افزایش تعداد مدعیان بیکاری در نقاط متزلزل مشاغل بازیابی

داده های جدید نشان می دهد اخراج می شوند افست استخدام و کارفرمایان یادآوری کارگران هر چند با سرعتی کمتر از چند هفته پیش.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

براده به صورت هفتگی مزایای بیکاری افزایش یافت و برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه به عنوان برخی از ایالت نورد reopenings به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ثبت نام مشاغل بازیابی می تواند متزلزل.

مدعیان جدید بیکاری در افزایش بطور تطبیقی فصلی 109,000 به 1.4 میلیون برای هفته منتهی به جولای 18, وزارت کار گفت: سه شنبه متوقف شده است ثابت فرود از اوج 6.9 میلیون دلار در اواخر ماه مارس زمانی که همه گیر و کسب و کار تعطیل تعطیل کردن بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده.

این افزایش به دنبال یک دوره که در آن ادعا تا به حال حل و فصل در حدود 1.3 میلیون در هفته خوبی در بالا قبل از همه گیر رکورد 695,000 در سال 1982.

داده ها همچنین نشان می دهد که بیکاری رول منقبض شده در هفته های اخیر. هم ادعا و مزایای مجموع پیشنهاد جدید اخراج در حال جبران استخدام و کارفرمایان یادآوری کارگران هر چند با سرعتی کمتر از چند هفته پیش.

“بازگشایی در سراسر کشور شده است بسیار پر از دست انداز” گفت: میشل دارنده یک اقتصاددان در John Jay College در نیویورک قبل از شنبه را داده است. “من فکر می کنم نرخ بیکاری برنامه های کاربردی در حال رفتن به مهم در این سطح به دلیل بسیاری از کشورهای در حال دیدن یک reassertion ویروس.”

هفته گذشته افزایش برنامه آمد و پس از چند متحده اعمال محدودیت های جدید در کسب و کار مانند کافه ها و رستوران هنگامی که coronavirus موارد افزایش یافت.

تعداد زیادی از مردم از دریافت مزایای از طریق به طور منظم برنامه های دولت است که اکثریت کارگران کاهش 1.1 میلیون به 16.2 میلیون دلار برای هفته منتهی به جولای 11. کاهش گسترش روند اخیر با تعداد دریافت مزایای کمترین خواندن از هفته منتهی به سوم آوریل 11. کسانی که به اصطلاح در ادامه ادعاهای گزارش شده با یک هفته تاخیر.

مربوط به پوشش

  • متحده بریس برای تغییرات به 600 دلار در هفته بیکاری پرداخت
  • شنیده ام در خیابان: یک هشدار دهنده نور
  • سهام ایالات متحده اسلاید
  • Mnuchin: حقوق و دستمزد-کاهش مالیات نخواهد بود در مجلس سنا جمهوریخواهان Coronavirus محرک لایحه
  • دوم محرک پرداخت می تواند ارائه پول نقد و حتی سریع تر

کارفرمایان اضافه شده ترکیبی 7.5 میلیون شغل در ماه مه و ژوئن پس از ریختن 21 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل جداگانه کار وزارت اطلاعات نشان داد.

در یک تعدیل نشده اساس سطح ادعا مخلوط شد در سراسر متحده در هفته گذشته, سقوط در برخی از کشورهای که در آن ویروس موارد افزایش یافته است از جمله در فلوریدا و تگزاس و افزایش در دیگران از جمله کالیفرنیا و لوئیزیانا.

این سطح بالا از ادعا نشان می دهد بسیاری از کارگران در حال گذاشته شدن شاید برای بار دوم و این که پدر و مادر که می خواهند به کار هستند قادر به دسترسی به مراقبت از کودک خانم دارنده گفت.

کالیفرنیا است که در میان کشورهای که اعمال محدودیت های جدید برای مقابله با افزایش موارد جدید کروناویروس. آخرین محدودیت های ناشی از جسیکا Jenkins, a 30-year-old سبک به از دست دادن شغل خود در هفته گذشته برای دومین بار در این سال است.

سیاه بیکاری در طول تاریخ شده است بالاتر از سفید بیکاری در ایالات متحده این شکاف بود باریک قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما با بیکاری ضربه بالاترین رکورد در سراسر هیئت مدیره سیاه و سفید آمریکایی می تواند چپ و حتی بیشتر ، تصویر عکس: کارتر مک کال/وال استریت ژورنال

خانم جنکینز پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل که اجاره یک غرفه در شکوفه سالن در مرکز شهر نپا شده بود پشت در محل کار برای مدت پنج هفته پس از monthslong shutdown آغاز شد که در اواسط ماه مارس. که از کار دوباره “است که قطعا ناراحت کننده” خانم جنکینز گفت. “من نمی دانم چه مدت [در این shutdown] در حال رفتن به می شود و یا چه مقدار از آن را به تحت تاثیر قرار کسب و کار من.”

خانم جنکینز گفت: coronavirus احتیاطی که مورد نیاز است که سبک فضا از مشتریان و ضد عفونی کردن صندلی و سایر تجهیزات پس از هر استفاده به معنای قبل از دوم خاموش کردن او ساعت های طولانی تر و حدود نیمی از پول او قبل از همه گیر.

خود اشتغالی فرفره کارگران پدر و مادر که نمی توانید مراقبت از کودک و کسانی که واجد شرایط زیر ویژه برنامه های همه گیر قادر به ضربه بزنید مزایای بیکاری تحت یک قانون تصویب شده در مارس حتی اگر آنها نمی واجد شرایط زیر به طور منظم برنامه های دولت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم این خبر به معنی برای بازار کار? پیوستن به مکالمه زیر.

هفته گذشته 975,000 کارگران کاربردی برای مزایای از طریق جدید همه گیر بیکاری کمک برنامه افزایش متوسط از قبل هفته. اما تعداد دریافت پرداخت از طریق این برنامه کاهش یافت و نزدیک به 800,000 در جولای 4 هفته به 13.2 میلیون, با توجه به آخرین داده های موجود در آن نیست برای تنظیم فصلی. اقتصاددانان هشدار می دهند که حسابداری برای برنامه جدید است که در سراسر متناقض متحده است.

کاهش تعدادی از آمریکایی ها دریافت مزایای نشان می دهد که به یاد می آورد و جدید استخدام در حال پیشی تازه اخراج—پیشنهاد کارفرمایان ایالات متحده به احتمال زیاد برای اضافه کردن شغل به مجموع اشتغال برای سومین ماه متوالی در ماه جولای.

Greystone تسلیم در رودخانه در مقطع دبیرستان در دنیاست. به طور موقت بسته درهای خود را در مارس 1, اما نمی, اخراج کارکنان. مدیر کل جکی Leatherwood گفت: 241 اتاق هتل می خواستم وفادار به دیرین کارکنان و جلوگیری از تقلا برای کارکنان قبل از آن شلوغ فصل تابستان است.

Greystone بازگشایی در تاریخ 1 مه و پس از استخدام چهار کارکنان اضافی از جمله یک جلو میز منشی و لباس های شسته شده همراه و چندین دهانه خانم Leatherwood گفت. کسب و کار برداشت تا در ماه ژوئن به عنوان بازدید کننده بازگشت به نزدیکی کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی. او گفت: ژوئیه تا کنون “به نظر می رسد واقعا خوب است.”

دیگر کسب و کار ها رو تمدید چالش با افزایش تعداد ویروس موارد است.

نیمه شب کابوی نوار کوکتل در Austin, تگزاس, مجبور به بستن درهای خود قرار داده و پنج کارکنان در کردند که دولت دستور داد بارها را تعطیل و برای بار دوم در اواخر ماه ژوئن. یکی دیگر از چهار کارکنان بوده است کردند از اواسط ماه مارس. لایحه نوریس شرکت مالک در نوار گفت که در طول هفته آن را باز درآمد حدود نیمی از آنچه در آن بود که در مقایسه با آخرین دوره سال است.

“ما با تراشیدن” آقای نوریس گفت. او گفت که او انتظار دارد که این نوار در نهایت بازگشایی زمانی که دولت قوانین اجازه می دهد آن را به و هنگامی که مشتریان آماده می آیند. اما او گفت که او نگرانی در مورد furloughed کارکنان.

“بدانید که شما نمی توانید از پشتیبانی مردم ایم که ضربان قلب خود را کسب و کار خرد کردن” آقای نوریس گفت.

ده ها میلیون نفر از کارگران تحت پوشش طیف وسیعی از بیمه بیکاری, برنامه, چهره, چشم انداز کاهش قابل توجهی در منافع در پایان این ماه هنگامی که یک $600 هفتگی مزایای افزایش است به پایان می رسد. قانونگذاران در حال مذاکره بر سر اینکه آیا و چگونه به گسترش آن منافع با امکان عبور از تمدید موقت در حالی که ایران همچنان بیش از یک مدت طولانی راه حل است. برنامه های دولت به تنهایی پرداخت حدود 350 دلار در هفته به طور متوسط.

دولت فدرال پرداخت می شود $18.3 میلیارد دلار افزایش برای جبران این هفته به پایان رسید جولای 18, وزارت کار گفت. که معادل 30.5 میلیون و 600 دلار پرداخت هر چند برخی از کل مبلغ می تواند منعکس کننده پرداخت.

دانشگاه میشیگان کار اقتصاددان همین Grimes گفت: اگر مقدار ارائه شده تحت بیمه بیکاری کاهش یافته است تعدادی از آمریکایی ها دریافت مزایای است که به احتمال زیاد به کاهش است اما نه لزوما تعداد برنامه های کاربردی جدید.

“$600 اضافی هفتگی پرداخت ممکن است تشویق مردم به ماندن در بیکاری,” او گفت:. “اما اگر کسی کار خود را از دست می دهد آنها را به فایل برای مزایای بیکاری چه مقدار از مزایای آن 300 دلار است یک هفته یا 900 $در هفته است.”

بیشتر در اقتصاد

  • بازار مسکن مراحل باز گشت میان نرخ وام مسکن کم جولای 22, 2020
  • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده برگزار شد و تقریبا ثابت در 1.3 میلیون نفر در جولای 11 هفته ژوئیه 16 سال 2020
  • ایالات متحده تولید صنعتی برداشت تا دوباره در ماه ژوئن ژوئیه 15 سال 2020
  • ایالات متحده در ماه ژوئن قیمت مصرف کننده به شدت افزایش یافت 14 ژوئیه سال 2020

نوشتن به اریک Morath در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im