان ممکن است تفاوت با Gehlot اما او هنوز هم رئیس دولت واحد و معاون وزیر راجستان. او صبورانه حفظ او است نه شکستن دور و نشان داد او باز است به شرطی حزب پیاده روی بحث.

وجود دارد هر گونه شایستگی در خلبان ادعا می کند که او در حال به حاشیه رانده? وجود دارد هیچ انکار که Gehlot متمرکز قدرت با خود و خلبان و حامیان او شده است احساس گرما برای سال گذشته یا بیشتر. رهبران ارشد کنگره اتحاد صبورانه چشم و با توجه به درک که خلبان است بیش از حد بلند پروازانه با وجود داده شده است بسیار با اهمیت و موقعیت این حزب است. در عین حال همان رهبری و برخی از صاحب نظران سیاسی حاضر به اعمال همان منطق به وزیر. Gehlot بیش از حد بود, اتحادیه وزیر قبل از اینکه تبدیل 35 و در حال حاضر در خدمت دو شرایط کامل به عنوان وزیر راجستان. چه باید او را به یک سوم مدت زمانی که خلبان در حال حاضر برجسته خود را به عنوان دولت واحد رئیس آوردن حزب بازگشت به قدرت در راجستان در سال 2018?

اگر خلبان مقصر است, برای 2019 Lok سبها شکست که بی جی پی برنده تمام 25 کرسی در دولت می کند که تبرئه یک وزیر از گرفتن مسئولیت ؟ آیا کنگره بالا فرمان (دفعات بازدید: Rahul Gandhi) نمی دانم در مورد Gehlot بی سر و صدا ترویج پسرش Vaibhav Gehlot در دولت سیاست ؟ این Gehlots زد به آب و هوای خشن در سال 2019 Lok سبها سنجی که بسیاری از رهبران سرزنش Gehlot برای تمرکز تنها در جوداپور صندلی که در آن Vaibhav شد رقابت و نادیده گرفتن باقی مانده 24 کرسی از دولت است. در پایان آن همه آمد به صفر به عنوان Gajendra سینگ Shekhawat برنده جوداپور صندلی با خوش تیپ حاشیه. چرا کنگره رهبری مداخله پس از آن را مورد تغییر گارد در دولت ؟

اتهامات بودن مسطح توسط Gehlot هواداران علیه خلبان است که او در توطئه برای سرنگونی دولت کنگره را در دولت است. حقیقت این است که حتی اگر کمی وجود دارد شایستگی در آنچه که از هم اکنون به سختی می توان مقصر خلبان برای تفکر در آن خطوط. در پایان کنگره رهبری به آدرس بزرگتر سوال. چقدر آزادی باید با توجه به 69 سال سه بار وزیر که هنوز هم می خواهد به تمرکز قدرت در دست خود را در مقابل به همان اندازه بلند پروازانه جوانان رهبر است که در حال حاضر بانک فدرال تا از این سایه بوکس و نادرست اطمینان از فرمان بالا است. به عنوان پایلوت انتخاب به نمودار خود مسیر پرواز او هنوز جوان است و می تواند به سرنگونی دولت در یک زمان از انتخاب او درست مثل Jyotiraditya Scindia را در Madhya Pradesh چند ماه پیش. توپ نهفته است مستقیما در کنگره دادگاه به آدرس نگرانی های خود را خلبان دیگری خواهد شد که گزینه های کمی بود اما مجبور به راه رفتن در راه های دیگر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو