افزایش نابرابری در یک بحران: نمایش از بالتیمور

بالتیمور

جورج میچل دارای یک بلند گو حرف زدن به تقویت و کلمات خود را به جمعیت منتظر برای جعبه از مواد غذایی رایگان. “اگر شما نمی توانید از آن استفاده کنید آن را نمی” آقای میچل می گوید. کمک های مالی هستند مورد استقبال قرار گرفت اما “اگر شما نمی خواهید به پرداخت که خوب است.”

خطوط برای این دو بار در هفته رویداد در بالتیمور بزرگ شده اند به طور قابل توجهی طولانی تر از coronavirus توقیف عمده بخش از اقتصاد و کنار میلیون ها نفر از کارگران است.

در اخیر این جمعه یکی از مردم صف خارج قرمز-آجر سابق مدرسه کاساندرا شعبه که از دست رفته کار خود را به عنوان امنیت کارگر در M&T Bank ورزشگاه. یکی دیگر از الیزابت برنج جوان مشتاق مربی که مدرسه اشتغال خشک شده بود. خرده فروشی و فرصت را نیز از طریق سقوط کرد و او نبوده است قادر به دسترسی به مزایای بیکاری.

و وجود دارد Daniel که خواسته است که خود را از نام خانوادگی استفاده نمی شود. او می گوید: او در تلاش برای حمایت از همسر و دو فرزند خود در حال حاضر-نادر صفحه اصلی-بهبود گیگابایت است.

“این فقط بیش از حد سخت” او می گوید: از گذشته چند ماه.

مایکل Bonfigli/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

جورج میچل رئیس Langston Hughes جامعه کسب و کار و منابع مرکز دستورالعمل را به مردم ایستاده در صف برای دریافت مواد غذایی رایگان در بالتیمور. این مرکز ارائه می دهد کلاس های مهارت های شغلی و سایر خدمات به ساکنان محلی اما بسیاری از فعالیت های تعطیل شد, در طول coronavirus.

رکود اقتصادی تمایل دارند به خصوص در برخی از آمریکایی ها که چند منابع برای شروع: افرادی که جوان هستند در کار با دستمزد کم شغل و یا کمتر در آموزش و پرورش است. و در یک کشور که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تجربه عمیق و مداوم نابرابری از دوران برده داری رو به جلو زمان مشکلات اقتصادی در طول تاریخ گسترش شکاف موجود.

Coronavirus رکود به نظر می رسد پس از آن الگوی مشابه و شاید حتی تقویت آن – در روند در حال گسترش در حال حاضر عمیق خطوط گسل در یک کشور که در حال حاضر در اخبار بیشتر برای ناآرامی های اجتماعی نسبت به یک مدل مشترک رفاه.

در طول همه گیر در حالی که بسیاری از اتاق کار به سبک مشاغل شده اند قادر به از خانه انجام می شود بسیاری از پایین-شغل پرداخت, مانند کسانی که در رستوران ها و استادیوم های فوتبال را ندارد. جاده به بازیابی آن دسته از مشاغل ممکن است آهسته به عنوان اقتصاد به تدریج بازگشایی. در ضمن همانطور که از اوایل ماه ژوئن نرخ مرگ و میر نسبت به COVID-19 شده اند بیش از دو برابر بالا برای آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان سفید آمریکایی است.

و در حال حاضر همه این است که در حال پردازش توسط بسیاری از شهروندان از طریق یک لنز های مختلف – یکی از عمیق خشم بیش از یک کشنده نمونه از خشونت پلیس علیه جورج فلوید در مینیاپولیس. در حالی که پلیس و عدالت کیفری مسائل اصلی سوخت پشت در سراسر کشور تظاهرات گسترده شکاف نژادی در درآمد و فرصت های حل نشدنی یک قسمت از متن.

