روسیه هکرها مقصر حمله به واکسن های مربوط به اهداف

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین خواستار این کشور را یک coronavirus واکسن ،

عکس: الکسی Druzhinin/کرملین/ایسنا

برجسته دولت مورد حمایت روسیه هک شد مقصر پنج شنبه توسط آمریکا و کانادا مقامات دولتی به صورت مداوم جاسوسی سایبری علیه سازمان های درگیر در توسعه coronavirus واکسن و دیگر مراقبت های بهداشتی مربوط به کار بازتاب تشدید خطرات امنیتی در یک زمان بسیار مهم در پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر.

اطلاعاتی غربی گفته اند که آنها به طور مشترک ارزیابی روسیه به عنوان منبع مداوم نرم فعالیت در چندین کشور. اهداف دولتی شامل دولت فکر می کنم مخازن ، دانشگاه ها ، شرکت های خصوصی و سازمان های دیگر کار بر روی تحقیقات واکسن و تست در سطح جهان است.

حملات طراحی شده برای سرقت مالکیت معنوی مرتبط با پاسخ به Covid-19 ایالات متحده آمریکا, آژانس امنیت ملی, همراه با بریتانیا و کانادا همتایان گفت.

تلاش به منظور توسعه یک واکسن تبدیل شده اند و بین المللی مسابقه تسلیحاتی با برندگان دیده می شود که با بهره گیری از دسترسی به درمان کمک خواهد کرد که به بهبود سلامت ملی و ثبات اقتصادی. این عوامل را علمی اسرار پشت واکسن توسعه با ارزش است.

این اتهام می آید به عنوان coronavirus مورد رسید و در ایالات متحده با تایید موارد بالا رفتن به بیش از 3.5 میلیون کمی بیش از یک هفته پس از عبور از 3 میلیون و به تازگی گزارش شده عفونت در سراسر جهان به یک رکورد. ایالات متحده که دیدم یک روز رکورد 67,417 جدید تایید موارد شنبه افزود: در مورد 66,300 روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این مقامات غربی شناسایی هک گروه به روسیه-پشتیبانی APT29 است که همچنین به عنوان شناخته شده دنج خرس. APT29 است که به طور گسترده ای مشاهده شده توسط کارشناسان امنیت سایبر به پیچیده و پرکار سایبر واحد در ارتباط با هوش و قبلا در ارتباط به حمله به کاخ سفید وزارت امور خارجه ایالات متحده به کمیته ملی حزب دموکرات و دولت های اروپایی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“در طول سال 2020 APT 29 هدفمند سازمان های مختلف درگیر در Covid-19 توسعه واکسن در کانادا و ایالات متحده و انگلستان بسیار به احتمال زیاد با هدف سرقت اطلاعات و مالکیت معنوی مربوط به توسعه و آزمایش Covid-19 واکسن” انگلیسی آمریکایی و سازمان های امنیتی در کانادا گفت: در یک گزارش فنی.

هشدار—طراحی شده برای کمک به زمان و اهداف بالقوه تقویت دفاع—در حال حاضر به شرح زیر پا تا حفاظت از نهادهای درگیر در ویروس پژوهش از جمله واکسن توسعه است. متفقین غربی گزارش’ گفت: روسیه در گروه نشان داده است برخی از موفقیت های به دست آوردن footholds در هدفمند شبکه های کامپیوتری با بهره برداری از آسیب پذیری های نرم افزار و با استفاده از spearphishing حملات به سازش اعتبار ورود. اما مقامات انگلیس گفت: این حملات نمی خنثی واکسن های مربوط به کار است که آنها می دانند.

یک محقق در بلو هوریزونته, برزیل کمک به توسعه یک واکسن علیه coronavirus در اوایل این سال

عکس: داگلاس magno/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

انگلستان در این سال تشدید تلاش ها برای حفاظت از دانشگاه آکسفورد و حدود ده دانشگاه های مبارزه با ویروس ها از حملات سایبری. آکسفورد در حال همکاری با انگلستان داروسازی AstraZeneca PLC در پیشرو کانديد واکسن است که آنها می گویند می توان توسط این پاییز. آکسفورد گفت: این دانشگاه در همکاری نزدیک با بریتانیا National Cyber Security Centre برای اطمینان از آن تحقیقات تا به حال بهترین سایبر حمایت می کند. یک AstraZeneca سخنگوی تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در مورد نرم هشدارهای.

آن Neuberger مدیر امنیت سایبر در آژانس امنیت ملی گفت: خارجی بازیگران در تلاش بودند تا امکان استفاده از این بیماری همه گیر. “ما همه را تشویق به این تهدید جدی و اعمال mitigations صادر شده در مشاوره” او گفت:.

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov گفته این مقام وزارت امور خارجه آژانس خبری ریا نووستی است که روسیه “را قبول نمی کند و چنین اتهاماتی.”

هیچ پاسخ وجود دارد از محکوم به و نه از وزارت دیجیتال, توسعه, ارتباطات و رسانه های جمعی می پردازد که با سایبر.

