ریو تینتو حفاری های عمیق برای سرمایه گذار پرداخت و با وجود افت سود

یک ریو تینتو پردازش تسهیلات در بور, کالیفرنیا.

عکس: پاتریک t. فالون/ایسنا

سیدنی— ریو تینتو ریو -2.06% PLC افزایش آن midyear پرداخت سود سهام با وجود سقوط 20 ٪ در سود خالص آن را به عنوان متعادل آهن-قیمت سنگ با نامشخص چشم انداز اقتصاد جهانی است.

ریو تینتو گزارش سود خالص $3.32 میلیارد دلار در شش ماه منتهی به ماه ژوئن را از $4.13 میلیارد سال قبل زمانی که آن را نوشت آن سرمایه گذاری در Oyu Tolgoi کانسار مس در مغولستان. مدیریت گفت: کاهش قانونی سود منعکس بالاتر اختلال اتهامات نرخ ارز ضرر و زیان و بسته شدن هزینه برای برخی از دارایی.

این شرکت روز چهارشنبه آن در نیمه اول با زمینه ای درآمد که نوار کردن برخی از یکی کردن آیتم ها کاهش 4 ٪ به $4.75 میلیارد و ضرب و شتم $4.09 میلیارد دلار پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی وال استریت ژورنال.

مدیران جهانی دوم-بزرگترین معدن شرکت با ارزش بازار اعلام موقت سود سهام از $1.55 یک سهم تا 3 درصد از پرداخت از $1.51 یک سال پیش از آن.

اقتصاد جهانی دچار انقباض شدید در سه ماه منتهی به ژوئن به آمریکا دست و پنجه نرم با افزایش coronavirus موارد و کشورهای دیگر روبرو دوم امواج از عفونت است که اثبات سخت تر برای جلوگیری از اولیه شیوع بیماری. بسیاری از اقتصاد شروع به بازگشایی اما همه گیر شعله ور شدن یو پی اس را ساخته اند آن را پر از دست انداز روند و مقامات اغلب مجبور به عقب البته سفت و محدودیت یک بار دیگر.

“صنعت ما شده است و آمار عرضه و تقاضا شوک در مقیاس است که هرگز قبل از دیده شده است” رئیس اجرایی Jean-Sébastien ژاک گفت.

مرور این شوک یک کار چالش برانگیز جهانی معدن شرکت های با پتانسیل برای ایجاد برندگان و بازندگان بسته به جایی که عملیات بر اساس هستند.

آهن-قیمت سنگ این ماه در صدر $110 یک تن متریک به عنوان عرضه از برزیل مختل شد با گسترش coronavirus در برخی از معدن سایت های اجرا شده توسط ول SA . در مقابل استرالیا آهن-تولید سنگ در یک منطقه تا حد زیادی تحت تاثیر ویروس موارد را قادر می سازد شرکت های استخراج معدن از جمله ریو تینتو و BHP گروه با مسئولیت محدود. به ادامه حمل و نقل کالا در نرخ بالا.

ریو تینتو آهن-صادرات سنگ افزایش 1% در سه ماه منتهی به ژوئن و آن را همچنان به پیش بینی سالانه حمل و نقل بین 324 میلیون و 334 میلیون تن است. BHP آهن-سنگ خروجی افزایش 11 ٪ در آن در سه ماهه اخیر.

اخیر تقویت تقاضا در چین هم خریدار سنگ آهن و بسیاری دیگر از کالاها را فراهم کرده است دیگر افزایش دهد. چین در این ماه گفت: اقتصاد خود را رشد 3.2% از یک سال پیش از آن در سه ماهه دوم به عنوان مقامات بهره مند از یک کمپین تهاجمی برای از بین بردن ویروس در درون مرزهای آن. جراحی استفاده از ظرفیت نرخ در کشور بهبود یافته است.

هنوز هم آقای ژاک شده است محتاط در مورد چشم انداز به خصوص برای مس. این اسکندیدا معدن مس در شیلی است که عامل با کمتر از کارگران به عنوان بخشی از یک استراتژی برای محدود کردن خطر گسترش coronavirus. ریو تینتو تخمین زده است که همه گیر است مختل 3% به 4% جهانی مس عرضه و هشدار این می تواند به افزایش بیشتر است.

“با وجود این چالش افت ما ایجاد زمینه ای سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک از $9.6 میلیارد دلار با حاشیه 47 درصد رانده شده توسط ما قوی و با ثبات عملیات با تمام دارایی های ما ادامه فعالیت در طول نیمه اول” آقای ژاک گفت.

ریو تینتو گفت: خالص بدهی بالغ بر $4.83 میلیارد دلار در پایان ماه ژوئن از $12.90 چهار میلیارد سال پیش به انگلیس و استرالیا شرکت ترجیح بالاتر سهامداران بازده بیش از این سنگین سرمایه گذاری قبلی کالا چرخه.

اقدام بیش از حد با احتیاط در سرمایه گذاری خطر برای شرکت های استخراج معدن است که باید جایگزین سنگ کنده شده از زمین با سپرده های جدید و یا در معرض خطر بودن قادر به سرمایه گذاری در آینده بهبود در قیمت ها. ریو تینتو انتظار دارد به صرف 7 میلیارد دلار در دو سال آینده و نشانه دور جدیدی از اوایل کار در آهن کانسار در گینه است که صاحب آن با یک شریک.

روز سه شنبه این شرکت اعلام کرد یک دوشیزه منابع در آن Winu مس کشف در غرب استرالیا و گفت: مطالعه مقدماتی نقاط کار ممکن است کم عمق و باز گودال معدن توسعه است. آن است که هدف اول تولید از Winu در سال 2023.

نوشتن به دیوید برنده شدن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de