“در حال حاضر زمان برای پرسیدن این سوال دشوار است. … واقعی وجود دارد ویندوز برای یک رادیکال قابل توجهی تغییر سیاست باز است که به ندرت در این دوره از تاریخ حداقل در این کشور می گوید:” Kenan Fikri مدیر تحقیق و پژوهش در حوزه اقتصادی نوآوری گروه واشنگتن مخزن فکر می کنم که آهنگ های نابرابری و با تمرکز بر افزایش رشد اقتصادی است.

“و من باور دارم که ما رو به یکی از سمت راست در حال حاضر.”

آقای میچل بلند گو حرف زدن در دست انجام بخشی خود را برای بلند مدت طولانی بار. در این تا حد زیادی آفریقایی بخشی از Baltimore, او کار خود را برای تغییر و پویایی است که باید به سمت چپ بسیاری در جامعه خود با کمی حس امید و یا پیشرفت.

“همه ندارد آن را انجام می دهند. اما او آن را انجام می دهند می گوید:” جانت اسنودن, که همچنین انتظار برای شماره به نام به پر کردن یک جعبه از مواد غذایی است. “این است که قطعا یک ستاره پنج پر نور نه تنها برای این جامعه اما برای افرادی که می آیند از دیگر جوامع است.”

در میان عمیق رکود اقتصادی و ملی انتخابات سال ایالات متحده آمریکا است که در جستجوی اقتصادی امید. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است کاهش مالیات ها به دنبال استفاده از سیاست های تجاری برای احیای ایالات متحده تولید شغل در این سال حمایت همه گیر برای کمک به کارگران آسیب دیده و کسب و کار. دموکرات ها پیشنهاد حتی بزرگتر کمک های اضطراری و مملو طولانی مدت ایده هایی برای محدود کردن درآمد تقسیم اعم از مالیات بر ثروت به جهانی درآمد عمومی و سایر bulwarks در برابر فقر است.

اما بر روی زمین در اینجا در یک شهرستان است که به برخی از این ملت را بیشتر مضطرب آفریقایی محله بسیاری از ساکنان نمی بینید مقدار نقطه در انتظار برای نجات از بالا. این بدان معنا نیست که کمک خواهد بود ناخواسته. این درست است که امیدوار است مطرح شده و نقش برآب بسیاری از بار قبل.

“این ویروس به بزرگ شدید نابرابری وجود دارد که به خصوص در ما فقیر ترین محله” شارون سبز میدلتون این عضو شورای شهر برای این بخش از بالتیمور گفت: در اخیر جلسه شورای.

این ویروس است که, در واقع, به, تازه, برجستگی به درخواست های ساخته شده توسط مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968 فقط قبل از ترور او باعث تظاهرات خشم و اعتراض در جوامع در سراسر کشور.

“یک روز جامعه ما خواهد آمد به احترام بهداشت کارگر اگر آن است که برای زنده ماندن,” دکتر گفت:. امروز معادل ممکن است مواد غذایی و تحویل کارگران که ضروری و نگه داشتن ملت تغذیه و عرضه به طور کلی در دستمزدهای پایین و گاهی اوقات با چند منافع و یا حفاظت در برابر ویروس.

“کسی که بر میدارد تا ما زباله در تحلیل نهایی است که به عنوان قابل توجهی به عنوان پزشک اگر او انجام نمی دهد شغل خود را از بیماری های شایع می باشد. همه کار دارای کرامت” دکتر شاه گفت: او به عنوان وام صدای خود را به علت اعتصاب سیاه و بهداشت کارگران در ممفیس تنسی در آن زمان است.

در حال حاضر به عنوان آن را برای بسیاری از مردم در شرایط سخت اقتصادی قابل رویت ترین مسیر رو به بالا است عمل محلی است. این تلاش مانند کسانی که از آقای میچل و باند خود را از بیش از 70 داوطلبان همکار.

چهار سال پیش پس از ناموفق مبارزه برای حفظ Langston Hughes مدرسه ابتدایی از بسته شدن آقای میچل به رهبری یک کمپین به repurpose ساختمان. هنگامی که یک هماهنگ کننده برای فعالیت های بعد از مدرسه او در حال حاضر سر تغییر نام تسهیلات – این Langston Hughes جامعه کسب و کار و مرکز منابع.

