من در Kaliabor در آسام 200 متر از گواتی و قبل از من امتداد گستره بسیار زیاد از براهماپوترا. این طلسم خشک قبل از قبل از باران های موسمی squalls می آیند گسترده در خاکستری ورق آب تبدیل زمین های خشک را به رنگین کمانی سبز و رودخانه بزرگ است که جهانیان آشکار سواحل شنی.

اما حتی در آن کاهش می یابد دولت به رودخانه شگفت انگیز بینایی و عرض آن میرسد توسط یک پل کشش بیش از 2.7 متر. و من گفتم که دورتر upriver فراتر از دیبروگره آن گسترش به باور نکردنی 52 کیلومتر آن سوسو زننده سطح کشش به یک افق بیکران توسط دورتر بانک.

هند است که در واقع با برکت آن رودخانه. در گوا وجود دارد شکوه Mandovi و توانا Zuari که باعث می شود من catch my breath هر بار که من آن را ببینید که من انجام داده ام و بیش از طریق سال.

رودخانه ها جریان تاریخ و رشد آنها را به تمدن است. سالانه سیل رود نیل یک پدیده ای است که در پشت برگ غنی سپرده از گل و لای است که تضمین فراوان محصولات کشاورزی منجر به سلسله فراعنه و ساختمان اهرام بزرگ. سند تولد به Mohenjo-daro اولین شهرستان از جنوب آسیا قاره.

امپراتوری رم که سپاه فتح جهان, رز Tiber. لندن که باعث یک امپراطوری که در آن گفته می شد که خورشید هرگز مجموعه یک هدیه از رودخانه تیمز.

زمانی که من برای اولین بار دیدم هر دو این رودخانه ها شگفت زده شدم که چگونه کوچک و ناچیز آنها در مقایسه با هند بزرگ آبراه. آنها به نظر می رسید صرف جریان کمی بیشتر از باران-تغذیه nallahs از خاص هیچ نتیجه.

شاید احترام ترین رودخانه در جهان است و ما مقدس Ganga, پرستش به عنوان الهه مادر توسط هزاران نفر از میلیون ها نفر. و بزرگ هند فاجعه است که ما مسموم آن را تقریبا به نقطه انقراض با درمان نشده پساب و فاضلاب و مدفوع.

تمدن متولد می شوند از طریق رودخانه ها زندگی می کنند و توسط آنها و کسانی که خود را به رودخانه مرگ با قرار دادن خود در معرض خطر فانی.

به عنوان من تماشای خورشید تنظیم می شود براهماپوترا به زندگی جزر و مد رنگ خون.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de