جاده ای به صفر

در مارس 6, هانوی پایتخت ویتنام ضبط شده خود را برای اولین بار coronavirus مورد و all hell broke loose. تا پس از آن کشور رفته بود و بدون هر گونه عفونت های جدید برای 22 روز در صدای یورتمه رفتن اسب به عنوان اولیه آن اقدامات پیشگیرانه از جمله ممنوعیت پرواز از چین پرداخت. بنابراین زمانی که یک زن که تا به حال شده است به پاریس و میلان و لندن بازگشت و آزمایش مثبت به عنوان هفدهم مورد در کشور تمام محله قفل شده بود و همه مردم او شده بود در تماس با ترسیم شد و قرنطینه.

“بود که لحظه ای از تحقق برای ما به عنوان به چگونه جدی این افراد در حاوی این ویروس. که زن بود به نحوی اجتناب غربالگری در بدو ورود و آمد به یک منطقه شلوغ در شهر. من زندگی به سختی دو کیلومتری از محله بیش از 1000 نفر و که منطقه به طور کامل تعطیل با استفاده از ارتش پس از او آزمایش مثبت” گفت: Aditya هند عکاس آزاد در هانوی.

جت-ستر زن Nguyen Hong Nhung تنها Covid بیمار است که نام فاش شد نیز در معرض خشم آنلاین. “جالب است که در اینجا وجود دارد این است که معمولا بزرگ سایبری زمانی که مردم نمی پیروی از قوانین به خصوص در زمان هایی از این و بسیاری از مردم تمایل به خود مانیتور به همین دلیل” گفت: Aditya. در یک طرف توجه داشته باشید, Pathanamthitta خانواده از ایتالیا بودند که مقصر برای تنظیم کردن موج دوم از عفونت در کرالا ممکن است همدردی با Nguyen.

تقریبا سه ماه در ویتنام باقی مانده است یک outlier در مبارزه با کروناویروس. این کشور دارای جمعیت 9.7 کرور اما تا کنون ثبت شده فقط 327 coronavirus موارد-با 278 بهبود و 49 درمان – و اکثر فوق العاده, صفر مرگ و میر. یک حزب کمونیستی دولت با سابقه خونین جنگ ویتنام است که هنوز هم بخشی از جهان در حال توسعه اما آن را به غلبه بر محدودیت های آن با به کارگیری شدید تماس با ردیابی دقیق و اقدامات قرنطینه.

“عمومی ساخته شده بود آگاه از جدیت این موضوع را زمانی که برای اولین بار چند موارد تایید شده در چین. وجود دارد هیچ تلاشی برای تطهیر خطرات. سیستم پزشکی در ویتنام است که پیشرفته و کیفیت زندگی است که از کشورهای توسعه یافته است. پس ویتنامی مردم همیشه اقدامات احتیاطی در برابر چنین بیماری های عفونی و ما در ساخت self-defence system. به عنوان ماسک برای ما شده اند با پوشیدن این حتی قبل از Covid وضعیت با توجه به آلودگی و تمام و در حال حاضر آن را تبدیل به بیشتر از حد عادی” گفت: آویزان Vu یک بومی است.

هانوی در شمال و شهر هو چی مین در جنوب دو عمده مراکز صنعتی در این کشور و بسیاری از موارد آلوده شدند از این استان. ویتنام رفت و به سراسر کشور مستند از 1 آوریل تا 22 است که در کنار استفاده موثر از نرم افزار برای ردیابی مثبت و موارد مشکوک کمک y در کاهش خطر ابتلا به جامعه گسترش یافته است.

“وجود دارد از برنامه های وزارت بهداشت برای همه را تشویق به اعلام وضعیت خود را. نیز وجود دارد F-covid برنامه است که صفحه نمایش محل ثبت تمام موارد آلوده و محل تمام موارد مشکوک و آن را تغییر به صورت پویا. اگر شما تبدیل به یک تماس اولیه شما باید بلافاصله گزارش به مقامات بهداشت برای جداسازی در بیمارستان. برای موارد مشکوک صفحه اصلی قرنطینه کافی بود” گفت: آویزان.

در حالی که نقض آزادی های مدنی و حریم خصوصی باقی خواهد ماند سوزاندن سوالات خارجی ها در ویتنام تحت تاثیر قرار شده است با شفافیت جریان اطلاعات در Covid بار. “به عنوان یک هندی که به ویتنام من نگران بود در ابتدا. اما دولت روزانه Covid به روز رسانی و مشاوره های اطمینان بخش بودند. وب سایت رسمی ذکر شده در هر مورد جدید با توضیحات مفصل و به زودی وجود دارد این باور است که اوضاع تحت کنترل است. حتی پس از مستند ما را به پوشیدن ماسک برای ورود به دفاتر اما در غیر این صورت زندگی به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی در مدارس و رستوران ها و بارها و نقاط توریستی و باز گفت:” Deepak Remanan هند که با این نسخهها کار در صنعت خودرو.

آماندا یک زن آمریکایی مشغول به کار به عنوان یک معلم در ویتنام در ضمن با تشکر از او ستاره. “من به اینجا آمدم در ماه فوریه فقط در ابتدای بیماری همه گیر. پس دیده می شود چه اتفاقی می افتد, در ما, من خودم را خوش شانس می شود در ویتنام است. خواهر من فرستاده من یک مقاله در ویتنام و گفت: شما در امن ترین کشور در حال حاضر است. او حق است در واقع” گفت: آماندا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>