آن را بیش از حد شده است منفی متاثر COVID-19. تقاضا در این مرکز شربت خانه مواد غذایی است اما کار های مختلف و مهارت های کلاس های در حال برگزاری (به جز آنهایی که در پرستاری). در زمان عادی این مرکز میزبان همه چیز را از رایگان داغ وعده های غذایی به سواد مالی, آموزش کلاس های اسپانیایی و “سیاه و سفید کسب و کار جمعه ها.”

آقای میچل همه آن را متناسب با هم. زمانی که مردم یاد بگیرند مهارت های زندگی از تعادل دسته چک به پخت و پز غذا آن را یک گام به سوی آزادی مالی از اضطراب و یا بدهی. و در مقابل زمانی که نگرانی در مورد پول و یا یک بیماری مسری ترکیب با داشتن کافی نیست برای خوردن “آن را فراهم می کند یک وضعیت که در آن آن است که نا امید کننده است.”

Kriston جائه بتل/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

مارس Whitehead, کیف توت فرنگی برای توزیع در Langston Hughes جامعه کسب و کار و مرکز منابع در بالتیمور.

بنابراین هر جعبه از مواد غذایی می شمارد.

“همه ما باید انجام دهیم این است که تغییر یک بلوک در یک زمان. این کار مرد” آقای میچل می گوید.

اما او به دور از ساده و بی تکلف در مورد قدر از این چالش است. “ما در حال اجرا خارج از زمان.”

آیا خوشنودی است که نزدیک به خانه خود و یا در جوامع مرفه دور “فرهنگ تغییر” او می گوید. “کسی است که پول از بدبختی های ما. … چقدر پول شما باید از افرادی که فقیر هستند؟”

“همه چیز می تواند خیلی متفاوت”

چند مایل از Langston Hughes, مرکز Dion تامپسون است و دارای حق اعمال یک دوربین مستند سازی محلی دیگر تلاش برای دادن غذا به کسانی که نیاز دارند.

او در حال حاضر بیکاری خود را. پرداخت پردازش شرکت او کار کرده و به طور ناگهانی در بر داشت خود را با کمتر کسب و کار است که او می تواند زمین را به عنوان یک تلفنی متخصص. آقای تامپسون بود که ساخت 17 دلار یک ساعت امید آن را نمی خواهد طولانی قبل از او می تواند rehired.

اما آنچه او واقعا می خواهد چیزی دراز مدت حرفه ای – و برای قرار دادن یک سابقه کیفری پشت سر او. رکود ساخت است که سخت تر است.

اما مانند آقای میچل او همچنین فکر کردن در مورد چگونه به ایجاد جامعه خود را. این محله که ویران شد پنج سال پیش با اعتراضات محلی مقیم آمریکا درگذشت یک ستون فقرات و آسیب های وارده در طول یک پلیس. وعده سرمایه گذاری و اشتغال را تا حد زیادی کنار محله برای سال.

آقای تامپسون می خواهم برای ایجاد یک استودیو که در آن مردم می توانند انجام رپ یا صحبت کلمه شعر است.

“من در تلاش برای تغییر,” او می گوید و تلاش برای کمک به دیگر مردم برای جلوگیری از مشکل در یک شهر شناخته شده برای بالا نرخ قتل و همچنین برای آن بسته های “خشک کن لاستیکی پسران” که به دنبال پول نقد از عبور رانندگان در ازای یک پنجره را بشویید.

“همه چیز می تواند خیلی متفاوت” آقای تامپسون می گوید. “ما نباید به دنبال پوست است. ما باید به دنبال در اخلاق.”

او نه به دنبال یارانه نقدی. اما او در شگفتی که چرا پول بیشتر نیست صرف بهبود مدارس. او پرسش که چرا یک میلیاردر می توانید با ارسال یک خودرو به فضای بیرونی و در عین حال وجود دارد “به اندازه کافی پول برای دادن به جامعه است.”

