آر اس اس است که بزرگترین دشمن هندو

آیین هندو بسیار خصوصی دین است. هر هندو است که مسئول رسیدگی به خود سفر روح. در انجام هر هندو را انتخاب می کند اعتقادات و شیوه های از هزاران مقدس theologies, اسطوره, تفسیر و تکنیک های. به عنوان Jyotirmaya شارما گفت: “هر هندو تصمیم می گیرد چه هندو”. وجود دارد به عنوان بسیاری از نسخه های آیین هندو وجود دارد هندوها.

بخش مهمی از آیین هندو است عدم وجود هر گونه دگم یا معنوی سلسله مراتب است. هر روزه یا آیین نيابد هر جشنواره است که در آن یک شرکت می کند, آیا یکی می رود به هر معبد در همه, در همه بخش خصوصی تنظیم شده است. بودن فوق العاده فردگرا و هندو با ظرفیت هر چشم انداز از جمله آگنوستیسیزم یعنی. در تمام این مسائل و هندو می ایستد در مخالفت با جزمی اديان ابراهيمي “کتاب” (شرکت های تابعه از یهودیت عهد عتیق).

به عنوان S. Radhakrishnan نوشت: “آیین هندو است نه قطعی جزمی creed اما گسترده و پیچیده اما ماهرانه واحد جرم معنوی تصور و تحقق است. سنت خود را از میل به سوی خداوند تلاش روح انسان شده است به طور مداوم گسترش از طریق سنین”.

من هیچ دین اما حفظ یک نرم گوشه برای بسیاری از عناصر هندو است. مثلا من از کریشنا دوستی با Sudama این وظیفه شناس کودکان در رامایانا Harishchandra افسانه ای صداقت Vikramaditya را بی عیب و نقص تعهد به عدالت و Shravan کومار ارادت به پدر و مادر خود را. این داستان را بهترین در ایالات متحده است.

و هنگامی که من فکر می کنم از یک هندو, مادر بزرگ مادری من Biji به ذهن می آید. هرگز به من شناخته شده تر شخص مناسب و معقول از او. این نجابت در آیین هندو است و چه افتخار میکنم.

آیین هندو نیز هرگز رد کسانی که رد آن میلیاردها عقاید مختلف است. ابراهیمی ادیان به خصوص مسیحیت و اسلام ostracise کسانی که رد خود را باخته. اما زمانی که من می خواستم برای ازدواج تحت, ازدواج, قانون, همه اقوام من از جمله مادر بزرگ من با خوشحالی حضور داشتند. هیچ کدام اعتراض را در هر راه به من رد ازدواج هندو. درست است که آیین هندو: آزادی زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند.

M. S. Golwalkar از سوی دیگر بود و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با اديان ابراهيمي و می خواستم به سازماندهی هندوها. در دسته از افکار او نوشت: “ماموریت سازماندهی مجدد هندو مردم در خطوط منحصر به فرد خود را ملی نابغه که Sangh گرفته شده است نه تنها یک فرایند واقعی ملی بازسازی بهارات بلکه پیش شرط اجتناب ناپذیر برای تحقق بخشیدن به رویای جهانی وحدت و رفاه انسان”.

بیش از گذشته سی سال پس از آن موفق به تخریب ببری مسجد RSS چشم انداز سازمان Hindudom رشد با فراز و نشیب. در انجام این کار نجابت هندو شده است از بین برود. و اعتقاد هندو بوده است ذبح در تغییر از خشونت و قدرت است.

آر اس اس را هندو است که گوش خراش تلخ توخالی و بدون هر گونه بازخرید انسان اخلاقی یا معنوی با کیفیت. فقط در یک صد سال RSS ساخته شده است که جوانان هند به ظروف خالی را با صدای بلند برای تلفن های موبایل مانند “Jai سری رم” بدون کوچکترین درک آنچه Ram ایستاده بود – به عنوان های اخیر شکایت از Gargi کالج در دهلی نو نشان می دهد. آر اس اس را به آیین هندو است عقب افتاده استقلال هند پیشرفت با از بین بردن باستان ساختمان مذهبی lynchings تظاهرات با شمشیر خود و شرم آور شعار-شعار و جمعی شورش است که در آن ده ها هزار نفر از سرخپوستان را از دست داده اند زندگی خود را.

