روسیه عملکرد هنرمند شکست قانون نانوشته در فرانسه: افشا نمی سیاستمداران’ زندگی جنسی

بنیامین Griveaux خارج از پاریس شهرداری کمپین پس از انتشار صریح تصاویر و پیام ها در رسانه های اجتماعی.

عکس: لیونل bonaventure/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس—در چاپ و نشر صریح پیام گفته از شهرداری نامزد روسی عملکرد هنرمند Piotr Pavlensky شکست یکی از فرانسه قوانین نانوشته: زندگی جنسی از سیاستمداران از حد.

سیاستمداران و رسانه های جریان اصلی در فرانسه به مدت طولانی مشاهده کنوانسیون که خصوصی بی احتیاطی از طبقه سیاسی تعلق ندارد در چشم های عمومی. مصمم خارجی مانند آقای Pavlensky تقویت شده توسط رسانه های اجتماعی نشان داده است که چگونه است که ترتیب در معرض خطر است.

بیش از آخر هفته پلیس بازداشت آقای Pavlensky پس از او نوشته شده پیام های تلفن از جمله تصویری از یک مرد در اندام تناسلی که او گفته بودند ارسال شده توسط بنیامین Griveaux, رئیس جمهور امانوئل پاکسازی را نامزد شهردار پاریس برای یک زن است که همسر خود را. آقای Griveaux کاهش یافته است از این مسابقه در روز جمعه بعد از پچ پچ در مورد پست های حباب در رسانه های اجتماعی. آقای پاکسازی حزب یکشنبه انتخاب اگنس Buzyn که وزیر بهداشت به جای آقای Griveaux به عنوان نامزد خود را.

پلیس نیز بازداشت 29-ماه-پیر زن فرانسوی گفتند آقای Pavlensky دوست دختر. محققان در حال بررسی این که آیا او موفق به دریافت پیام از آقای Griveaux و تصویب آنها را به آقای Pavlensky. زن نمی تواند نظر رسیده است.

پلیس در حال بررسی این که آیا آقای Pavlensky و شکست از قوانین فرانسه است که محافظت از حریم خصوصی و منع انتشار تصاویر جنسی بدون رضایت.

سیاستمداران از سراسر فرانسه ایدئولوژیک طیف محکوم آقای Pavlensky. برخی ابراز نگرانی است که غیر قابل کنترل اجتماعی-شبکه های رسانه را در فرانسه زندگی سیاسی آمریکایی با سیاستمداران’ خیانت زناشویی و جنسی بی احتیاطی به طور معمول پخش شد ، فرانسه اغلب رول چشمان خود را هنگامی که یک رسوایی فوران در سیاست آمریکا انتقاد از آنچه به آنها تماس بگیرید آمریکایی puritanism.

الکسیس Corbière, یک نماینده مجلس در سمت چپ فرانسه Unbowed حزب گفت که این رسوایی نشان داد خطر ابتلا به “آمریکایی از زندگی سیاسی که در آن از مردم عذرخواهی می کنیم برای داشتن عاشق و معشوقه.”

دیگر قانونگذاران خواستار قوانین سختگیرانه تر برای جلوگیری از گسترش اطلاعات خصوصی آنلاین.

روسیه عملکرد هنرمند Piotr Pavlensky در دفتر وکیل در پاریس در روز جمعه.

عکس: لیونل bonaventure/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در طول مبارزات انتخاباتی خود آقای Griveaux صحبت کرد و از اهمیت خانواده در شکل دادن به جاه طلبی های خود را برای پاریس. آقای Griveaux متاهل با سه فرزند.

در یک ایمیل به وال استریت ژورنال آقای Pavlensky گفت: انتشار مواد در منافع عمومی به دلیل آن را در معرض نفاق توسط آقای Griveaux.

“نامزد Griveaux دروغ به او رای دهندگان و تحمیل puritanism” آقای Pavlensky گفت.

آقای Pavlensky کاهش یافته است به نظر منبع از متون و تصویری از او دریافت کرد.

برای چند دهه, خبرنگار فرانسوی حاضر به پوشش خصوصی حقانیت سیاستمداران است. رئیس جمهور سابق فرانسوا میتران به طور منظم صرف شب دور از کاخ ریاست جمهوری با معشوقه اش, هنر مورخ آن Pingeot, و تا به حال یک کودک با او — یک راز در میان کسانی که در مطبوعات است.

آن را یک مجله متعلق به انتشارات از نخست وزیر سابق ایتالیا سیلویو برلوسکونی که در معرض اواخر شب سوار روروک مخصوص بچه ها است که پس از آن رئیس جمهور فرانسوا اولاند بود به ملاقات با بازیگر فرانسوی Julie Gayet.

چپ روزانه آزادی و اخبار سایت Mediapart گفت: آقای Pavlensky در ابتدا با نزدیک شدن به آنها در مورد پوشش مواد قبل از او نوشته شده و آن را بر روی وب سایت خود را. آنها را رد کرد و گفت آن را در جهت منافع عمومی.

پس از او نوشته شده و آن را بر روی وب سایت خود را ، صریح مواد شروع به گردش در توییتر. به عنوان تعداد پست توییتر شتاب آقای Griveaux اعلام کرد که او به خروج از این نژاد به دلیل “وب سایت ها و شبکه های اجتماعی حمل فرومایه حملات در مورد زندگی خصوصی من.”

تنها پس از آن که رسانه های فرانسه جلد داستان. مقامات فرانسوی را پس از مسدود شدن وب سایت.

قبل از آمدن به فرانسه آقای Pavlensky ساخته شده یک عادت تحریک مقامات روسی. در سال 2013 او را لخت در میدان سرخ در کنار کرملین در وسط زمستان و میخ خود را از بیضه به سنگفرشهای خواستار آن یک نقد مدرن جامعه روسیه.

در سال 2015 او فرو برد و یک ورودی مقر FSB روسیه داخلی آژانس امنیت با بنزین و روشن آن را به آتش کشیدند. در سال 2017, او همان چیزی را به یک شعبه بانک فرانسه—تنها چند ماه پس از دریافت پناهندگی سیاسی در فرانسه—و صرف نزدیک به یک سال در زندان است.

“او صرف زمان بیشتری را در زندان در فرانسه از روسیه برای انجام همان چیزی گفت: ژوئن برانکو یک وکیل و دوست آقای Pavlensky. آقای Pavlensky پرسید: آقای برانکو که همچنین نشان دهنده بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به دفاع از او. آقای برانکو گفت: دفتر دادستان پاریس مخالف این درخواست گفت: آقای برانکو به حال علنا اظهار نظر در مورد قبل از آقای Pavlensky سعی در استخدام او است.

قبل از انتشار مواد در آقای Griveaux آقای Pavlensky شد و در حال حاضر به دنبال پلیس در ارتباط با نزاع و جدال در شب سال نو حزب توسط آقای برانکو در پاریس. آقای برانکو گفت: آقای Pavlensky به آرامی زخمی کسی که با یک چاقو در روند دفاع از خود و سپس سمت چپ صحنه است.

آقای Pavlensky سابقه کیفری در سمت چپ برخی از سیاستمداران تعجب که چرا او باید همچنان به دریافت پناهندگی در فرانسه.

“اولین چیزی که برای انجام شده است برای قرار دادن او را در یک هواپیما به روسیه” گفت: برونو Questel, یک نماینده مجلس از آقای پاکسازی حزب جمهوری در حرکت است. “سپس او را ببینید با آقای پوتین اگر او می تواند انجام دهد این نوع از بی معنی است.”

نوشتن به متی دالتون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im