افزایش Coronavirus موارد قرار داده تازه فشار بر روی ماسک لوازم

تقاضا برای N95 ماسک های گسترده همچنان به پیش افتادن از عرضه است.

عکس: ایلین تامپسون/آسوشیتد پرس

تجدید افزایش coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده است تضعیف تلاش های بیمارستان ها و تولید کنندگان ساخته شده در ماه های اخیر به اندازه کافی N95 ماسک برای کارگران خط مقدم.

پاسخ اضطراری و مراقبت های بهداشتی کارگران از کالیفرنیا به فلوریدا با استفاده از بیشتر تجهیزات حفاظتی و N95s—که بلوک 95% از ذرات بسیار کوچک از جمله قطرات حاوی ویروس—به عنوان بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 صعود. در همان زمان به عنوان محدودیت در کسب و کار برداشته شده است, کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز در حال بازگشت به کار اضافه کردن تقاضا از کارگران که پوشیدن N95 ماسک برای محافظت در برابر گازهای سمی و ترکیبات.

عرضه تصویر متفاوت بوده و به شدت از دولت به دولت.

بسیاری از مقامات محلی را ساخته اند پیشرفت در جوراب زنانه ساقه بلند تا پس از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر و بیمارستان ها نیز ایجاد ذخایر.

میشیگان گفت که از پنج شنبه, 20 درصد از بیمارستان های آن تا به حال کمتر از هفت روز عرضه برای برخی از انواع تجهیزات پزشکی و 6 درصد کمتر از 15 روز عرضه N95s. ویرجینیا اضطراری مدیریت بخش گفت: در پاسخ به درخواست سوابق از وال استریت ژورنال که آن را به حال حدود 500.000 N95s و 3.5 میلیون ماسک است که مطابق با مشابه چینی استاندارد KN95. ورمونت وزارت امنیت عمومی بود 133,000 N95s و 969,000 KN95s از ژوئن 18. کارولینای شمالی اضطراری مدیریت گروه تا به حال 3.8 میلیون N95s و حدود 2 میلیون KN95s.

با پزشکی کارگران در مواجهه با کمبود و CDC توصیه داوطلبانه استفاده از پوشش صورت بسیاری از آنها تعجب زمانی که آنها می توانید دسترسی به N95 ماسک. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: سارا ESHLEMAN/گتی ایماژ

بیمارستان و مراقبت های بهداشتی عرضه مدیران گفت: آنها باید قادر به دریافت ماسک با سهولت بیشتری از تولید کنندگان از جمله 3M Co. و اعتبار Ameritech باید ramped تا تولید. اما تقاضا به طور گسترده همچنان به پیش افتادن از رشد عرضه آنها گفت.

“این هنوز بد” گفت: کتی Denning, رئیس منابع عملیات برای Vizient Inc., که قرارداد برای لوازم پزشکی از طرف بيمارستان.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال تخمین زده می شود در اوایل این ماه که تقاضا برای N95s در ایالات متحده خواهد افتادن تولید و واردات از طریق اوت. توزیع کنندگان همچنان به کلاه چقدر دنده محافظ هر مشتری می تواند سفارش و گزارش های گسترده ای برگشت-دستور N95s و دیگر تجهیزات مراقبت های بهداشتی عرضه مدیران گفت.

در حال حاضر بیمارستان های درمان, تازه, امواج از coronavirus بیماران رو فشار جدید در انبارهای خود را. بسیاری از بیمارستان ها از سر گرفته اند روش که تا به حال متوقف شده است برای هفته ها با استفاده از اضافی موجودی از ماسک و روپوش و دستکش.

برتر , Inc., یک خرید برای بیمارستان ها گفت: نیمی از بیش از 1000 بيمارستانهای مورد مطالعه از طریق اواسط ماه ژوئن گزارش داد آنها نمی تواند به اندازه کافی N95 ماسک برای از سرگیری عمل جراحی به تعویق افتاد.

بسیاری از امکانات بهداشتی هنوز هم زیر دستورالعمل های فدرال برای گسترش طول عمر از ماسک خود را. کارگران در برخی از بیمارستان ها در حال پوشیدن یک ماسک برای تغییر کل به جای پوشیدن یک ماسک جدید برای درمان هر بیمار عمل استاندارد در زمان عادی.

پیشگام سلامت در آریزونا یکی از 15 درصد از خانه های پرستاری در سراسر کشور است که کمتر از هفت روز عرضه N95s با توجه به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات آژانس فدرال که نظارت مدیکر و مدیکید. نزدیک به 500 نفر از کارکنان در پیشگام سلامت را دو سالمند-مراقبت از امکانات داده می شود و یکی جدید N95 هر هفته و فولاد ماسک هر روز به پوشیدن بیش از N95.

“ما نمی خواهد به اندازه کافی برای یک هفته اگر ما استفاده از آن را برای آن در نظر گرفته شده گفت:” امی Malkin پیشگام سلامت افسر ارشد عامل.

ماسک نیز در حال ارسال از طریق سیستم ضد عفونی که غذا و دارو مجاز است به عنوان یک اورژانس ابزار. برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران باید نگرانی در مورد چنین سیستم.

تگزاس فرستاده می شود بیش از 5000 N95s از طریق آلودگی سیستم در هفته گذشته با توجه به دولت در بخش مدیریت اضطراری. دولت بیش از 47 میلیون ماسک از همه نوع در آن ذخیره و در ادامه به منظور بیشتر گفت: Seth کریستنسن سخنگوی آژانس.

آژانس آگاه است که بیمارستانها همچنان به جیره ماسک, او گفت:. “اقدامات حفاظتی برای اطمینان از ما بی فایده است در زمانی که زنجیره تامین نشده است به طور کامل بهبود” آقای کریستنسن گفت.

تگزاس قرار داده بود, سفارشات $1 میلیارد دلار در تجهیزات حفاظت فردی هر چند ژوئن 7, اما لغو بیش از نیمی از این مبلغ به دلیل تامین کنندگان موفق به تحویل و یا تحویل محصولات آن عبور نمی کند بازرسی کیفیت.

“ما حتی نمی آن را خاموش کامیون و گاهی اوقات ما آن را دوباره ارسال” آقای کریستنسن گفت. با اینحال, این سازمان آماده است برای دیدار با بیمارستان ها نیاز دارد, او گفت:.

یکی از اولین متحده به عقب محدودیت در عمل جراحی تگزاس در ابتدا مورد نیاز بیمارستان ها به وعده آنها برای درخواست نمی ایالتی یا فدرال موجودی از تجهیزات حفاظتی برای بقیه coronavirus بیماری همه گیر. دولت به زودی کاهش یافته و نیاز. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در روز پنج شنبه دوباره متوقف, برخی از اعمال جراحی به عنوان Covid-19 بيماران تحت فشار قرار دادند بیمارستان ویژه-مراقبت های ويژه در نزدیکی ظرفیت.

“ما هنوز هم نیاز به استفاده از یک ماسک برای تمام روز گفت:” سرنا Bumpus مدیر عمل برای تگزاس انجمن پرستاران. “بیشتر Covid بیماران ما در بیمارستان به معنی بیشتر هوای ما را ملزم به استفاده از.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نامشخص عرضه تجهیزات حفاظتی محدود کرده است که چگونه به سرعت برخی از بیمارستان ها می تواند در بیمارانی که روش قبلا به تعویق افتاد.

“ما باید واقعا مراقب باشید به خطا و کامل بیمارستان و بیش از حد شلوغ و اجرا از منابع” گفت: کاترین Schabel یک جراح ارتوپدی و دانشیار در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم.

تقاضا برای ماسک نزدیک به دو برابر در ماه گذشته در میان بیمارستان و مراکز جراحی و خانه های پرستاری در پزشکی-عرضه ارز راه اندازی شد در ماه آوریل توسط سازمان ها از جمله دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی و Resilinc یک زنجیره تامین مدیریت ریسک شرکت است.

بیمارستان ها در بورس می تواند درخواست موجودی به سهولت کمبود با ارائه مازاد از نوع دیگری از تجهیزات. خریداران برای بیش از 2000 بيمارستان را امضا کرده اند گفت: Bindiya Vakil, Resilinc ارشد اجرایی است. تقاضا برای N95s در برخی از اندازه بیش از عرضه ،

برخی از بیمارستان ها را در بر داشت ماسک جدید تامین کنندگان از جمله Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس. Cedars-Sinai در حال سوختن است از طریق N95 ماسک سریع تر از سرگیری عمل جراحی گفت: Jeff Smith, معاون اجرایی رئیس جمهور از بیمارستان, عملیات, اما ماه از تجهیزات حفاظتی در موجودی است و کار کردن با لوس آنجلس برای ایجاد یک ذخیره.

Cedars-Sinai در ادامه به انجام روش های به تعویق افتاد پیش از آن توسط همه گیر و دکتر اسمیت گفت: بیماران نیاز به مراقبت نباید جلوگیری از بیمارستان.

“این می تواند منجر به یک دوم بهداشت عمومی بحران” او گفت:.

نوشتن به آستن Hufford در [email protected] و ملانی ایوانز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8