قرن ها پیش از مسیحیت و اسلام مورد استفاده قرار گیرد به رقابت برای عنوان قهرمان جهان خشن ترین دین است. امروز RSS را هندو است که تهدید به پیشی اسلام خود را.

جهان در حال تماشای. آن است که نه فقط بی جی پی را تحمل و تفرقه رویکرد است که جذب عناوین جهانی. آیین هندو خود را ضرب و شتم. این نیت ساخته شده برای آیین هندو در سطح جهان توسط امثال Vivekananda و گاندی است که به سرعت در حال از دست داد.

واقعی هندو می دهد فضا و آزادی را به همه سرخپوستان اما آر اس اس را هندو ميميرد انتخاب همه. RSS مصمم است به زور کردن “ناخواسته” از جمله هر گونه هندوها آن را ندارد. مسلمانان در حال اصلی آن اهداف است. نه تنها Savarkar اول propound دو ملت تئوری به بیرون راندن مسلمانان یوگی Adityanath ساخته شده است روشن است که “مسلمانان آیا هیچ به نفع هند با ماندن در اینجا”. حتی هندوها که خوشبختانه خوردن گوشت گاو بودن مجبور به اطاعت ابراهیمی یک نسخه از آیین هندو است.

اما اگر از یک RSS رهبر می یابد که اسلام درست است و می خواهد برای تبدیل به اسلام مانند محمد علی (Cassius خاک رس) در ایالات متحده آمریکا? خواهد شد که RSS رهبر پس از آن پرتاب فرزند خود به پاکستان ؟ دین یک موضوع کاملا شخصی. چگونه RSS حتی صفرا به تصور آن را می توانید دیکته نماید ،

آر اس اس ادعا می کند که Hindutva است نه شاخه ای از آیین هندو اما یک ایدئولوژی سیاسی است که محافظت از تمام طیف وسیعی از ایده هایی که در هند سرچشمه گرفته. اما این یک دروغ است. اگر که درست بود و سپس آر اس اس را به حال چیزی برای گفتن در مورد گوشت گاو اما RSS یک نسخه خاص از وداها در ذهن که مخالف حتی با Vivekananda است. RSS علاقه مند است در میلیاردها نسخه های واقعی هندو است. Golwalkar اصرار داشت که “ما [RSS] ایستاده نه تنها برای وحدت سیاسی و اقتصادی بلکه فرهنگی و مذهبی وحدت”.

این تقاضا برای مذهبی وحدت شامل اصرار که هر کس در نظر هند به “سرزمین مقدس”. اما آنچه در مورد Vedantists? وقتی روح یک جهان همه چیز مقدس است – چرا تنها سرزمین هند ؟ و آنچه در مورد ملحدان به آنها هیچ چیز مقدس است ؟ آنها نه حق دارند برای خود اعتقاد دارد ؟ به همین ترتیب Vande matram شاعرانه است تصاویر اختراع توسط Bankim چاندرا Chatterjee. آن را هرگز برای یک توتالیتر نیاز برای همه سرخپوستان به شعار.

من متاسفم, RSS, اما من کاملا مخالفم با شما معیوب سازمان ملل متحد هندو رویکرد است. من اصرار بر خوردن گوشت گاو و زیر (یا زیر) هر دین – به من لطفا. آن است که کسب و کار من به تنهایی هیچ یک از شماست. پس از همه, من نوه از Biji بزرگترین هندو من تا کنون شناخته شده است. مانند هر یک از Biji فرزندان و نوه ها کاملا رایگان در همه زمان ها به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد چه بخورند و چگونه آنها انجام معنوی خود را (و یا unspiritual) سفر زندگی طوری است که خانواده من به طور کامل رایگان است و رایگان خواهد ماند با وجود معیوب خود را تلاش برای قرار دادن ما به خفتبار.

در سال 1964 M. S. Golwalkar تاسیس Vishwa هندو Parishad “به سازماندهی تحکیم هندو جامعه و خدمت به حفاظت از هندو دارما”. اما هیچ کس تا به حال خواسته هندو به “تثبیت” و هیچ کس به آر اس اس و یا VHP هر گونه مسئولیت برای محافظت از هندو دارما که در مورد آنها چیزی نمی دانند.

من را کشف RSS نسخه هندو دارما و مرتبط با مسائل چند بعدی writeups.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو