محاصره شد و در محل در نزدیکی واتیکان را در میدان سنت پیتر در روز جمعه.

عکس: فابیو frustaci/شاتر

ایتالیا ثبت جهانی بیشترین مرگ و میر در یک روز از جدید کروناویروس در جمعه اضافه کردن به فشار بر دولت برای تشدید مستند که در حال نشان دادن نشانه کمی از reining در شیوع.

یکی دیگر از 627 نفر در ایتالیا به عنوان مجموع مرگ و میر در کشور را بیماری همه گیر ضربه 4,032 بیشتر از هر کشور در مقایسه با 3,248 در سرزمین اصلی چین که در آن کل ثبت عفونت شده اند بسیار بالاتر است.

بالا بودن مرگ و میر در ایتالیا نشان دهنده چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش در میان آن گروه از افراد مسن را در 70s و 80s و همچنین به عنوان نصب بحران در بیمارستان ها است که دیگر نمی تواند قرار دادن تمام به شدت بیمار بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

در سراسر اروپا و مقامات در حال تماشای اینکه ایتالیا را در سراسر کشور قرنطینه اقدامات موفق در کاهش مه از ویروس. ایتالیا حرکت می کند که شامل بستن همه اما خدمات ضروری و سفارش مردم به ماندن در خانه به جز برای کار و یا سلامت ضرورت تبدیل به الگو برای اجتماعی-فاصله اقدامات در کشورهای دیگر.

دولت اعلام کرد که چند محدودیت های جدید از جمله بسته شدن پارک های عمومی با برخی از مقامات ابراز نگرانی که مستند تحمیل مارس 10 خیلی آرام و که بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم ترک خانه و mingling. سوال بزرگ این است که آیا توقف گسترش بیماری نیاز به سخت حبس از جمعیت زیادی در خانه های خود به عنوان بدترین قسمت های آسیب دیده از چین است.

ایتالیا مستند اقدامات با توجه به منقضی on Apr. 3 و حتی برخی از آنان در مارس 25, اما به گفته این تاریخ تمدید خواهد شد.

ایتالیا را در مجموع تایید coronavirus عفونت جهان دومین کشور پس از چین افزایش یافت به 47,021 روز جمعه افزایش 15% از روز قبل.

یک بار دیگر بسیاری از روز را ثبت مرگ و میر در لومباردی در شمال منطقه در قلب فاجعه در ایتالیا. یکی دیگر از 381 مردم با کروناویروس درگذشت در لومباردی جمعه را داده و از دولت ایتالیا نشان داد.

مربوط تصویری

برخی از کشورهای اروپایی ابقاء مرزهای ملی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در منطقه است. محصولات و تجهیزات پزشکی در حال حاضر مجاز از طریق, اما چک که منجر به صف های طولانی تشکیل امتداد مرز. عکس: عجیب و غریب اندرسن/گتی ایماژ

لومباردی ثروتمند منطقه است که شامل میلان حساب 47 درصد از ایتالیا با مجموع عفونت اما 63 درصد از مرگ و میر. سنگین تلفات تا حدودی نشان دهنده این ویروس را انتقال میان سالمندان گروه های سنی از جمله از طریق بیمارستان.

اما پزشکان در شهرهای مانند برگامو در شمال شرقی میلان می گویند مردم نیز در حال مرگ چون بیمارستان ها غرق می شوند و در حال اجرا از فن های که مورد نیاز برای زنده نگه داشتن ویروس قربانیان شديد تنفسی بیماری. پزشکان غرق شده اند تعداد موارد شدید پزشکان را مجبور به انتخاب کنید که بیماران دریافت آخرین تخت در بخش مراقبت های واحد.

به ایتالیایی ها همچنان به ترک خانه های خود مقامات هستند و با توجه به گسترده تر مستند. مشتریان منتظر ورود یک سوپر مارکت در میلان در روز جمعه.

عکس: matteo bazzi/شاتر

روز جمعه مرگ و میر بالاتر از چین ثبت شده در هر روز از آن شیوع ویروس. در این مرحله تنها تعداد کمی از مردم در حال مرگ هستند در چین هر روز با توجه به دولت داده است.

نرخ که در آن عفونت و مرگ و میر ضرب در ایتالیا کاهش پیدا کرده است و تنها کمی پس از ملی مستند آغاز شد. حتی پس از جمعه جدید اقدامات مقامات هنوز هم با توجه به گسترده تر ممنوعیت خروج از خانه برای رفتن به محل کار. اگر روزانه سرایت نرخ مرگ و میر نمی شروع به کاهش به زودی به عنوان بسیاری از ایتالیایی ها که ممکن است به زودی می تواند گفته شود به کار از خانه و تنها با چند دولتی و بخش خصوصی و دفاتر مجاز به ادامه فعالیت است.

استفاده از حمل و نقل عمومی ممکن است محدود شود بیشتر و فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی محدود. مردم هنوز هم اجازه بیرون رفتن برای ورزش اگر آنها این کار را به تنهایی و اقامت در نزدیکی خانه های خود.

در حالی که در خیابان از شهرستانها ایتالیایی تبدیل شده اند به طرز مرموزی خالی برخی از افراد در تفسیر این نقاط ضعف آزادانه. مقامات در لومباردی گفت: در روزهای اخیر که حدود 40 درصد از افرادی که ترک خانه خود را قبل از وقوع هنوز انجام این کار به طور منظم و بر اساس یک تجزیه و تحلیل از تلفن همراه-تلفن محل داده ها توسط شرکت های مخابراتی.

پلیس باید انجام چک در حدود 1.4 میلیون نفر بودند که در خارج از منزل و همچنین در 750,000 مغازه ها و کسب و کارهای دیگر که باید فعال باقی مانده است با توجه به ایتالیا به وزارت کشور. پلیس متوجه شد که بیش از 62,000 مردم و 1800 خرده فروشان شکستن قفل قوانین.

کارشناسان بهداشت می گویند ایتالیا رسمی عفونت شمارش است که احتمالا یک ناخالص دست کم نگیرید. بسیاری از مردم با کروناویروس نشان می دهد هیچ یا چند علائم و نیست حال شمارش است. ایتالیا با بیش از 200,000 آزمون تا کنون متمرکز شده اند در افراد مبتلا به آنفولانزا یا ذات الریه علائم مانند.

پزشکان جذاب به مردم برای تغییر رفتار خود گفت: همه گیر می تواند تنها با شکست خارج از بیمارستان.

“اجتماعی فاصله تنها راه برای تحت کنترل نگه داشتن وضعیت گفت:” روبرتو Burioni میلان-بر اساس virologist.

نوشتن به جیووانی Legorano در giovanni.legorano@wsj.com و اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im