جریان رودخانه تمیز: مستند شگفتی انجام داده است از Ganga به Cauvery. آیا هدر دادن دستاوردهای پس از آن

راه که در آن Covid-19 به قرنطینه های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی است که به نام جهان در بزرگترین مقیاس تا کنون آزمایش. زمانی که قرنطینه پروتکل ها برداشته, داده های جمع آوری شده در طول این آزمایش باید کمک به ساخت بهتر جوامع و اقتصاد. یکی از قابل توجه منطقه است که در آن خطوط جدید از آنچه ممکن است پدید آمده است محیط زیست است. به طور خاص در نظر مستند کارت گزارش از هند رودخانه. از Ganga به Cauvery بخش عمده رودخانه ها گزارش داده اند که پیشرفت های چشمگیر در کیفیت آب شدن “مناسب برای نوشیدن” برای اولین بار در دهه.

هیچ معدنی بدون تولید هیچ فعالیت تجاری ميانگين هیچ صنعتی تخلیه. این باعث می شود برای سریع و هیجان facelifts در شهرستانها مانند کنپور که چندین آلاینده شرکت در امتداد رودخانه. البته سلامت کشور نیاز به چنین فعالیت هایی به سر و رشد و حتی قوی تر از قبل. اما این بدان معنا نیست که ما باید به موجب آلودگی رودخانه های ما دوباره. چندین کشور شده است اجرای تصفیه خانه پساب صنعتی به شدت برای نیم قرن در حال حاضر و هند نیاز به پیوستن به صفوف خود را در soonest. آن نیاز به حفاظت از رودخانه ها از عدم درمان فاضلاب خانگی به عنوان به خوبی. 34 درصد کاهش در مدفوع کليفرم گزارش از یک هریدور ghat در مارس ممکن است در حساب از فلج گردشگری نشان می دهد که چگونه appallingly فضولات انسانی به طور معمول مجاز به آلوده مقدس Ganga.

دانستن آنچه باید انجام شود این است که یک چیز انجام آن دیگری است. اما زمان همه گیر است که شیپور برای راه رفتن صحبت کنید. حتی قبل از این هند برای هر نفر بار بیماری با توجه به ناامن آب و فاضلاب 40 برابر بیشتر از چین و 12 برابر بیشتر از سری لانکا. در حال حاضر نیاز به شستن دست بدتر پریشانی نداشتن به اندازه کافی آب تمیز به انجام این کار. هدر ندهید یک بحران آنها معقول می گویند. آن نشان داده است که احیای هیدرولوژی از رودخانه های ما نیست فقط لازم است اما شدنی است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>