سیمفروپل کریمه—خیلی شیک مدرن فرودگاه جدید نیروگاه های حرارتی و یک پل ارتباط کریمه به روسیه سرزمین اصلی در میان قایق از روسیه تامین مالی پروژه های توسعه است که باید سمان مسکو کنترل از خاک است.

شش سال پس از روسیه در تصرف کریمه از اوکراین به دریای سیاه و شبه جزیره پس از یک پناهگاه از خانه در تابستان و بهداشت sanitariums برای اتحاد جماهیر شوروی نخبگان و پرولتاریا به طور یکسان است همیشه محکم تر محدود به مسکو که در حال حاضر را پوشش می دهد تقریبا 70 درصد از قلمرو بودجه.

در واقع, به عنوان آن را می کشد کریمه تنگ تر و نزدیک مسکو باقی مانده است مبارز که آن را هرگز بازگشت شبه جزیره حل و فصل است که کشیده شده گسترده محکومیت بین المللی.

سواستوپول بای

که همچنین تضعیف رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تعهد به اصلاح خاک و تهدید به نگه داشتن روسیه و اوکراین در تقابل و تضعیف ثبات دراز مدت در این منطقه است. و تا زمانی که اوکراین و روسیه در حال اختلافات آمریکا و اروپا که تحریم روسیه برای تجاوز علیه اوکراین باقی خواهد ماند درگیر در منجمد جنگ است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفته او با توجه کریمه به عنوان “یک بخش جدایی ناپذیر از روسیه است.” تا سال 1954 شبه جزیره معروف برای سواحل پوشش گیاهی سرسبز و czars’ قصر شده بود تحت مسکو کنترل پس از سال 1783 هنگامی که امپراتوری روسیه ضمیمه آن را از امپراتوری عثمانی.

آقای Zelensky که وعده داده شده برای حل و فصل مناقشه با روسیه توصیف کرده است بازگشت کریمه که منتقل شد و تحت رهبر اتحاد جماهیر شوروی نیکیتا خروشچف به اوکراین و سپس اتحاد جماهیر شوروی جمهوری اسلامی به عنوان “مسلم بخشی از [اوکراین] ایده ملی است.” وقتی u. s. s. r. فرو ریخت و اوکراین به دست آورد استقلال خود را در سال 1991 آن را نگه داشته شبه جزیره.

روسیه به طور معمول جشن مارس 18 روز در سال 2014 است که آقای پوتین امضا این پیمان به طور رسمی اعتراف کریمه و شهر سواستوپول به روسیه با جشن در سراسر کشور از جمله یک روز تعطیل عمومی در کریمه. در این سال یک هفته ای حوادث محدود خواهد شد با توجه به جدید کروناویروس.

اما آقای پوتین دیدار خواهد کریمه روز چهارشنبه و پنج شنبه برای برگزاری جلسات با رهبران جمهوری و اعضای عمومی کرملین روز سه شنبه گفت. او انتظار می رود به ارائه جایزه دولت به سازندگان از 12 مایل کریمه جاده و راه آهن پل که لینک کریمه و دیگر سرزمین اصلی و مناطق روسیه و وعده برای افزایش گردشگری حمل و نقل و ترافیک.

کریمه وزیر دارایی ایرینا Kiviko مرکز می گوید اقتصاد منطقه دو برابر شده پس از سال 2014.

ایرینا Kiviko, کریمه وزیر مالیه می گوید اقتصاد منطقه به بیش از دو برابر در اندازه پس از 2014 در حالی که صنعت و کشاورزی در حال شکوفایی در این منطقه حاصلخیز حدود اندازه ماساچوست است.

وجود دارد جدید مدارس و محله های سیمفروپل کریمه شهرستان پایتخت هستند فلفلی با ساخت و ساز از multiunit ساختمان های آپارتمانی. اگر نیست آن را برای تحریم, کریمه را “رونق واقعی” گفت: ولادیمیر Konstantinov رئیس شورای دولتی کریمه.

“این فوق العاده, چه اتفاقی افتاده است پس از الحاق کریمه به روسیه بازگشت و گفت:” وال استریت ژورنال. “من نمی توانستم تصور کنید که این نوع از توسعه در وحشی ترین رویاهای من. البته ما برخی از مسائل اما ما در سرزمین مادری ما.”

ولادیمیر Konstantinov رئیس شورای دولتی کریمه می گوید: قلمرو اقتصاد واقعا اگر نه برای تحریم های بین المللی.

تحریم ها کمک کرده راندن موسسات مالی مانند ویزا و مسترکارت و غربی هتل های زنجیره ای در حالی که شرکت های چند ملیتی باید اجتناب شود سرمایه گذاری در کریمه پس از 2014.

دولت روسیه تلاش کرده است برای پر کردن شکاف. تنها سه بانک همه, روسی, در حال حاضر ارائه کامل خدمات بانکی و همه تحت تحریم. دولت روسیه ایجاد کرده است یک پرداخت جدید سیستم کارت به نام میر که عمدتا پذیرفته شده توسط شرکت های داخلی.

این فرودگاه جدید در سیمفروپل که ویژگی های یک منطقه تفریحی و پارک چشم انداز تنها ارائه می دهد پروازهای به مقصد بنابراین مسافران بین المللی اول باید پرواز را از طریق مسکو و یا سفر بیش از 12 ساعت به کیف از طریق جاده و راه آهن. مقصد خارجی از سیمفروپل استفاده می شود که شامل استانبول تل آویو و فرانکفورت. بین المللی خرده فروشان آنلاین مانند آمازون, تحویل نیست به کریمه با توجه به تحریم ها بسیاری از ساکنان موارد تحویل به خانواده یا دوستان در شهرستانها در جای دیگر.

کریمه دولت تلاش کرده است برای ارائه تمام ساکنان آن با آب همیشه از سرزمین اصلی اوکراین ارائه شده است که بسیاری از این سرزمین با آب و کاهش منابع. و اگر چه در دسترس بودن کالا و خدمات کافی است و حقوق برای Crimeans را به طور کلی افزایش هزینه های زندگی است رسید.

در همین حال روسیه ساخته شده است تا نظامی خود را در کریمه و به طور فعال در حال توسعه زیرساخت های هسته ای در شبه جزیره نما گسترده نگرانی های امنیتی می گویند اوکراین و مقامات بین المللی است.

در ماه دسامبر مجمع عمومی سازمان ملل متحد ابراز “نگرانی کرده [روسیه] مترقی نظامی کریمه” و تصویب قطعنامه اصرار مسکو برای خروج نیروهای نظامی خود را “بدون تاخیر.”

روسیه U. N. هیئت ناودان قطعنامه. مقامات در کریمه که متفقین با کرملین می گویند مسکو قاعده بهره برده است ساکنان.

“هر کریمه شهروند می بیند تغییرات مثبت هر روز هنگامی که او می رود به خیابان های شهرهای ما و شهرهای کوچک گفت:” خانم Kiviko, کریمه وزیر امور مالی.

نیروهای روسی به تازگی جمع آوری شده در یک میدان مرکزی سیمفروپل با یک بنای یادبود لنین در پس زمینه.

یک نمای خیابان از سیمفروپل.

اما حقوق مدنی فعالان گفت: این سرزمین ساکن بوده اند مجبور به تجارت حقوق خود و آزادی برای براق توسعه زیرساخت ها است.

“من مقایسه آن با قرار دادن یک لباس زیبا بر ربوده شده, زن, ساخت چهره او و وادار کردن او به لبخند…با یک تفنگ به پشت او گفت:” Emine Dzhaparova یک معاون سابق وزارت اطلاعات سیاست اوکراین و کریمه تاتار فعال. “او نمی تواند می گویند او خوشحال نیست.”

