Roku انتظار دارد که برای حفظ رشد درآمد

Roku است که رهبر بازار در میان متصل-دستگاه های تلویزیون در ایالات متحده با توجه به استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

Roku , Inc. گفت: انتظار می رود درآمد به افزایش 42 درصد در سال 2020 پس از ارسال 52 درصد رشد در سال گذشته در بخش سوخت توسط یک انفجار جدید در جریان خدمات و انتقال از مشتریان از سنتی پرداخت تلویزیون به جریان ویدئو.

لس Gatos, کالیفرنیا.-بر اساس ساز از جریان رسانه ای دستگاه های انتظار به تولید 1.6 میلیارد دلار درآمد در این سال از $1.13 میلیارد دلار در سال گذشته این شرکت گفت: پنج شنبه.

“2019 فوق العاده ای بود در سال برای هر دو جریان صنعت و برای Roku” رئیس اجرایی آنتونی چوب گفت: در تماس با تحلیلگران. این شرکت آماده است برای بهره مندی از های اخیر راه اندازی چندین برجسته جریان خدمات از جمله والت دیزنی Co. ‘s دیزنی+ و Apple Inc.’s تلویزیون اپل+ خواهد بود که به دنبال Comcast Corp. ‘s طاووس و AT&T Inc.’s HBO حداکثر بعد از این سال.

Roku است که رهبر بازار در میان متصل-دستگاه های تلویزیون در ایالات متحده با توجه به استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک. آقای وود گفت: کمتر از یک در سه تلویزیون های هوشمند فروخته شده در ایالات متحده در سال گذشته بودند Roku تلویزیون. Roku گزارش 36.9 میلیون حساب فعال در پایان سه ماهه چهارم 36% افزایش از سال قبل.

برای سه ماهه چهارم این شرکت در چرخش به از دست دادن $15.7 میلیون دلار یا 13 سنت یک سهم از سود $6.8 میلیون یا 5 سنت یک سهم یک سال قبل از آن به دلیل افزایش بازاریابی و تحقیقات هزینه. درآمد حاصل از افزایش 49 ٪ به $411.2 میلیون. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet شد و به دنبال از دست دادن از 13 سنت به اشتراک گذاری در درآمد حاصل از $392 میلیون.

سهام بودند تا 6 درصد در بعد از ساعات معاملاتی.

متوسط درآمد به ازای هر کاربر hit $23.14 برای سه ماهه در 29 درصد افزایش از سال قبل است.

“من فکر می کنم آن را خوب سه ماهه” گفت: واسیلی Karasyov یک تحلیلگر تحقیقات در گلوله توپ پژوهش است. “خرس ناامید هستند. مردم منتظر بودند خون در آب است. من فکر نمی کنم آنها آن را به آنها داد.”

این شرکت پلت فرم کسب و کار که شامل هزینه های صدور مجوز برای آن هوشمند-تلویزیون سیستم عامل و همچنین به عنوان تبلیغات خود را تجزیه و اشتراک کسب و کار این شرکت بود, سریعترین رشد واحد. این شات تا 78 ٪ در سال از هدف قرار دادن $740.8 میلیون.

تبلیغات باعث می شود تا بزرگترین جزء Roku پلت فرم کسب و کار. Roku گفت: آن پولی تصویری این آگهی بیش از دو برابر در سال 2019 و پیش بینی کرد این رقم را دو دوباره در سال 2020 است. Roku سینه های بزرگ آن شرط در تبلیغ کسب و کار برای رشد زمانی که آن را خریداری آگهی خرید پلت فرم Dataxu Inc. حدود 150 میلیون دلار در ماه اکتبر.

Roku گفت: زمان صرف شده توسط مصرف کنندگان تماشای برنامه های بر روی پلت فرم آن رشد 60 درصد در سه ماهه اول سال جاری. Roku گفت: آن را به فروش تبلیغات در سرعت سریع تر در طول دوره اما نمی ارائه جزئیات.

Roku 2020 چشم انداز را شامل نمی شود و مواد اثرات وابسته به رمان شیوع کروناویروس در چین که در آن شرکت تولید می کند. “وجود دارد بالقوه برای بیشتر قابل توجه تولید و عرضه زنجیره ای اختلالات اگر شیوع این بیماری بیشتر می شود شدید است که ممکن است مانع ما و همکاران ما توانایی برای دوباره پر کردن موجودی پس از یک قوی فصل تعطیلات” رئیس امور مالی استیو Louden گفت: در تماس است.

نوشتن به صبر Haggin در patience.haggin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو