‘RT-PCR است که نسبتا سریع; آن را در حال حاضر استفاده می شود با قابلیت اطمینان بالا به عنوان یک آزمون برای تشخیص Covid-19’

آزمایش برای تشخیص حضور این رمان coronavirus شده اند خدشه دار مثبت کاذب و منفی کاذب نتایج. Parnali دهار Chowdhuryیک دانشمند محقق در زمینه بیماری های عفونی در بخش اپیدمیولوژی دانشگاه جانز هاپکینز رو باز محبوب ویروس تشخیص آزمون به Chinmay Chaudhuri:

از زمان جهانی Covid-19 نقشه شما چیست ‘شیوع ارزیابی’ هر دو از نظر گسترش و سرعت عفونت ویروسی?

در ژانویه 5, پس از منتشر شده که برای اولین بار بیماری شیوع اخبار در مورد ویروس جدید, آن را در زمان تنها 25 روز بیشتر برای کسانی که به اعلام Covid-19 به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC). کروناویروس در زمان 67 روز از آغاز شیوع آن در چین در اواخر ماه دسامبر به آلوده اول 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است. به طور طبیعی Covid-19 تکامل به عنوان یک افزایش بیماری های عفونی است که شامل سرعت گسترش خطر انداختن سلامت تعداد زیادی از مردم. این است که چرا وجود دارد یک ضرورت برای توسعه یک پلت فرم آنلاین فراهم می کند که آخرین و اخبار موثق توسعه و همچنین آمار و تجزیه و تحلیل در Covid-19. بر اساس این نقشه و یا آنچه که ما می توانیم آن را به عنوان “تاج ردیاب’ ما می توانید ببینید که تعداد تایید Covid-19 مورد و تعداد Covid-19 مرگ و میر در تاج ردیاب بسیار وابسته به اعداد است که هر کشور منتشر شده است. آن است که هنوز هم دشوار است برای ارزیابی دقیق شیوع و ما تنها می تواند به دست آوردن یک پیش بینی دقیق پس از وقوع به پایان می رسد. شیوع گسترش تا حد زیادی تحت تاثیر هر کشور سیاست و مسئولیت اجتماعی است. به عنوان داده شفافیت بسیار مهم است در داخل دولت, آن سخت است برای پیش بینی دقیق اگر ما بستگی علمی نتیجه گیری.

بر اساس Covid-19 رشد مسیر در حال حاضر که در حال همه گیر ‘انفجار در مناطق’?

کروناویروس در حال حاضر به نمایش گذاشته نمایی رشد به این معنی است که تاثیر آن می تواند به طور بالقوه دو در یک کشش کوتاه از زمان پس از آن دو دوباره در همین کشش کوتاه از زمان, و غیره. بنابراین مسیر رشد است کلیدی برای درک احتمالی تلفات این بیماری است. گرفتن صحیح برآورد از نرخ رشد Covid-19 بسیار مهم است برای پیش بینی چه اتفاقی می افتد بعدی. کنتراست بسیار متفاوت با شماست از coronavirus همه گیر در ایتالیا و کره جنوبی را فراهم می کند یک مثال روشن از چقدر نتایج می تواند متفاوت باشد و چقدر این مسائل. در این در حال حاضر پیشرو در سه کشور از نظر بیشترین موارد تایید شده در حال آمریکا و روسیه و انگلستان که می تواند به عنوان همه گیر ‘انفجار در مناطق’; این سناریو ممکن است تغییر کند به سرعت بر تعداد موارد تایید شده در میان دیگر کشورهایی که بالاتر تراکم جمعیت.

باید آمریکا و انگلستان به اوج خود رسید? اگر نه, آنچه در پیش روست در این دو قاره?

آن را هنوز هم دشوار به پاسخ در کوتاه; اما به دنبال در یک نورد به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته, جدید مرگ و میر در ایالات متحده در حال نشان دادن نشانه هایی که ممکن است آنها را به اوج رسید و مشخصی است که روند رو به پایین در بیمارستان مرگ و میر در انگلستان است.

ارزیابی شما از این وضعیت همه گیر در هند ؟ است که دولت در مسیر حق در مبارزه با این بیماری همه گیر?

به عنوان از آوریل 15, وزارت بهداشت و رفاه خانواده را تایید کرده اند در مجموع 78,003 موارد 26,235 بهبود (از جمله 1 مهاجرت) و 2,549 فتح و میر در کشور است. ميزان عفونت Covid-19 در هند گزارش شده است 1.7 است که بسیار پایین تر از در بدترین تحت تاثیر کشورهای توسعه یافته است. در مسیر حق به مبارزه علیه Covid-19 همه گیر بسیار مهم است به همان اندازه به عنوان تست به عنوان ممکن است در یک گام به شیوه ای مناسب نظارت از مناطق در معرض خطر حفظ شفاف تاج ردیاب برنامه در میان تمام کشورهای ساختمان, برنامه آگاهی اجتماعی فاصله و چالش های زندگی روزمره که مردم رو در طول این Covid-19 بحران ، و غیره. به نام چند. اگر این اقدامات در جای خود هستند و سپس مبارزه بسیار آسان تر خواهد بود و مسیر درست. به عنوان یک اپیدمیولوژی من در یک موقعیت به نظر بیشتر به عنوان آن است که نه تخصص من.