سازمان ملل متهم کرده است مسکو از “متعدد و نقض فاحش” حقوق اساسی کریمه شهروندان از جمله خودسرانه بازداشت و شکنجه و ناپدید شدن اجباری از خبرنگاران در اوکراین کلیسای ارتدکس اعضای مدنی-حقوق فعالان و افراد از کریمه را سرکوب تاتار جامعه مسلمان از اقلیت های قومی هستند که بومی شبه جزیره.

تاتارها کریمه’ مخالفان به روسیه الحاق آنها ساخته شده است که هدف از مسکو سرکوب حقوق بشر و فعالان گفت. نام تجاری آن را افراطی روسیه ممنوع Mejlis تاتارهای کریمه’ منتخب مجمع که رقابت مسکو را رد.

Lilia Hemedzhy یک تاتار کریمه به حقوق بشر و وکیل در سیمفروپل.

“تا 200,000 مردم شده اند با نزدیک شدن مرعوب و یا بازجویی توسط [محکوم به] در شش سال گذشته از اشغال” ملیندا هرینگ معاون اطلس شورای اوراسیا مرکز شهادت در کنگره شنوایی در ماه ژانویه است.

Lilia Hemedzhy یک تاتار کریمه به حقوق بشر و وکیل در سیمفروپل گفت: بیش از 60 تاتارها کریمه در حال حاضر تحت پیگرد قانونی. تقریبا دو ده محکوم شده است در اتهامات از قبیل شرکت در سازمان های تروریستی یعنی حزب التحریر یک پان-اسلامی جنبش سیاسی است که ممنوع است به عنوان یک گروه تروریستی در روسیه شد اما قانونی اوکراین تحت حکومت.

خانم Hemedzhy که گفت: دفاتر شده اند حمله کردند گفت تاتارها کریمه در حال آزار و اذیت به سادگی برای ابراز مخالفت و آنها ثابت زندگی می کنند ترس از اقدامات تلافی جویانه.

در سال 2014 67 درصد از روس ها گفت: آنها معتقد بودند که پیوستن کریمه به روسیه را بیش از آسیب خوب, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط مسکو بر اساس افکار عمومی بنیاد غیر انتفاعی است که انجام نظر سنجی و جمع آوری اطلاعات بازاریابی. در سال گذشته تعداد کسانی که به فکر این اتحادیه آورده بود بیش از آسیب خوب بود 39% آژانس گزارش شده است.

فروشندگان خیابانی در سواستوپول.

یک نظرسنجی منتشر شد شنبه توسط دولت-بودجه روسیه افکار عمومی مرکز تحقیقات دریافتند که 93 درصد از ساکنان کریمه “مثبت ارزیابی اتحاد مجدد کریمه با روسیه” آژانس گفت.

دولت روسیه در دفاع از خود تصرف کریمه با اشاره به منافع اقتصادی از گردشگری که در آن ادعا می کند دو برابر شده است پس از سال 2014.

اما در روز های اخیر پر باد صبح در خاکریزی در کریمه و شهر بندری سواستوپول به روسیه ناوگان دریای سیاه یک تور اپراتور coaxed رهگذران را به یک قایق تفریحی در امتداد خلیج. وجود دارد چند جویند. برخی از اپراتورهای تور گویند بسیاری از گردشگران بودند بودجه روسیه بازدید کنندگان است.

“قبل از اینکه ما بخشی از روسیه, همه چیز به, البته بهتر است. تمام دنیا به ما آمد—از همه از اروپا و از امریکا گفت:” این تور که کاهش یافته است را به نام خود را به دلیل, به عنوان یک تاتار کریمه او ترس از اقدامات تلافی جویانه از مقامات.

مردی که تنها نام او را به عنوان گریگوری بود در خاکریزی هاوکینگ قایق سواری. “هر کس در فکر آن خواهد بود بهتر است تحت روسیه” او گفت:. “اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک در اینجا از دست داده اند.”

دریا در اطراف سواستوپول.

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de