ساچین خلبان پدیدار برنده تمام راه در حال حاضر

یکی از چیزهای جالب در سیاست امسال خروج ساچین خلبان از دولت راجاستان بوده است – دولتی که او در تشکیل آن در دو سال پیش توسط تندادن مبارزات پر از زرنگ خود را در انتخابات مجمع به عنوان رئیس کنگره ایالتی کمک کرد. به اعتبار او ست که او موفق به دبخیه کردن یک ائتلاف خوب گوجار-مینا در مناطق جایپور، بهاراتپور و کوتا شده بود، دادن لبه روشن ی به کنگره در انتخابات مجمع سال ۲۰۱۸ به همین دلیل است که در اواسط ژوئیه هنگامی که او به همراه گروهی از MLAs، پرچم شورش را برافراشته، به دنبال حل برخی مسائل حیله و تزویر از اعتبار و قدرت به اشتراک گذاری ، رهبری کنگره چاره ای نداشت جز احساس مجبور شدن به درگیر شدن با او. او معاون وزیر بود و کاملا چند مشکل با رئیس وزیر Ashok Gehlot که باید حل و فصل شده بود.

تنها رقبای خلبان با عجله او را به عنوان یک بی جی پی خالص به دوبله کردن به بی تاب دولت کنگره و در انجام این کار به طور کامل اشتباه گامبیت خود را. رهبر جوان نیز از انتظارات تحلیلگران سیاسی سرپیچی کرد وقتی که اصرار داشت که از کنگره خارج نمی شود و نه به بی جی پی می ملحق می شود. بهترین بخش این بود که در طول هفته خود را از شورش علیه سبک Gehlot ‘sاز عملکرد ، او تا به خوبی توصیه به قبل از دوربین های تلویزیونی نمی آمده و هر گونه نظر بد توصیه در مورد رقیب خود وزیر Gehlot باقی ماند. بنابراین بر خلاف وزیر ارشد که heaping انتخاب سوء استفاده در معاون خود را برای “خوب به نظر می رسد و مهارت های انگلیسی صحبت کردن، “رتبه خلبان به سادگی “زوم” برای خوش رفتار بودن و این شاید به او آس بازی در دهلی کمک کرد.

…البته، اون بايد بهاي  رئيس وزير با اخراج کردنش تلافي کرد و اونو از آسايش ناشي از معاون بودن در سي ام بيرون ميکرد و تمام اون چيزايي که باهاش ميومد پريما فيسي، خلبان به نظر نميرسيد که بخواد بياد در واقع، او به نظر می رسید خوشحال به حرکت از ردیف جلو در مجمع راجاستان و قبول یک کرسی به عنوان یک دوره اول MLA در پشت نیمکت.

پس خلبان یک جنگجوی با دانش یا یک مبارز احمق و سخت کوش که بدون اینکه از خطرهای بالا آگاه باشد سر در نبرد فرو کرده بود؟ شايد نه نزدیک به یک ماه بعد وقتی که یکی به وقایعی که منجر به ژوست خلبان با گهولت شد، نگاه می کند، می بیند که مبارزه رهبر ۴۳ ساله بی هوده و بی هوده نیست. او نتا به حال کم و بیش برنده تمام راه را به وجود آمده است. به خصوص شیوه ای که رهبری کنگره تشکیل داده است یک پانل سه عضوی برای مرتب کردن مسائل اخیر در راجاستان؛  تابلو به نظر می رسد به نفع او وزن. حداقل دو نفر از اعضا – آجای Maken و K.C. Venugopal انتخاب انتخاب راهول گاندی و خواهد شد در برابر او مغرضانه و او می تواند امیدوار به گرفتن یک معامله عادلانه. مهمتر از آن، AICC دبیر کل Avinash Pande که به عنوان بیش از حد نزدیک به Gehlot دیده می شد نیز منتقل شده است.

تعجب کوچک است که رئیس وزیر Gehlot گزارش شده بود بیش از حد خوشحال نیست زمانی که خواهر و برادر گاندی — راهول و پریانکا .موفق به نرم کردن خلبان. پس از همه، در طول هفته های تداخل قبل از وصله خلبان با کنگره، Gehlot در نابود کردن رقیب خود کار کرده بود، از بین بردن حامیان خود و مطمئن بود از تکه تکه کردن تراشه چانه زنی خود را – بیش از دو جین از MLAs دولت حمایت از او. Gehlot تا حد زیادی حتی در برنامه هایش موفق شده بود؛ این تنها است که جوان تر، بسیار بیشتر سواو، و انگلیسی زبان خلبان به سادگی او را هوشمند. به همین دلیل است که کنگره احساس آخرین کلمه در چهره خاموش است هنوز.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de