Kriston جائه بتل/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

“همه چیز می تواند بسیار متفاوت است. ما نباید به دنبال پوست است. ما باید به دنبال در اخلاق”
می گوید Dion تامپسون بود که گذاشته به عنوان یک تلفنی متخصص که همه گیر آمار و می خواهم برای باز کردن یک استودیو که در آن مردم در بالتیمور می تواند انجام دهد موسیقی رپ.

همه گیر اثر نیز احساس می شود البته در مکان هایی که نمی شناخته شده به عنوان فقیر. اما اگر اثرات گسترده نابرابری نیز بسیار واقعی است. حتی در زمان های خوب آمریکایی های آفریقایی تبار در صورت تاخیر در ابتلا به updraft. هنوز بلند مدت توسعه اقتصادی آغاز شد که در سال 2009 به ارمغان آورد برخی از دستاوردهای با بیکاری هدف قرار دادن یک رکورد کم 5.4% در ماه اوت گذشته.

در حال حاضر گزارش رسمی نرخ بیکاری برای سفید آمریکایی ها تا رسید از 3.1 درصد در ماه فوریه به 12.4 درصد در ماه مه با توجه به وزارت کار تخمین می زند. اما بیکاری برای آمریکایی ها شروع به پریدن کرد از 5.8 درصد به 16.8 درصد در همان زمان. برای لاتین و اسپانیایی آمریکایی, نرخ رفت از 4.4 درصد به 17.6%.

همه گیر مربوط به شکاف نیز قابل توجه بر اساس سن و جنسیت و آموزش و پرورش با بالاتر افزایش بیکاری در میان زنان جوان کارگران و کسانی که بدون مدرک دانشگاهی.

این همه می آید پس از چند دهه به طور کلی گسترش نابرابری بین کسانی که در بالا از درآمد مقیاس و بقیه از آمریکایی ها است. از سال 1979 تا سال 2015 درآمد خانوار برای بالا 1 درصد از حقوق بگیران رشد پنج برابر سریع تر (در مجموع افزایش 229%) نسبت به پایین 90% (با سود 46%). و با هزینه های آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی در حال افزایش سریع تر از دستمزد سپاه در میانه و یا ردیف های پایین تر دیده می شود رکود به جای معنی دار سود در استانداردهای زندگی.

به عنوان نشان داد در بالتیمور یا تقریبا هر شهر آمریکا شکاف هستند و کاملا جغرافیایی. در هزاره جدید سود از رشد اقتصادی به طور فزاینده شده است متمرکز در “سوپراستار شهرستانها” و کالج شهر در حالی که به طور کلی تعداد شهرستان و یا کد پستی و مناطق در تنگنای اقتصادی واقع شده است رشد اقتصادی با توجه به نوآوری گروه داده است.

با کروناویروس “ما می بینیم که مردم مضطرب و مکان های خیره کردن یک سه گانه whammy می گوید:” آقای Fikri محقق. او با اشاره به نرخ بالاتر از سلامت فقیر و ضعیف تر مراقبت های بهداشتی و زیرساخت و در حال حاضر در معرض خطر است که افسرده بازار کار می تواند باقی بماند “برای یک زمان بسیار طولانی است.”

در حالی که مکان هایی مانند غرب بالتیمور هستند بسیار متفاوت از مبارزه مناطق روستایی در کنتاکی یا نیومکزیکو چالش های خود می توانید برخی از شبیه ریشه: کمبود شغل و یا سرمایه گذاری در آموزش و پرورش شکاف بهداشت بار از جمله اعتیاد به مواد مخدر و چالش های حفظ جامعه قوی و اوراق قرضه.

از شهری جنوب شرق به روستایی در جنوب و فراتر از آن به مدت طولانی رسیدن به تبعیض نژادی می افزاید: وزن خود را دارد.

“میراث برده داری است و نه حل و فصل شده است می گوید:” اقتصاددان لیزا طبخ در دانشگاه ایالتی میشیگان در شرق و لانسینگ. او این را می بیند به عنوان بزرگترین در میان “یک کل بسیاری از چالش های دیگر” به نابرابری اقتصادی.

او خواستار آبی-آسمان فکر یادآور معامله جدید است. همکار, سیاه, دانشمندان, یادداشت های او هستند پیشنهاد اقدامات مانند مشاغل فدرال تضمین یا “کودک اوراق قرضه” است که ایجاد یک لانه تخم مرغ برای افراد جوان به استفاده از برای کالج و یا اهداف دیگر به عنوان آنها را وارد کنید بزرگسالی است.

بسیاری از محافظه کاران معتقدند که سیاست های توزیع مجدد می تواند ملت را به یک آینده افزایش مالیات یا کاهش می یابد به طور کلی رفاه. ضد است که بیشتر سهام می تواند به افزایش رشد اقتصادی با گسترش بازارها و استعداد استخر. بعد از همه سال های اخیر بالا نابرابری – با اجرایی حقوق 940% از سال 1978 – همزمان با کاهش, به جای شکوفایی, جدید,-کسب و کار شکل گیری است.

“ما در حال از دست رفته در استانداردهای زندگی بالاتر اگر ما ترکیب بیشتر زنان و آمریکایی های آفریقایی تبار در این روند می گوید:” دکتر طبخ. و آن را گسترده تر سیاسی پیامدهای او می افزاید. “اگر مردم باور نمی کنم که آنها در حال شرکت در رفاه مشترک از کشور آنها ایمان نمی آورند در سیستم و آنها ایمان نمی آورند در قرارداد اجتماعی.”

Kriston جائه بتل/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

سلیم ویلیامز آماده به livestream نمایش رادیویی “هنرمند سالن” در Langston Hughes مرکز.

تغذیه سیاه تعالی

اینجا در خیابان های غرب, Baltimore, بدون شک وجود دارد در مورد اینکه آیا جامعه نیاز به تقویت است. ریچارد فرانسیس مهاجر از ترینیداد است که می رود به نام کشاورز Chippy در تلاش است تا آن را از زمین تا.

کاملا به معنای واقعی کلمه.

تازه رشد مواد غذایی نیست فقط خوش آمدید قالب کمک های اضطراری در طول بیماری همه گیر. این هم چیزی ساکنان نگران طولانی قبل از. بسیاری از ساکنان در زندگی “مواد غذایی بیابان” – اماکن بدون سوپر مارکت ها اجازه دهید به تنهایی در مزرعه می ایستد.

“رشد بیشتر مواد غذایی!” کشاورز Chippy می گوید که او پیاده روی در میان ردیف جوان ذرت و کلم پیچ و دیگر سبزیجات در قبلا خالی زیادی در امتداد ارتفاعات پارک خیابان. “ما باید برای احترام به این استعداد وجود دارد که در جامعه ما است. ما باید مدیریت خود ما منابع است.”

چشم انداز یکی از توانمند برای جامعه; همکاری با گروه های محلی, او تلاش می کند به آتش علاقه به کشاورزی شهری در جوان و قدیمی به طور یکسان. شروع این مراحل را به سمت سلامت بهتر و امنیت غذایی و او می گوید قوی تر محله (او آن را یک “agrihood”) را به دنبال خواهد داشت.

این درست نیست که او را متوقف کرده در حال انتظار برای سیاستگذاران برای کمک به آنچه که او می گوید “بزرگترین شهر در آمریکا است.” او به طور فعال در رد یک سیستم اقتصادی است که او می گوید بیش از حد طولانی بهره برداری سیاه و سفید کارگران است.

“من پویا عالی کودکان” آمدن به یادگیری در برنامه در مزرعه او می گوید. “ما می خواهیم برای آماده سازی کودکان برای رهبری سازمان” به منظور ترویج “سیاه و تعالی است.”

