روسیه-ترکیه آتش بس در سوریه: فقط در زمان برای مبارزان به استراحت’?

بیروت

ادلب را در آسمان به طور کامل رایگان از روسیه و دولت سوریه جنگنده برای اولین بار در هفته دوشنبه و ساکنان گزارش نسبی اما تنش و آرامش به عنوان یک آتش بس مقابله با میانجیگری ترکیه و روسیه در زمان برگزاری در سوریه و شمال غربی استان.

آتش بس در شرق اوکراین متوقف وحشتناک کمپین بمباران از بالا که به کشته شدن صدها نفر و ارسال یک میلیون نفر در حال فرار به سوی مرز ترکیه در روسیه-حمایت حمله توسط نیروهای دولتی سوریه در این کشور آخرین دژ شورشی.

توافق پنج شنبه اعلام کرد پس از شش ساعت جلسه میان ترکیه و رئیس جمهور روسیه در مسکو اساسا مسدود جنگ خط. معامله مجبور نیست با رئیس جمهور سوریه بشار اسد نیروهای خود را برای عقب نظامی سود ساخته شده در سه ماه گذشته شده بود یک کلید ترکی تقاضا است.

که به طور موثر قوانین امکان از صدها نفر از هزاران نفر از مردم آواره بازگشت به خانه های خود.

این معامله همچنین فاقد جزئیات و یا یک مکانیزم شناخته شده برای اجرای آتش بس. این آخرین از بسیاری از آتش بس موافقت نامه برای ادلب بیش از چند سال گذشته است. همه باید به پایان رسید تا کشف پس از چند ماه راه اندازی دولت جدید تهاجمی است که اسیر قلمرو بیشتر از مخالفان است. نیروهای دولتی در حال حاضر کنترل مقدار از سوریه پس از بيرون راندن شورشیان از سایر نقاط کشور است.

“این چیزی بیش از یک بار برای مبارزان به استراحت” سلوی Abdul-Rahman یک شهروند روزنامه نگار گفته آسوشیتد پرس با تلفن از ایران در این استان که خرس به همین نام است.

“هواپیماهای جنگی استفاده می شود که به تهدید و ارعاب کودکان در شب و ارتکاب قتل عام در حال پرواز در بالای سر در حال حاضر,” او گفت:.

اگر چه جنگنده های دیگر راه اندازی پرواز این فعالان گفت: هیچ جزئی توپخانه در برخی مناطق پس از آتش بس به اثر رفت در نیمه شب پنج شنبه.

روسیه ولادیمیر پوتین و ترکیه رجب طیب اردوغان پشت هر طرف رقیب در سوریه و تبدیل شدن به قدرت اصلی کارگزاران در این کشور جنگ زده.

این وضعیت در ادلب بدتر در هفته های اخیر پس از ترکیه ارسال می شود هزاران نفر از نیروهای نظامی وجود دارد. درگیری با نیروهای دولتی سوریه کشته شدن 60 سرباز ترک و نمرات از سوریه پس از آغاز ماه فوریه است.

خانم Abdul-Rahman گفت ادلب ساکنان عمدتا کسانی که آواره شدند و بیش از سه ماه گذشته “عصبانی هستند زیرا آنها امیدوار به بازگشت به خانه” که در حال حاضر تحت کنترل دولت. خانم Abdul-Rahman اضافه شده است که افرادی که “در حال حاضر در چادر زندگی می کنند کشف آنها می تواند بازگشت.”

“این موضوع نگرانی های ما در سوریه اما به نظر می رسد ما نمی گویند در این. آنها در حال بازی شطرنج با ما,” او گفت: در مورد روسیه-ترکیه توافق.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور گفت: سوریه و روسیه, جنگنده بودند و نه در هوا بیش از ادلب در روز جمعه. هنوز هم آن را جزئی گزارش نقض حقوق بشر در سه ساعت اول داد.

ادلب مبتنی بر مخالفت فعال طاهر al-Omar گزارش درگیری در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در لبه جنوبی ادلب.

رصدخانه بعد از گزارش یک درگیری میان نیروهای سوری و جهادی مبارزان در Jabal al-زاویه منطقه در ادلب. رصدخانه گفت: 15 مبارزان کشته شدند و شش از طرف دولت و نه از ترکستان اسلامی که تا حد زیادی ساخته شده از چینی جهادی.

روسیه و ترکیه توافق به نظر می رسد برای رسیدن به مسکو هدف اصلی از اجازه دادن به دولت سوریه برای حفظ کنترل جنوب-شمال بزرگراه شناخته شده به عنوان M5. نیروهای سوریه دستگیر بزرگراه آخرین بخش در آخرین توهین آمیز است.

این قرارداد نیز تنظیم خواهد بود تا امنیت راهرو همراه M4 کلیدی شرقی-غربی بزرگراه در ادلب. با توجه به آتش بس توافق منتشر شده در سوریه رسانه های طرفدار دولت و نیروهای ترکیه قرار است برای آغاز گشت مشترک در M4 در 15 مارس.

بازگشایی M4 که بسته شده توسط شورشیان از سال 2012 خواهد شد یک آزمایش جدید روسیه-ترکیه معامله شد.

تحت روسیه-ترکیه توافق رسید و در تابستان سال 2018 دو بزرگراه قرار بود افتتاح شود قبل از پایان سال است. اما رد مقابله با القاعده مرتبط شبه نظامیان در ادلب نگه داشته حیاتی دو جاده بسته شده است.

آقای اردوغان گفت: وجود خواهد داشت “هیچ سوال تغییر” در مورد ترکیه 12 مشاهده پست ها در داخل یمن است. پست های سرنشین دار توسط نیروهای ترکیه و در محل هستند به عنوان بخشی از یک 2018 توافق با روسیه است. برخی از این پست ها در حال حاضر سقوط در داخل دولت-خاک کنترل می شود. آقای اردوغان به نقل توسط دولت اجرا شود خبرگزاری آناتولی در پرواز بازگشت از مسکو در روز جمعه.

اتحادیه اروپا بالا دیپلمات های جمع آوری شده جمعه در کرواسی برای جلسه اضطراری برای بحث در مورد آنچه به انجام در مورد سوریه است. به محض ورود مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell توصیف آتش بس به عنوان “خبر خوبی است.”

“بیایید ببینید که چگونه آن کار می کند که پیش شرط به منظور افزایش کمک های انسان دوستانه برای مردم در ادلب” آقای Borrell گفت.

پرسید: اگر اتحادیه اروپا باید در رسیدن به آقای پوتین گفت: “ما نیاز به بهبود روابط با ترکیه و روسیه ما باید بسیاری از مسائل ما را بهبود بخشد.”

او گفت: وزرای امور خارجه مورد بحث بودجه بیشتر برای ترکیه است اما نمی خواهد به جزئیات و یا می گویند که چگونه بسیاری از کشورها و حمایت از ایده چگونه بسیاری از مخالفت.

ادلب خانه را به هزاران نفر از القاعده مرتبط نظامیان بسیاری از آنها رد یک راه حل سیاسی برای سوریه است نه سال جنگ را ترک کرده است که بیش از 400 ، 000 نفر کشته شدند. این استان نیز به حدود 3 میلیون نفر از آنها آواره از دیگر نقاط سوریه است.

چندین آتش بس معاملات سقوط کرده اند در گذشته و رئیس جمهور اسد قول داده است به دست آوردن مجدد کنترل از تمام نقاط کشور است که در خارج از دولت را کنترل کند.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP Suzan فریزر در آنکارا, ترکیه و آنجلا چارلتون در پاریس کمک گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im