مربوط تصویری

در طول بیش از 20 سال در قدرت ولادیمیر پوتین مواجه شده است و تعدادی از چالش ها در حالی که هل دادن به گسترش نفوذ روسیه است. اما coronavirus همه گیر ممکن است بزرگترین آزمون به رهبری او در عین حال به عنوان او حرکت می کند احتمالا تمدید ریاست جمهوری او تا 2036. عکس: گتی ایماژ

مرتبط

  • جهانی Coronavirus موارد آمار یک روز بالا (ژوئیه 16 سال 2020)
  • انگلستان مراحل سایبری دفاع از نهادهای درگیر در Coronavirus پژوهش (4 مه سال 2020)
  • دانشگاه آکسفورد AstraZeneca پیوستن به نیروهای برای Coronavirus واکسن (30 آوریل سال 2020)
  • روسیه هکرها تکامل به خدمت کرملین (Oct. 20, 2016)

روسیه به بسیج نیروهای مسلح و برترین دانشمندان برای توسعه خود coronavirus واکسن پس از رئیس جمهور ولادیمیر Putindemanded این کشور باید یکی از این سقوط. با عجله می آید پس از روسیه در ابتدا دودل بیش از اینکه به اعمال مستندات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

انگلستان مرکز اینترنتی گفت: آن را با تکیه بر منابع مختلف برای رسیدن به نتیجه آن است که روسیه در پشت این فعالیت است. آن گفت: مهاجمان با استفاده از سفارشی ساخته شده است نرم افزارهای مخرب لقب “WellMess” یا “WellMail” به هدف قرار دادن سازمان ها در سراسر جهان مشغول کار بر روی تحقیقات واکسن. NSA پشتیبانی از اسناد از نرم فعالیت به روسیه است.

کانادا ارتباطات ایجاد امنیت است که در اتهام جرایم گفت: این حملات مانع از تلاش های مراقبت های بهداشتی کارشناسان و محققان در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر. این خواست در کانادا بیمارستان ها و درمانگاه برای تقویت حفاظت در برابر حملات احتمالی است.

ایالات متحده بر اساس سایبر شرکت CrowdStrike متهم روسیه همان گروه از هک کردن DNC در سرب تا سال 2016 انتخابات گفت: بی سر و صدا نظارت ایمیل و چت برای ماه بدون تشخیص.

بالا مشخصات حساب های توییتر از جمله کسانی که از باراک اوباما و Elon Musk شد هدف از یک حمله گسترده که کارشناسان امنیتی در حال تماس با بدترین حادثه هک در این شرکت در تاریخ معاصر است. وال استریت ژورنال را Euirim چوی گزارش در مورد هک که به نظر می رسد متفاوت از دیگر نقض امنیت. عکس: رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ, Sean گالوپ/گتی ایماژ و Dado Ruvic/ایسنا

جداگانه هک گروه وابسته به اطلاعات نظامی نیز متهم به شکستن به DNC و دخیل در سرقت و نشت ایمیل به عنوان یک شهروند سایبر تلاش است که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی بعدها به این نتیجه رسیدند در نظر گرفته شده بود به ضرر نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و تقویت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. که پیدا کردن تایید شد توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر و دو حزبی گزارش کمیته اطلاعات مجلس سنا. روسیه را رد کرده است این حملات است.

در انگلیس مقامات متوجه یک افزایش قابل توجهی در فعالیت های مخرب در ماه ژوئن آنجا که آنها اعتقاد به روسیه با توجه به مردم در جریان فعالیت.

در یک مورد ظاهرا اشتباه هویت مهاجمان بارها و بارها سعی به هک مراقبت های بهداشتی نهاد حاوی “آکسفورد” در نام خود و نه بخشی از دانشگاه با توجه به مردم است.

روسیه نیست و این کشور تنها به دنبال به سرقت مالکیت معنوی از خارجی شبکه های کامپیوتری می گویند دولتی و خصوصی-کارشناسان امنیتی درگیر در پاسخ.

در ماه مه مقامات ایالات متحده با صدور یک هشدار متهم هکرهای چینی از هدف قرار دادن دانشگاه های آمریکا و بهداشتی-مراقبت از شرکت ها در تلاش برای سرقت مالکیت معنوی و گفت که رسوخ می تواند به خطر اندازد تحقیقات پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نیز گفت: بخش خصوصی که در ایران یا از آن همزمان شده است با هدف قرار دادن انواع مشابه با استفاده از امکانات نسبتا خام روش شناخته شده به عنوان رمز عبور پاشش که تلاش برای مصالحه یک سازمان به سرعت در حال حدس زدن حساب مشترک-ورود کلمه عبور.

در میان اخیر ایران به اهداف مردم آشنا با این موضوع باید گفت که شرکت داروسازی Gilead Sciences , Inc., که به تولید داروی ضد ویروسی remdesivir که داده شد اضطراری-استفاده از مجوز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان است.

کارشناسان امنیتی نیز می گویند که آنها را دیده اند چند دشمنان به دنبال به سرقت تحقیقات مربوط به کروناویروس و چنین است که تلاش نیست تعجب آور با توجه به شدت بیماری همه گیر.

“Covid-19 یک تهدید وجودی برای هر دولتی در جهان در حال حاضر, بنابراین جای تعجب نیست برای دیدن آنها اعمال نفوذ خود قابلیت های جاسوسی سایبری برای جمع آوری اطلاعات در درمان گفت:” جان Hultquist مدیر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در ایالات متحده بر اساس سایبر شرکت FireEye و دیرین watcher از APT29. “ما دیده می شود که روس ها به عنوان به خوبی به عنوان چینی و بازیگران ایرانی هدف دارویی و تحقیقات فضایی در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در توسعه واکسن.”

نوشتن به جنی عشق در [email protected] و داستین Volz در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de