ما با استفاده از تست های تشخیصی برای ارزیابی عفونت در بیماران است. آزمون بهترین راه برای ارزیابی یک بیمار است ؟ آیا این محدودیت ؟

بسیاری از تست های تشخیصی برای Covid-19 در دسترس هستند و تا کنون با به دست آوردن اضطراری تصویب هر روز. این آزمون عمدتا بر اساس چهار روش مختلف. آنها عبارتند از: 1) رونویسی معکوس-polymerase chain reaction یا RT-PCR — از زمان استاندارد آزمون برای Covid-19; 2) دو روش lamp (لامپ) — ساده اما کمتر توسعه یافته روش تست; 3) جریان جانبی — دست-برگزار تک-استفاده از سنجش ارائه نتایج برای یک فرد بیمار به عنوان کوتاه به عنوان 15 دقیقه; و 4) Enzyme-linked immunosorbent assay (ELISA) — سریع و تکنیکی ساده سنجش است که به راحتی به عنوان خوانده شده و پیشنهاد نسبتا بالا و توان. وجود دارد به طور عمده دو نوع تست هایی که ما انجام می دهند برای Covid-19 یکی برای تایید اگر شما در حال حاضر ویروس (PCR) و یکی بپرسید اگر شما را ساخته اند آنتی بادی علیه ویروس (سرولوژی). هر دو نوع از آزمایشات کمک به ما در ایجاد بهداشت عمومی تصمیم گیری در مورد اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

وجود دارد یک زن و شوهر از محدودیت هایی که ما با آن روبرو هستیم. آنتی بادی, نتایج آزمون نباید مورد استفاده قرار گیرد به تشخیص کسی که با فعال SARS-CoV-2 عفونت است. بسته به زمانی که کسی آلوده شد و زمان آزمون, آزمون ممکن است پیدا کردن آنتی بادی در کسی که با عفونت فعال. ويژگی (نمی تشخیص غیر هدف ویروس ها) و حساسیت (واقعی مثبت رای) آنتی بادی آزمایش متفاوت است که یکی دیگر از محدودیت. یک تست است که تشخیص SARS-CoV-2 ویروس مانند یکی که چک تنفسی نمونه باید مورد استفاده قرار گیرد برای تست به صورت عفونت فعال. اما ما نمی دانیم که اگر این آنتی بادی است که در نتیجه از SARS-CoV-2 عفونت را فراهم خواهد کرد کسی که با مصونیت از آینده عفونت است. اگر آنتی بادی انجام, ایمنی, ما نمی دانیم که چه تيتر یا مقدار آنتی بادی خواهد بود محافظ و یا مدت که حفاظت از گذشته خواهد بود.

RT-PCR و آزمون قرار است به مطمئن ترین (در مقایسه با آنتی بادی آزمایش) اما حتی این پرتاب های مختلف نتایج اولیه و نهایی آزمون در همان بیمار است. چگونه می توانم به شما توضیح بدین ؟

PCR است که نسبتا سریع و حساس و بسیار رایج علمی روش است که به طور گسترده ای مورد استفاده در تحقیقات پزشکی برای حدود 20-30 سال به تشخیص اطلاعات ژنتیکی. RT-PCR در حال حاضر استفاده می شود با قابلیت اطمینان بالا به عنوان یک آزمون برای تشخیص Covid-19 ویروس. با استفاده از روش PCR تست ما به دنبال RNA به عنوان شواهدی از یک عامل عفونی به عنوان coronavirus یک رشته RNA ویروس. بنابراین اگر شما یک تست PCR در یک ویال پر از ویروس, تست خواهد آمد که نشان دهنده توالی RNA از آنچه که در لوله. در گام بعدی این توالی RNA است که همسان با توالی شناخته شده از کروناویروس که پس از آن به ما می گوید که آیا توالی RNA موجود در ویروس از نمونه مطابق با کروناویروس یا نه. بنابراین این روش RT-PCR به طور کامل خالص آزمایشگاه تست ، در حال حاضر واقعیت متفاوت است. آنچه در واقع اتفاق می افتد و یا استفاده می شود که در عمل یک سواب گرفته شده از یک بیمار به این امید که اگر بیماران دارای عفونت کرونا ويروسی است که به اندازه کافی از ویروس است تا در سواب برای تست PCR قادر به تشخیص ویروس است. به عنوان گرد و خاک نیاز به انتخاب کنید تا به اندازه کافی از این ویروس به کار این یکی از دلایل coronavirus تست PCR می تواند بالاتر منفی کاذب تست رای — یعنی گم شده این ویروس حتی اگر کسی به عفونت است. بنابراین اساسا این آزمون با استفاده از سواب از بینی و گلو و دارای دقت بالا رای دادن, اما آن را نمی انتخاب کنید تا تمام عفونت و گاهی اوقات نتایج متفاوت است.

