بروکسل

رسانه های روسی مستقر اند “قابل توجه کمپین دروغ” در برابر غرب به بدتر تاثیر coronavirus تولید وحشت و ایجاد بی اعتمادی به گفته اتحادیه اروپا سند دیده می شود خبر داد.

کرملین را رد اتهامات در چهارشنبه گفت: آنها بی اساس و فاقد حس مشترک.

اتحادیه اروپا سند گفت: روسیه کمپین هل دادن جعلی اخبار آنلاین زبان انگلیسی, اسپانیایی, ایتالیایی, آلمانی, فرانسوی و با استفاده از متناقض و گیج کننده و مخرب گزارش آن را سخت تر برای اتحادیه اروپا به برقراری ارتباط پاسخ آن به این بیماری همه گیر.

“قابل توجه کمپین دروغ توسط رسانه های دولتی و طرفدار کرملین رسانه ها در مورد COVID-19 در حال انجام است گفت:” نه-صفحه سند داخلی مورخ مارس 16 و با استفاده از نام بیماری است که می تواند ناشی از کوروناویروس.

“فراگیر هدف از کرملین دروغ است به تشدید بحران بهداشت عمومی در کشورهای غربی و … را در خط با کرملین استراتژی گسترده تر از تلاش برای براندازی اروپایی جوامع” سند تولید شده توسط اتحادیه اروپا سیاست خارجی بازو, European External Action Service گفت.

یک متخصص اتحادیه اروپا پایگاه داده ثبت کرده است تقریبا 80 مورد از دروغ در مورد کوروناویروس پس Jan. 22 آن گفت.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov با اشاره به آنچه که او گفت: به دلیل نبود اتحادیه اروپا در سند یک مثال خاص و یا لینک به یک خاص خروجی رسانه ها.

“ما در حال صحبت کردن دوباره در مورد برخی از اتهامات بی اساس که در شرایط فعلی احتمالا نتیجه یک ضد روسی وسواس” گفت: آقای Peskov.

اتحادیه اروپا سند ذکر نمونه هایی از لیتوانی به اوکراین است. آن گفت که در رسانه های اجتماعی, روسی, دولتی, اسپانیایی-زبان RT اسپانیایی بود 12th, محبوب ترین منبع خبری در coronavirus بین ماه های ژانویه و اواسط ماه مارس بر اساس مقدار از اخبار به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

این EEAS کاهش یافته است به نظر به طور مستقیم در این گزارش.

کمیسیون اروپا اعلام کرده بود که تماس با Google, Facebook, Twitter و مایکروسافت. یک سخنگوی اتحادیه اروپا را متهم کرد مسکو از “بازی با زندگی مردم” و به دادگاه تجدید نظر به شهروندان اتحادیه اروپا را “بسیار مراقب باشید” و تنها با استفاده از منابع خبری آنها اعتماد.

اتحادیه اروپا و ناتو را متهم به روسیه از اقدام پنهان از جمله دروغ به تلاش برای بی ثبات کردن غرب با بهره برداری از اختلافات در جامعه است.

روسیه با رد هر گونه تاکتیک و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را متهم خارجی دشمنان هدف قرار دادن روسیه با انتشار اخبار جعلی در مورد کوروناویروس به شلاق تا وحشت.

روسی, رسانه ها در اروپا موفق نشده اند در رسیدن به افکار عمومی اما ارائه یک پلت فرم برای ضد اتحادیه اروپا populists و متضاد در اوردن بحث و تحلیل توسط اتحادیه اروپا و غیر دولتی گروه نشان داده است.

این EEAS گزارش ذکر شده شورش در پایان ماه فوریه در اوکراین شوروی سابق جمهوری اسلامی در حال حاضر به دنبال پیوستن به اتحادیه اروپا و ناتو به عنوان مثال از عواقب چنین دروغ.

آن گفت: نامه جعلی مسئله به از اوکراین و وزارت بهداشت به دروغ اعلام شد پنج coronavirus موارد در کشور است. مقامات اوکراین می گویند نامه ایجاد شده در خارج از اوکراین به اتحادیه اروپا گزارش.

“طرفدار کرملین دروغ پیام پیشبرد روایت است که coronavirus توسط انسان ایجاد weaponised توسط غرب گفت:” گزارش اول ذکر شده توسط بار مالی.

آن را به نقل از خبر جعلی ایجاد شده توسط روسیه در ایتالیا و دوم بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار کشور در جهان است که در نظام سلامت خواهد بود قادر به مقابله و پزشکان را انتخاب کنید که به زندگی و یا فوت به دلیل کمبود تخت.

این EEAS نیز اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با اسلواکی بیش از گسترش خبر جعلی متهم نخست وزیر این کشور را, پیتر پلگرینی از آلوده شدن با این ویروس و گفت: او ممکن است در گذشته عفونت به دیگران در اخیر نشست.

در واقع رهبران اتحادیه اروپا شده اند اعطا شده توسط videoconferences از اوایل ماه مارس.

این داستان شد به گزارش ایسنا اضافی با گزارش توسط آناستازیا Teterevela در مسکو.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im