روت کریس به بازپرداخت وام در میان اعتراض بیش از برنامه نجات

اموزش نوازی, گروه, صاحب high-end روت کریس زنجیره ای گفت: این امر بازپرداخت 20 میلیون دلار در وام از آن دریافت شده از دولت است.

عکس: الیاس nouvelage/ایسنا

با موشکافی coronavirus نجات تشدید این وزارت خزانه داری خواسته عموم معامله شرکت به بازپرداخت وام آنها دریافت شده از یک برنامه فدرال در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

اموزش نوازی, گروه , Inc., اموزش -1.83% صاحب روت کریس استیک های زنجیره ای کرد و گفت: این امر بازپرداخت 20 میلیون دلار است. آن را در میان 150 شرکت های دولتی که حدود 600 میلیون دلار در بخشایش وام این ماه از چک حفاظت از برنامه. فدرال برنامه ایجاد شده برای کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک پوشش حقوق و دستمزد و حفظ آمریکایی های شاغل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شرکت های دولتی انتقاد شده است و توسط برخی از نمایندگان و مصرف کنندگان برای ضربه زدن به $350 میلیارد نجات برنامه که زد از بودجه دو هفته پس از آن شروع به پذیرش برنامه های کاربردی. Shake Shack , Inc., شک -1.14% یک شرکت با سرمایه گذاری در بازار در حدود 1.7 میلیارد دلار و بیش از 7000 کارکنان گفت: در اوایل این هفته آن را بازگشت به $10 میلیون وام را دریافت کرده است.

“شرکت های چند میلیون دلاری در حال گرفتن میلیون ها دلار آن فقط معنا ندارد” گفت: صابر مجتبی جمهور از Veloc Inc., یک شرکت نیروی انسانی در ایروینگ تگزاس با 18 کارکنان بود که قادر به درخواست برای وام قبل از اولیه بودجه برای این برنامه زد.

به روز شده در ارشاد صادر پنجشنبه وزارت خزانه داری گفت که “بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازارهای سرمایه” خواهد بود قادر به نشان می دهد که در آن نیاز به یک وام مورد حمایت دولت به حمایت از آن ادامه کسب و کار. شرکت های دولتی که با دریافت این وام باید بازپرداخت وجوه توسط مه 7 به باقی می ماند در ایستاده خوب با خزانه است.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه به آماده شدن برای Covid-19
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

دو دوجین از شرکت های دولتی که با دریافت وام اشتغال بیش از 500 نفر با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل اوراق بهادار براده. حدود یک سوم گزارش شده بیش از 100 میلیون دلار درآمد سالانه برای سال های اخیر خود را در سال مالی.

کنگره تصویب اضافی $320 میلیارد دلار برای این برنامه نگرانی که بودجه اضافی هنوز هم نیست به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است.

این برنامه تا به حال 10 میلیون دلار وام محدود اما بزرگ هتل و رستوران کسب و کار قادر به درخواست از طریق چند شرکت های تابعه به عنوان طولانی به عنوان هر محل استخدام 500 یا کمتر مردم است. یکی hotelier دریافت تایید برای حدود $60 میلیون وام با استفاده از طریق سه شرکت های دولتی.

فرم درخواست نیاز به کسب و کار به گواهی اداره کسب و کار کوچک که حداقل تضمین های وام است که “زمان بی ثباتی اقتصادی باعث می شود این درخواست وام ضروری” برای حمایت از عملیات در حال انجام. در آن روز شنبه به روز رسانی وزارت خزانه داری گفت که وام گیرندگان باید به حساب توانایی خود را برای دسترسی به منابع دیگر از نقدینگی.

“هدف از این پول را به صورت عمومی شرکت هایی که دسترسی به سرمایه” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در اخبار جلسه روز سه شنبه.

این کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن کارگران شاغل است و برخی از خیابان اصلی صاحبان کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس می گویند که آن را به سادگی به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده در وهله اول. Photo: B. A. Van Sise/NurPhoto

بازگشت سرمایه خواهد بود بازیافت به وام به کسب و کار اضافی است که واجد شرایط برای کمک های تحت این برنامه گفته. شرکت هایی که بازگشت بودجه قبل از مارس 7 خواهد شد به عنوان اگر آنها در عمل “با حسن نیت” در مدارک آنها نیاز به کمک. خزانه قبلا گفته آن را دنبال اتهامات جنایی اگر بودجه از این برنامه استفاده می شود برای مقاصد جعلی.

روت کریس دریافت 20 میلیون دلار در دو وام. آن را در گفت کاربردی برای کمک های مالی برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارگران شاغل به عنوان امکان پذیر است و خود را پوشش مزایای بهداشت و درمان. مدیر اجرایی Cheryl هنری گفت: این شرکت همیشه در نظر گرفته شده برای بازپرداخت وام اما بازگشت آن در حال حاضر با توجه به این که صندوق خشک به سرعت.

“امید ما این است که این وجوه قرض داده به یک شرکت دیگر برای حفاظت از کارکنان خود را فقط به عنوان ما در نظر گرفته شده,” او گفت:.

یک تعداد انگشت شماری از شرکت های عمومی از جمله زاینده رود و کورا سوشی ایالات متحده آمریکا, Inc. دریافت کرده است که 6 میلیون دلار گفت: آنها برنامه ریزی برای بازگشت برنامه بودجه دریافت کردند و حتی قبل از خزانه را اعلام.