در اخیر بعد از ظهر شنبه برخی از افراد جوان خود جلب کرده است که چشم انداز در حال کمک کردن در مزرعه.

“کل سیستم نیاز به بازسازی” می گوید Kamryn واشنگتن علوم سیاسی عمده در مورگان دانشگاه دولتی نه چندان دور تا جاده. “این است که امریکا” او توضیح می دهد. “شما باید برای کمک به همه است.”

بریا مورتون-لین یک زیست شناسی عمده در دانشگاه هاوارد در واشنگتن دی سی به طور مشابه می خواهد برای دیدن نسل جدیدی از جوانان در حال رشد تغذیه نه فقط با غذا اما با آموزش و پرورش است.

“آن را در مورد حرکت و ساختن یک زندگی بهتر برای خودتان. من می خواهم برای ایجاد یک زندگی بهتر برای این جامعه” مادام العمر ساکن بالتیمور می گوید که او می افزاید: مشت خاک به کمک kale گیاهان رشد.

این فقط یک پروژه تازه بدوران رسیده اما آن را نه تنها در دیدن مواد غذایی به عنوان یک بلوک ساختمان نسبت به گسترده تر پیشرفت است. در نمای از BeMore سبز که در آن آقای تامپسون انجام شده بود خود, ویدئوگرافی, جعبه از محصولات تازه آوردن لبخند به سپاسگزار دریافت کنندگان – که برخی از آنها نیش به ترد سیب.

یکی از این افراد در حال رشد و ارائه مواد غذایی, Dominic Nell می بیند کار خود را به عنوان ترکیب فیزیکی و سلامت روان در منطقه است که باید بیشتر از هر دو. “[ما شده است] از سمت چپ از ثروت گفتگو” او می گوید. بنابراین به جای “40 هکتار و یک قاطر” – وعده که قبلا بردگی مردم امیدوار بود به ثمر آمده پس از جنگ – از او می پرسد برای “40 vacants و برخی از ابزار” با اشاره به خالی زیادی.

Kriston جائه بتل/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

JR پس از اتمام جزئیات یک ماشین در یک خیابان در بالتیمور. او در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک فروشگاه جونیور پنی مارت در همان گوشه در ماه مارس بوده ولی قادر به این دلیل که از این بیماری همه گیر.

“ما باید به یکدیگر عشق کمی بیشتر است.”

ماروین “Doc” Cheatham یک رهبر جامعه فقط چند بلوک دور – دیرین حمایت از رای گیری از حقوق مدنی و گرفتن بچه ها به Orioles بازی بیس بال.

به عنوان او به نظر می رسد برای پر سر و صدا در سال 1968 زمانی که او از دبیرستان فارغ التحصیل شد به عنوان ناآرامی هایش بیش از ترور دکتر شاه او می گوید: او می بیند برخی از پیشرفت برای آمریکایی های سیاه و سفید. نظر او این است که به دنیا با شواهد مانند افزایش درآمد و سطح آموزش و پرورش پس از آن و انتخاب یک رئیس جمهور سیاه پوست در سال 2008.

اما آقای Cheatham نیز می بیند شکاف سمت چپ به پل در زمانی که ثروت از متوسط سیاه و سفید خانواده است که یک دهم از رنگ سفید هستند. در محله خود اختلاف است و حتی بیشتر از آن.

“ما لازم نیست که یک کلینیک سلامت” آقای Cheatham می گوید. “هیچ ماشین لباسشویی. هیچ بانکی.” بله هیچ سوپر مارکت یا. و با این همه او می گوید: امیدوارم که در برخی از گوشه و کنار محله خود است “تقریبا ناپدید شد.”

این امکان وجود دارد که ضرورت فعلی لحظه ای – انتخابات-سال بحران اقتصادی همراه با ملی خشم بیش نژادی و بی عدالتی – خار فشار برای سیاست های جدید به آدرس نابرابری های اقتصادی و همچنین پلیس در آوریم.

