Sab kuch dho dala

شوهر گرفته شده در خود منصوب نقش رئیس ضد عفونی افسر. در این جهان طبیعی هر مورد با توجه کامل dunking در قوی صابون محلول در آستان. بنابراین زحمت کش است که او در تلاش است که یک بار آب موفق به ورود به داخل ضخامت polybag برنج که ما متوجه باشند تنها پس از یک روز قرار گرفتن در معرض از کیسه به خورشید قوی بیشتر برای ضد عفونی. اول من زیر لب زیر نفس و سپس بیدارم مورد افزایش کار و سپس خرابکاری در تلاش برای باز کردن کیسه. من قبل از ناهماهنگی رشد به سر و صدا ، شوهر بی سر و صدا به کار هنگامی که من از او خواسته به این طریق آن را به عنوان کاهش یافت و بیشتر تحت دامنه خود را از معدن خود را از تمیز کردن عمیق. بنابراین وجود او بین تماس های خود را شستن برنج دور و سپس خشک کردن آن را بر روی ورق در تمام اتاق که در آن ما تا به حال به بازی هاپ اسکاچ در حالی که راه رفتن را از طریق آنها.

Sanitising سبزیجات به خصوص یک چالش; در حالی که من غوطه ور آنها را در یک راه حل از هر ادویه شناخته شده با آنتی بیوتیک عمل آمده راضی نیست داشتن ایمان تنها در سحر و جادو از صابون. در حالی که من استدلال کرد که کاهو و چنین خواهد جذب صابون او ایستاده خود زمین است. من متوقف سفارش سبزیجات برای چند روز فقط برای دیدن چگونه ما روده در واکنش به این صابون به چالش بکشد. این امر ظاهرا به نظر می رسد که آنها بیش از حد تمیز شسته شد!

روز دیگر او در زمان برخی از پول نقد از دستگاه خودپرداز و با توجه به احساسات خود را در این مهم گام بعدی پس از سفت و سخت پروتکل برای ضد عفونی. داشتن در برابر rigors از ماشین لباسشویی بدون کنترل در جیب من مطمئن هستم که آنها خدا را شکر برای این مناقصه مراقبت توام با عشق. به هر حال آنها پدید آمده درخشان در شرایط نعناع. پس من زمان به عنوان بانوی آهن همچنین او از من خواست به درخواست لوازم خانگی به یادداشت به آنها را خشک. البته این پیدا نکردم خیلی به نفع من. بنابراین من نمیدانستند که او گسترش آنها را بر روی بستر خشک شود. بعد در شب وقتی که من راه می رفت به آن اتاق و در همه جهل من flicked سوئیچ ها در من تو را دیدم سه بعدی دید از emoji است که پول با بال!

پس از یک متخصص شناسایی انواع باکتریها مشاوره دوستان ما آغاز دور مقوا در خارج از خانه درآوردن درونی ساشه برای ورود به صفحه اصلی. همه چیز خوب بود تا مورد تخم مرغ و آن را یک مقوا مورد از 30 تخم مرغ است. شوهر بیرون کشیده و هر یک شستشو آنها را با شور و نشاط تا آنها اعتراض با پر کردن و یک راست سلطنتی زرد splatch در آستان. غوطه ور در جهان از غذاهای من دیدم در حاشیه دید من دختر ساخت silent آهنگ به درب جلو مسلح با armloads از روزنامه. مومیایی شد و بدیهی است که نمی توان گفت و این بود که در یک مناسبت است که مومیایی شد خوشحال نمی شود گفت. بنابراین من قرار دادن سر خود را صابون جهان با گوش من بصورتی پایدار و محکم ثابت در فعالیت های آشکار در آستان. وجود دارد مقدار زمزمه بسیار strategising; در نهایت به نظر می رسید عمل انجام شده بود. نیز وجود دارد یک سخن نامفهوم گفتن از بوی متخاصم با یکدیگر – برخی از قوی مانند lysol, برخی که طعنه بینی مانند chandan agarbatti و برخی که به طعنه ذهن برای به یاد بیاورید مانند kewra آب. و حماسه از ضد عفونی ادامه دارد!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>