زمانی که زاینده رود برای وام اعمال آن روشن نیست این برنامه بودجه می تواند خسته قبل از همه متقاضیان مورد تایید قرار گرفت, مدیر اجرایی, سفت Garutti در بیانیه ای گفت. این شرکت به جای افزایش سرمایه از طریق سهام ارائه شده است.

برنامه ای برای بازگشایی برخی از غیر ضروری کسب و کار در گرجستان در صورت شک و تردید معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید coronavirus اپیدمی می تواند “تا حد زیادی در گذشته” در ماه ژوئن و مرگ و میر در ایالات متحده در خانه های سالمندان بالای 10,000. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: الیاس Nouvelage/ایسنا

حتی برخی از شرکت های غیر دولتی تعیین شد بازگشت این وجوه است.

“به محض این که ما آن را متوجه زد و بسیاری از مردم آن را دریافت بودجه ما متوجه آن را به ارزش آن است. ما بلافاصله آن را” جاناتان نمان مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار شرکت از Sweetgreen Inc. رستوران های زنجیره ای دریافت $10 میلیون وام.

“این یک مسئله عاطفی. این عادلانه نیست, مهم نیست که چگونه شما آن را قطع” گفت: آقای نمان که شرکت furloughed در حدود 2000 از آن 4,500 کارگران است. “این لطمه می زند و برای همه شرکت های بزرگ و یا نه, شغل, شغل هستند.”

متعلق به بخش خصوصی کار می کند!, فروش مستقیم لباس با درآمد سالانه بیش از 300 میلیون دلار به گفته مدیر عامل wwe لغو آن معادل 2.7 میلیون چک وام. “آن چیزی که حق انجام دهید برای کمک به دیگران” است که نیاز به پول بیشتر گفت: آقای پنطیکاست. نخل باد بزنی, Fla., شرکت حدود 160 نفر.

چک حفاظت از برنامه و یا PPP حال پر از دست انداز rollout در اوایل ماه آوریل پس از دولت صادر نهایی قوانین به وام دهندگان در ساخت وام تنها چند ساعت قبل از آن آغاز پذیرش برنامه های کاربردی. وجوه زد کمتر از دو هفته بعد.

برخی از کسب و کار کوچک صاحبان شکایت کرده اند برنامه های خود را در حال ورشکستگی بانک ها در حالی که با تمرکز بر مشتریان بزرگتر با موجود وام روابط است. سناتور. مارکو روبیو (R., Fla.) با ارسال نامه به 12 بانک اجرائی در روز پنج شنبه پرسیدن که آیا بانک مورد علاقه برخی از وام گیرندگان در پردازش PPP برنامه های کاربردی

در میان شرکت های عمومی است که فاش دریافت PPP وام این ماه است میراث مسکن پارسیان. سازنده خانه های سیار مستقر در بدفورد, Texas. میراث مسکن اخیرا با افزایش ظرفیت استقراض خود را از $45 میلیون به 70 میلیون دلار در یک خط اعتباری با یکی از سرمایه های مالی Corp. آن را دریافت $6.5 میلیون حقوق و دستمزد وام از بانک ملت در اوایل این ماه با توجه به اوراق بهادار براده. میراث مسکن کاهش یافته است به نظر.

زمانی که کنگره نوشت: PPP قانون آن گفت: شرکت های واجد شرایط می تواند برای بخشایش وام اگر آنها تا به حال 500 یا کارکنان کمتر و یا کاهش در درون موجود اندازه استانداردهای خاص خود میباشد. تولید کننده خانه های تلفن همراه است که 1,250 کارکنان و یا کمتر در نظر گرفته شده است یک کسب و کار کوچک تحت SBA معیارهای که فعال میراث واجد شرایط با آن 800 نفر نیروی کار است.

سازندگان مهمات ناشران از کارت پستال ها و شرکت های فعال در ده ها تن از دیگر صنایع می تواند حقوقی واجد شرایط تا 1500 و هنوز هم واجد شرایط برای وام SBA تحت قوانین دولت.

“به SBA شما هستند یا کوچک و یا دیگر نسبت به کوچک گفت:” جین ساقی سابق SBA رسمی و در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور از انجمن ملی از دولت تضمین وام دهندگان تجاری گروه برای SBA وام دهندگان. “کوچک شامل چه برخی از مردم فکر می کنم در مورد به عنوان متوسط اندازه کسب و کار.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کنگره آمریکا نیز جداگانه ایجاد استثنا برای SBA طبیعی, اندازه استاندارد برای رستوران ها و هتل ها و فرانچایز. با شرکت های بزرگتر بین المللی حقوقی واجد شرایط نیز می تواند واجد شرایط برای PPP وام اگر آنها استخدام 500 یا کمتر مردم در ایالات متحده آمریکا

Zagg , Inc. تا به حال 628 کارکنان در پایان سال 2019 اما 149 از آنها مشغول به کار در خارج از کشور. این میدویل یوتا شرکت در سال گذشته به فروش می رسد $522 میلیون از محافظ صفحه نمایش و لوازم جانبی دیگر برای اپل و سایر الکترونیک شخصی.

Zagg دریافت $9.4 میلیون حقوق و دستمزد وام در اوایل این ماه. یک Zagg گفت: این شرکت خوش شانس برای دریافت یک PPP وام به دلیل کسب و کار خود بوده است به شدت با بسته شدن فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور.

“این وظیفه ما برای حمایت از معیشت کارکنان و مداوم زنده ماندن از شرکت” سخنگوی گفت. او در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا Zagg خواهد بازپرداخت پول است.

نوشتن به پیتر Rudegeair در [email protected] هدر Haddon در [email protected] و اموزش سیمون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>