این قابل توجه است که بسیاری از آمریکایی ها در حال راهپیمایی همراه با آمریکایی های آفریقایی تبار علیه نژادی و بی عدالتی است. و جدا از این سوال پایدار نژادپرستی فشار سیاسی در سال های اخیر باعث شده است تا برخی از دولت در سطح سیاست به حمایت از طبقه کارگر آمریکایی مانند افزایش حداقل دستمزد مرخصی خانواده و افزایش مالیات بر ثروتمندان برای کمک به پرداخت برای چنین تلاش.

افرادی مانند آقای Cheatham می گویند محلی اقدامات نیز باید نقش کلیدی در حرکت مضطرب جوامع رو به جلو است. هنگامی که او می بیند خالی بسیاری او فکر است نه از مزارع اما از پارک. او در حال حاضر حک شده یکی در ایستر وود محله که در آن مردم می توانند لذت بردن از پیک نیک و rosebushes. و در حال حاضر بیشتر پروژه بلند پروازانه – اسکیت پارک – در راه است.

“بالتیمور شهری است که قصد ندارم به اجازه خود تعریف شده توسط گذشته خود می گوید:” استفانی Murdock, یکی دیگر از رهبر جامعه که کمک به آن را به اتفاق می افتد. او سفید است. آقای Cheatham سیاه و سفید است. اما آنها صحبت می کنند از هر یک از دیگر به عنوان “برادر” و “خواهر” در این تلاش را مثبت, سلامت و هیجان را به افراد جوان است.

امریکا به طور گسترده تر ممکن است نیاز به برخی از همان اراده است. نابرابری اقتصادی به ندرت نشان می دهد تا در نظر سنجی بالا رای دهندگان اولویت است. اما که کمی گمراه کننده است. آمریکا میل شدید برای آزادی اقتصادی است همسان عمیق نگرانی امنیت اقتصادی است. و 79 درصد از بزرگسالان ایالات متحده به نام نابرابری “بالا” و یا “مهم” اولویت در یک سال 2019 بررسی مرکز تحقیقات پیو.

حتی بلند گردن کلفت ایالات متحده فدرال رزرو سیستم شارژ عمدتا با حفظ ثبات شبکه بانکی در حال حاضر یک موسسه منطقه ای با تمرکز بر نابرابری.

برخی تعجب می کنم که اگر امریکا می توانیم به آدرس افزایش شکاف درآمد. دیگران تعجب می کنم اگر این غنی اما بسیار طبقهای ملت نمی تواند به. بحث مطمئنا بخشی از این سقوط را در انتخابات ریاست جمهوری.

Kriston جائه بتل/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

الا Scovens, روحانی برای یک برنامه مراقبت از کودک در مرکز استقبال جورج میچل به عنوان او مکان یک دست بر روی شانه او.

در Langston Hughes, مرکز جورج میچل منعکس برخی از سوئیچ ها در یک استودیو متوسط برای رفتن بر روی هوا با روزانه خود را در نشان می دهد در رادیو های محلی است. در این روز او را تا حدودی روح جستجو در مورد چگونه یکی دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار او با همان نام (جورج Floyd) درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او.

“این است که آنچه در زندگی من است ؟ تقلبی $20 bill” او می پرسد با اشاره به مشکوک جرم که آقای فلوید بود که دستگیر شد. “آنها می خواهند به ما برچسب: احمق معتادان به مواد مخدر … تنبل” آقای میچل می گوید.

حتی به عنوان او تجدید نظر بیشتر عدالت او goads شنوندگان خود را به بلند کردن زندگی خود را بالاتر از طریق شفقت و شن. “مراقبت از کودکان خود را. احترام به زنان.”

بالاتر از همه, او می گوید: آن زمان برای یک جامعه بیشتر دوست دارم. عشق در میان آمریکایی های سیاه و سفید خود را. عشق است که می تواند span سراسر مرزهای نژادی. “از آنجا که من طرفدار سیاه من ضد هر چیزی,” او می گوید. “ما باید به یکدیگر عشق کمی بیشتر است.”

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>