طرح دولت اجازه می دهد تا حدود 60 NABL معتبر خصوصی آزمایشگاه برای انجام آزمایش بر روی Covid-19 سواب نمونه کمک خواهد کرد که تا حد زیادی در این روز آمده است. در حالی که تست شده رایگان برای بیماران, دولت خرج می کند و Rs.6,000 که در آن یک آزمایش نیاز به reconfirmation. هزینه های خصوصی تست تخمین زده می شود به Rs.9,000 حداقل.

قیمت بالا می تواند توضیح دهد که تعداد محدودی از آزمون هند انجام داده است تا کنون اما به سادگی وجود دارد هیچ بهانه ای برای parsimony در این مورد. اگر دولت می تواند با افزایش نرخ مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل به صورت نقدی در قیمت نفت سقوط با توجه به Covid-19 چیزی باید آن را متوقف کند از هدایت فضل از این گسترده برای مبارزه با پتانسیل شیوع. علاوه بر این از Covid-19 به Ayushman بهارات طرح کمک خواهد کرد که طناب در بخش خصوصی بیش از حد.

کره جنوبی مطرح نوار رایگان و آسان خدمات تست که پژواک در فراگیر اعطای بسته کمک مالی به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا که تضمین شده رایگان Coronavirus تست, در میان دیگر اقدامات. در حال حاضر بسیاری از پزشکان در شهرهای کوچکتر بدون جمع آوری نمونه و یا مرکز آزمون هستند hobbled عدم دسترسی به تست.

طناب زدن در بخش خصوصی و دولتی همه دانشکده های پزشکی می تواند تضمین حداقل یک تست مرکز در بسیاری از مناطق از کشور است. به طور همزمان در دانشکده های پزشکی خصوصی می تواند طناب در درمان امکانات. کاملا چند خصوصی تشخیصی آزمایشگاه حفظ استانداردهای بالا و کسانی که نمی توان نادیده گرفت در این زمان بحران. 3 ٪ از هند تولید ناخالص داخلی صرف خصوصی در بهداشت و درمان نسبت به 1.3 درصد در هزینه های عمومی. بدون داشتن پل این شکاف برای چندین دهه وجود دارد هیچ نقطه ای در نادیده گرفتن بخش خصوصی در طول این بحران است. این می تواند یک اشتباه بزرگ ما در آمادگی برای یک افزایش شدید در موارد.

دفعات بازدید: داستان کامل: معتبر خصوصی آزمایشگاه مجاز به آزمون برای Covid-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو