موشک به سمت تاریخچه: چرا spaceflight هنوز هم مجذوب خود امریکا

برای اولین بار دو فضانورد به صعود روی SpaceX خدمه کپسول اژدها و موشک به فضا. اگر همه به خوبی می رود با ماموریت برنامه ریزی شده برای روز شنبه از آن خواهد شد اولین بار انسان را راه اندازی به فضایی مداری از خاک ایالات متحده آمریکا پس از ناسا, شاتل فضایی برنامه به پایان رسید در سال 2011.

به عنوان بسیاری از grand تلاش بودند که لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به این رمان coronavirus ناسا وزن خطرات اما در نهایت تصمیم به رفتن پیش با احتیاط. این ماموریت با هدف زمینه سازی برای دوره بعدی در انسان spaceflight: یکی که در آن سفر به فضا است و نه فقط برای دولت فضانوردان و دانشمندان اما بیشتر شبیه مسافرت هوایی امروز با سفر توسط شرکت های خصوصی در دسترس به هر کسی که خرید یک بلیط. و از جمله گسترش می گویند spaceflight طرفداران خواهد حرکت انسان به سوی شاید تبدیل شدن به یک multiplanetary گونه است.

“این مهم نقطه عطف” می گوید: شان اوکیف که منجر ناسا در دوران جورج دبلیو بوش بود. “این است که بسیار شبیه به انتقال زمانی که اولین هواپیمایی هواپیما در زمان خاموش دهه پیش پس از چند دهه از آن که به طور انحصاری یک تلاش است.”

در حالی که اکثر زمینی توجه شده است در این بیماری همه گیر در طول چند ماه گذشته ناسا و اسپیس ایکس است و باید گام به سوی آنچه که می تواند آینده جهش بزرگ برای بشریت است.

دو فضانورد را به انفجار از کیپ کاناورال در چهارشنبه 27 مه به عنوان یک آزمون نهایی SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها. اگر این ماموریت با موفقیت انجام آن خواهد شد یک لحظه بزرگ برای آمریکا برنامه فضایی – هر دو دولتی و خصوصی. از آن خواهد شد SpaceX اولین پرتاب با یک خدمه در هیئت مدیره و اولین بار انسان را راه اندازی به فضایی مداری از خاک ایالات متحده آمریکا پس از ناسا, شاتل فضایی برنامه به پایان رسید در سال 2011. پس از آن فضانوردان آمریکایی را در سفر به ایستگاه فضایی بین المللی سرنشین فضاپیمای روسی.

این هفته راه اندازی با هدف زمینه سازی برای دوره بعدی در انسان spaceflight: یکی که در آن سفر به فضا است و نه فقط برای دولت فضانوردان و دانشمندان اما بیشتر شبیه مسافرت هوایی امروز با سفر توسط شرکت های خصوصی در دسترس به هر کسی که خرید یک بلیط. و از جمله گسترش می گویند spaceflight طرفداران را با ارنج زدن انسان نسبت شاید تبدیل شدن به یک multiplanetary گونه است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

به عنوان بسیاری از grand تلاش بودند که لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به این رمان coronavirus ناسا وزن خطرات اما در نهایت تصمیم به رفتن پیش با احتیاط. این بیماری همه گیر به پرسش های مطرح شده در مورد آنچه که جنبه های مدرن جامعه ما ارزش و انسان spaceflight متفاوت است.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که تعطیل کردن همه چیز است که aspirational و الهام بخش در جامعه ما در حالی که بسیاری از ما به سر خم کردن می گوید:” گرگ Kathy که تحقیقات تجاری spaceflight در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس.

تعادل خطرات و پاداش

اگر همه می رود با توجه به طرح به اصطلاح نسخه ی نمایشی-2 ماموریت حمل دو کهنه کار ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس Hurley, به ایستگاه فضایی بین المللی. این جفت ارز است به عضویت در این زمان ISS خدمه سه – یک فضانورد آمریکایی و دو فضانورد روسی و احتمالا ماندن به مدت یک ماه تا چهار ماه. بازگشت آنها نیز معنی داری آزمون برای خدمه فضاپیمای اژدها به هنگام ورود دوباره به جو زمین است آتشین امر است.

این تصویر در دسترس ساخته شده توسط SpaceX به تصویر می کشد این شرکت خدمه کپسول اژدها و موشک فالکون 9 در طول uncrewed در پرواز سقط جنین آزمون NASA Commercial Crew Program.

این تلاش شده است در آثار و تحت شرایط عادی مانند یک نقطه عطف راه اندازی خواهد تولید کند جمعیت زیادی در نزدیکی سواحل فلوریدا. با توجه به همه گیر ناسا خواسته است که مردم دور بماند و در عوض تجربه راه اندازی تقریبا.

همانطور که برای تیم نهایی آماده سازی برای راه اندازی به عنوان بسیاری که ممکن است کار کرده اند از خانه و دیگران شده اند و نقاب زده و مرتب به اقامت 6 فوت دور از یکدیگر است. ناسا به طور معمول قرنطينه فضانوردان در روز قبل از پرواز آنها را به ISS اما این بار آنها بوده ام جدا برای هفته ها.

ناسا تصمیم به رفتن پیش با راه اندازی میان زود همه گیر مستندات در ابتدا شگفت زده لری Garver که در خدمت به عنوان معاون مدیر ناسا در دولت اوباما. اما او می گوید آن را به عنوان روشن شد که همه گیر شد چیزی است که جامعه بود و دست و پنجه نرم کردن با برای مدت زمان طولانی او شروع به فکر می کنم: “هنگامی که ما قادر به آن را انجام دهد؟” پس از همه, ISS نیاز به یک خدمه به ادامه عامل. روسها هنوز هم انفجار خاموش اما ناسا شده بود با هدف به مقیاس در خرید صندلی خود سایوز کپسول.

در واقع حضور ایالات متحده در ISS است دیده می شود به عنوان ضروری موافق ویلیام راسل که نظارت و ممیزی برنامه های فضایی برای دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی.

به عنوان یک ملت ما سرمایه گذاری میلیاردها دلار به ایستگاه فضایی و متعهد به حفظ و نگهداری پروژه های طراحی شده برای حمایت از این برنامه است. “این چیزی است که ناسا اولویت بندی کرده است” آقای راسل می گوید. “اگر شما فکر می کنم به تعطیلی دولت این برنامه حفظ عملیات در آن بیش از حد.”

این پرتاب آزمایشی با هدف ضربه خاموش ناسا تجاری جدید خدمه برنامه که در آن شرکت های خصوصی (بوئینگ نیز در حال توسعه یک خدمه کپسول) تبدیل به سازمان فضایی را کشتی سرویس. اگر موفق این برنامه نه تنها پایین آوردن هزینه ارائه آمریکا فضانوردان به ISS این امر نیز آن را ممکن است برای پروازهای فضایی شرکت به فروش سفر به فضا به انواع دیگر از مسافران در آینده است.

“این مهم نقطه عطف اگر شما خواهد شد در حال حاضر شاهد این فرصت را برای حمل و نقل تجاری از انسان به فضا می گوید:” شان اوکیف که در خدمت به عنوان مدیر ناسا تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و در حال حاضر یک استاد در دانشگاه سیراکوس. “این است که بسیار شبیه به انتقال زمانی که اولین هواپیمایی هواپیما در زمان خاموش دهه پیش پس از چند دهه از آن که به طور انحصاری یک تلاش است.”

این راه اندازی آقای اوکیف می گوید: یک گام مهم به سمت ساخت سفر به فضا که همه جا به عنوان مسافرت هوایی امروز است. “در این طرح بیشتر از همه چیز,” او می گوید: “این ادامه مارس از انواع چیزهایی است که ما به عنوان نوع بشر برای دسترسی به فضا است.”

جذبه انسان spaceflight

بسیاری از ناسا اکتشاف و اهداف پژوهش را می توان با استفاده از روبات فضاپیما امروز – و خیلی از آن است که می گوید: راجر Launius سابق رئیس مورخ ناسا و نویسنده چندین کتاب در spaceflight. بنابراین او می گوید: “بزرگتر سوال را باید پرسید: چرا مهم است که به انجام آن در تمام ؟ چرا ما نیاز به ارسال و مردم در همه وجود دارد ؟ … آن است که آسان نیست،”

شده اند وجود دارد بسیاری از دلایل مختلف برای کشورها – به ویژه ایالات متحده – به دنبال انسان spaceflight قابلیت های در طول سال. در ابتدا یکی از انگیزه بود برای نمایش فن آوری دلاوری و دفاع از خود در صحنه جهانی در خارج از جنگ. زیرا انسان spaceflight بسیار دشوار feat آن را همچنان به برگزاری چنین زمینه می گوید: آقای Launius و به دست آوردن است که قابلیت همچنین به این معنی که حفظ پرستیژ.

اما بسیاری می گویند نیز وجود دارد چیزی کمتر ملموس رانندگی بشریت تمایل به فشار به مرز نهایی است.

در واقع اگر این مدل جدید از سفر فضایی تجاری موفق است و در نهایت nonastronauts و nonscientists انجام سفر به فضا با سهولت بیشتری از آن می تواند به معنای یک تغییر اساسی در بشریت است. گونه ما را به گسترش وسیع قلمرو جدید در راه دائم.

“من ادعا می کنند که در نهایت این است که در مورد تبدیل شدن به یک multiplanetary گونه” قادر به حرکت بین جوانان به آسانی می گوید آقای Launius. این به احتمال زیاد نسل “اما ما هر چه زودتر شروع کنید زودتر ما در واقع می تواند رسیدن به این.”

برای برخی از, این است که در مورد گسترش امکانات آینده برای بشریت است. “اگر ما در اینجا بر روی زمین ما در حال رفتن به بازی منابع محدود است و ما در حال رفتن به محیط زیست و آلوده ما قصد داریم به استفاده از آنچه که منابع ما و ما در حال رفتن به مبارزه بر آنها” دکتر Kathy می گوید. “هنگامی که شما برای باز کردن یک مرز جدید شما ایجاد گسترده جدید ثروت است.”

اما آن را نیز ممکن است عمیق تر از آن نشان می دهد آقای اوکیف اشاره به این که انسانهای هوشمند تنها گونه شناخته شده به گسترش در سراسر جهان و به حل و فصل بسیاری از متنوع (زمینی) محیط بر روی زمین است.

“ما کشف بزرگ ردیف هایی از این سیاره به منظور پیشبرد, برای بهبود, برای, گسترش, به, بهتر انجام,” او می گوید. “این است که بازده به همان غریزه است که نوع زمین به طبیعت انسان است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>