چه محدودیت های سرولوژی آزمون ؟

سرولوژی آزمایش نشان می دهد اگر شما شده اند در معرض ویروس و بدن خود را توسعه داده است آنتی بادی است. وجود دارد دو نوع متفاوت از آنتی بادی: ايمونوگلوبولين M (IgM) و ایمونوگلوبولین G (IgG). آنتی بادی IgM در حال حاضر در اوایل عفونت آنتی بادی های IgG بوجود می آیند چند روز بعد. شما نمی خواهد که آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 اگر شما آلوده شده است. محدودیت این IgG و IgM سرولوژی تستهای هستند که آن را نمی تشخیص عفونت فعال. این به طور معمول طول می کشد 1 تا 3 هفته پس از کسی که آلوده به SARS-CoV-2 برای بدن خود را به آنتی بادی; برخی از مردم ممکن است دیگر برای توسعه آنتی بادی است. بنابراین در زمانی که شما در حال انجام تست سرولوژی شما شده اند در معرض Covid 19 ویروس حداقل 2-3 هفته قبل از آن و شما ممکن است آلوده به بسیاری از مردم بی گناه ندانسته.

اقتصاد ما این است که سخت در تلاش برای شناور ماندن در میان این مستند در سراسر کشور. اما صبر در حال اجرا است به عنوان منابع سریع bottoming ، با این حال بازگشایی است و خطرات آن. ارزیابی شما در حال قریب الوقوع خطرات ؟

به عنوان یک متخصص بیماری های عفونی ارزیابی من خواهد بود کافی به من هیچ جامد اقتصاد و یا علوم اجتماعی پس زمینه.

آیا شما فکر می کنم هند مبارزه کرده است به اندازه کافی قادر به گرفتن خطر از راه اندازی مجدد اقتصاد خود را? چه باید بیکار راه انجام این کار ؟ خطرات چه هستند?

که مدیر اجرایی, Michael Ryan گفت: هند و جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور دارای ظرفیت فوق العاده ای برای مقابله با کروناویروس شیوع آن را به عنوان تجربه از بین بردن کوچک-آبله و فلج اطفال از طریق هدفمند عمومی مداخله. من نیز بر این باورند که دولت هند ظرفیت برای مبارزه با Covid-19 با موفقیت; اما من در یک موقعیت مناسب را به هر گونه اظهار نظر در مورد اقتصاد هند.

شما باید پیگیری واکسن تحولات در سراسر جهان است. است که نزدیک به ضربه زدن به هدف ؟ که در آن نزدیک ترین رقبای ؟

دانشمندان در سراسر جهان در حال کار بر روی پتانسیل درمان و واکسن برای Covid-19. وجود بیش از 100 پروژه در سراسر جهان محور در توسعه یک واکسن برای coronavirus. به عنوان از آوریل 11, هشت کاندیدای واکسن بودند در حال آزمایش در آزمایش های بالینی در مردم است. کشور-دانا آمریکا, انگلستان, آلمان و استرالیا مدعی نزدیک.

چگونه زندگی مردم تغییر خواهد کرد پس از همه گیر فروکش? چه خواهد بود که تاثیر روانی?

من گمان می کنم بسیاری از مردم خواهد شد به عقب نگاه کنید و ببینید در این زمان به عنوان یک بازتاب زمانی که همه چیز در تغییر زندگی خود را. درست است که این بیماری همه گیر است که به دور از جنگ اما آن نیاز به با هم کشیدن و من احساس می کنم زمانی که مردم متوجه آنچه که اقدام جمعی می تواند دستیابی به آن را می توانید تغییر دهید که چگونه ما مربوط به دیگران و در نتیجه احساس بیشتری از جامعه بدون ملت را مانع. اگر چه وجود دارد بسیاری از بحث در لنز سه یا چهار چیز مهم قطعا تغییر دهید. اجازه دهید من آدرس آن در اینجا. مردم قطعا تغییر راه خود را از زندگی و کار و عبادت و بازی در آینده است. دوم در پست-همه گیر جهانی, دنیای دیجیتال خواهد بود قوی تر و غالب در زندگی ما است.

علاوه بر این ما نیز ممکن است مشاهده بیشتر دولت با استفاده از نظارت و در سطح بین المللی وجود خواهد داشت کمتر همکاری که ممکن است زندگی ما تاثیر می گذارد بیش از حد. از لحاظ روانی اثرات افرادی که قرنطینه برای مدت زمان طولانی در حال به احتمال بسیار زیاد برای توسعه طیف گسترده ای از علائم استرس های روانی و اختلال از جمله کم خلق و خوی بی خوابی و استرس و اضطراب و خشم و تحریک پذیری و خستگی عاطفی افسردگی و علائم استرس پس از سانحه. در مواردی که پدر و مادر بودند قرنطینه با کودکان, سلامت روان تلفات شد و حتی تندتر. علاوه بر وجود خطر عفونت ترس از تبدیل شدن به بیمار و یا از دست دادن عزیزان و همچنین به عنوان چشم انداز از مشکلات مالی. در همه رنج می برند از کم خلق و خو و تحریک پذیری.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>