Coronavirus است منجر به کاهش شدید تقاضا برای نفت خام رانندگی قیمت نفت به خرس-بازار خاک در روز دوشنبه. عکس: fayez nureldine/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وین—روسیه را رد کرده است مقام معظم رهبری تلاش برای تعمیق اوپک تولید نفت را کاهش و در پاسخ به مرگبار coronavirus در چین کارتل نمایندگان گفت: پنج شنبه.

این گروه شکست برای رسیدن به یک اجماع و یک شکست برای اوپک عملا رهبر, عربستان سعودی, و آن را رشد داد با مسکو است.

نمایندگان از سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان از جمله روسیه ملاقات کرد و به مدت سه روز در این هفته برای بحث در مورد چگونگی پاسخ به داده هایی که نشان داد تقاضای چین برای نفت خام سقوط آن را به عنوان معاملات با کروناویروس بحران است.

این ویروس که در چین نشات گرفته است در حال حاضر منجر به کاهش شدید تقاضا برای نفت خام رانندگی قیمت نفت به خرس-بازار خاک در روز دوشنبه.

عربستان سعودی تا به حال در ابتدا حمایت خروجی کاهش 800,000 به 1 میلیون بشکه در روز به تعادل بازار نفت است.

جمع آوری سقوط بدون توافق, پس از عربستان سعودی پیشنهاد یک مصالحه برش از 600 ، 000 بشکه در روز. عربستان سعودی پیشنهاد کرده بود گسترده ای پشتیبانی می کند اما هیئت روسی را رد کرد و آن را بر این اساس که آن را خیلی زود برای ارزیابی تاثیر این ویروس بر تقاضای جهانی برای نفت.

یک شنبه صبح تکان خوردن از بینش و تجزیه و تحلیل در انرژی جهانی کسب و کار با انرژی ما مجله خبرنامه. ثبت نام.

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

نوشتن به Benoit Faucon در benoit.faucon@wsj.com و گفت: در تابستان summer.said@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو