‘Saare جهان se achha’ است بهتر اقتصادی سرود

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo می گوید: یک جنگ سرد جدید در حال حاضر شروع با چین به دنبال هژمونی جهانی است که باید به مبارزه با یک ترکیب مقابل دموکراسی. متاسفانه رئیس جمهور تهمت است غرق تجارت و روابط سیاسی با اروپا و ژاپن و هند و دیگر متحدان سنتی. اما چینی ها هژمونیک تهدید باقی خواهد ماند چالش بزرگ قرن 21. در این زمینه درگیری در Galwan دره یا Doklam بسیار کوچک و بی ربط درگیری است. نبرد واقعی خواهد بود جنگیدند و برنده در بالاترین سطح فن آوری.
چین ساخته شده است بزرگ فن آوری گام حتی به عنوان ایالات متحده آمریکا بخار از دست می دهد. هند محزون می خوانی زیر این استقبال مینماید. هند سرود جدید Atmanirbhar (خود کفایی) است تاسف رجعت به نهرو شکست خورده خودکفایی. صنایع cowering در پشت محافظ تجارت دیوار هرگز به ضرب و شتم چین از لحاظ اقتصادی و یا استراتژیک. بازرگانان هندی هنوز متهم چین با استفاده از نیروی کار ارزان و یارانه به کمپرسی ارزان-صادرات. جلوگیری از این بی معنی است. دور از متخصص در ارزان-کار کالا چین برای تبدیل شدن به جهان فن آوری رهبر در بسیاری از مناطق. در 5G مخابرات از آینده چین Huawei است و جلوتر از رقابت از سوئد اریکسون, کره جنوبی سامسونگ یا فنلاند نوکیا. شگفت آور, هیچ شرکت آمریکایی است که در کشاکش.

در دهه های اینتل بود رهبر جهان در حال دو برابر شدن قدرت محاسباتی خود را هر دو سال. اما ناگهان اینتل کاهش یافته است کامل نسل پشت تایوان نیمه هادی در میکروچیپ. زمانی که فرانسه در کلیسای جامع نوتردام آتش, چینی, هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای هدایت آتش نشانان چرا که آنها بهترین بودند. JinkoSolar جهان بزرگترین تامین کننده سلول های خورشیدی و پانل های. چینی باتری شرکت های جعل جلوتر هستند.

رئیس جمهور یازدهم قصد دارد به چین جهان بالا قدرت تا سال 2025 در 10 رشته از جمله, هوش مصنوعی, رباتیک و تکنولوژی فضایی. چین در حال حاضر تعداد یک یا دو در بسیاری از آنها. ما برنده جنگ سرد به دلیل تکنولوژی برتر. اتحاد جماهیر شوروی تا به حال مناطق تعالی اما به طور کلی عقب مانده به مراتب پشت سر غرب است. پس از آن هرگز نمی تواند رسیدن به هژمونی.

اتحاد جماهیر شوروی به دنبال Atmanirbhar فلسفه سعی کنید همه چیز را در خانه. ثابت کرد که عظیم و شکست نسخه گسترش یافته از نهرو شکست در هند. موفقیت به معنی تبدیل شدن به بهترین در جهان است که مستلزم همکاری با متحدان در زنجیره تامین. سمت راست هدف است نه “Atmanirbhar” اما “Sare جهان se achha (در جهان)”. هند نمی تواند در رقابت با چین با تولید بالا و هزینه کالا پشت سر تعرفه بالا دیوار. آن را می توانید برنده تنها با تولید بهترین محصولات در جهان در حال توسعه بهترین فن آوری در همکاری با بهترین همکاران. این به این معنی نیست خودکفایی اما پیوستن به دست با دیگر دموکراسی برای ایجاد high-tech زنجیره ارزش که در آن هند می شود ضروری به دلیل مهارت بالا.

امروز هند تولید میلیون ها بی فایده بیکار فارغ التحصیلان. جدید سیاست آموزش و پرورش ایجاد شده است پرده برداری با جزئیات به اندازه کافی برای اشغال صدها صفحه از تجزیه و تحلیل. اما نتواند در مجموع برای مقابله با ملال انگیز واقعیت است که مدارس دولتی آنقدر بد است که مردم فقیر کشیدن کودکان از مدارس دولتی و قرار دادن آنها در گران مدارس خصوصی که به ندرت بهتر است اما به پدر و مادر از جان گذشته برخی از امید در حالی که مدارس دولتی به هیچ. دولت معلمان فاقد شور و شوق و پاسخگویی و یا تعهد وجود ندارد نیمی از زمان و پس از نتایج آموزشی باقی می ماند ملال انگیز سال پس از سال در Pratham نظرسنجی. زمانی که هند شرکت در جهانی پیزا رقابت مدرسه آمد دوم گذشته است. می تواند مانند یک کشور در رقابت با چین ؟

نارندرا Modiji من هیچ RSS فن. اما شما می توانید با استفاده از شور و شوق و تعهد است که آر اس اس بدون شک به ایجاد کلاس جهانی مدارس که رسمی دولت سیستم آموزش و پرورش نمی تواند. RSS’ Vidya Bharati شبکه مدرسه در حال حاضر 5,241 مدارس ابتدایی و 2,635 مدارس با بیش از 3 میلیون دانش آموز. اصلی آن بود که هدف تلقین Hindutva فلسفه و کمک به ایجاد آینده RSS کادر. اما بدون به خطر انداختن این هدف چرا گسترش این شبکه آموزشی به تولید مراکز تعالی است که می تواند ضرب و شتم ،

برای استارت, چرا به دنبال ایجاد یک دوجین مدارس در هر کشور است که می تواند مطابقت چینی مدارس در پیزا آزمون ؟ فراتر از آن چرا که نه هدف برای حداقل دو دانشگاه خصوصی در هر کشور از آیوی لیگ کیفیت ؟ دولت گذشته تنها پنج سال و عدم 25 سال چشم انداز نیاز به ایجاد کلاس جهانی نهاد. اما آر اس اس می توانید انجام دهید. امیدوارم یک بار RSS شروع به ایجاد مراکز برتری دیگر احزاب سیاسی خود را شروع مدارس تعالی به رقابت بپردازند.

هیچ فضایی در یک ستون به گوشت این ایده ها. به طور خلاصه تغییر از “Atmanirbhar” به “Sare جهان se achha” به عنوان هند در آینده فلسفه است. رئیس جمهور یازدهم است که در حال حاضر انجام این کار است. آیا عقب.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>