جاده به بازیابی: هند مهار موفقیت باز می شود راه را برای عادی

یک ماه به سراسر کشور مستند خاص و گسترده داده ها روند در حال ظهور است که augur خوبی برای تمایز خروج. این مستند دارای برطرف می ترسید نمایی افزایش coronavirus موارد است. هند انجام شده 5 لاخ آزمون در حال حاضر فقط در برابر 15000 نفر در این مستند را شروع اما درصد موارد مثبت باقی مانده است ثابت در 4.5%. در 5 لاخ تست نقطه عطف ایتالیا تا به حال 1 لاخ موارد مثبت, انگلستان, 1.2 تا به حال لاخ و ما تا به حال 80,000 فقط در برابر بیش از 20 ، 000 موارد در هند.

این امتیاز را به پایین انتقال بيماري از جمله در معرض خطر جمعیت که هند مستقیما متمرکز در تست. آن را نیز نشان می دهد که هند موفق به مقیاس آن تست در یک مد به موقع و نیاز به حفظ و بالا بردن نوار. دستورالعمل به تمام کسانی که آشکار علائم آنفلوانزا به خود را آزمایش خواهد شد و در حال حاضر گستردهتری آزمون استخر. در عین حال یکی دیگر از شاخص متفاوت استراتژی خروج شدن امکان پذیر است که فقط 12 429 مناطق گزارش شده است که نزدیک به 19,000 coronavirus موارد به وزارت بهداشت اختصاص 50 درصد از موارد تایید شده و فقط 24 429 مناطق تا به حال بیش از 100 مورد هر یک.

حفظ کل جمعیت از مناطق قفل شده است تا در خانه با وجود موارد بودن و چند دور بین در حال تبدیل شدن به لحاظ اقتصادی و هم از نظر اخلاقی غیرقابل دفاع. در حال حاضر استراتژی های مانند hyper-محلی مهار مناطق و درجه بندی رنگ برنامه نویسی از مناطق شده اند تنظیم شده. این را می توانید در ادامه بدون در سراسر کشور مستند از طریق مختلف فیزیکی فاصله هنجارها در فضاهای عمومی محل کار و حمل و نقل عمومی. تاکید باید بر تست که در برابر ترس و stigmatisation و ارائه مراقبت های پزشکی به موقع. امواج بیشتر از عفونت می تواند به دنبال. اما انتقادی پنجره به سطح شیب دار تا ظرفیت به دست آمده است. ما باید در ادامه با اعتماد به نفس خیلی بیشتر برای آنچه در پیش روست. سفر باید ترمیم شود و محدودیت برداشته در اکثر نقاط از اقتصاد ممکن است 3.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>