ریچارد برانسون کوچک-پرتاب ماهواره مبادرت نتواند اولین آزمون

این جزوه عکس به دست آمده و دوشنبه حسن باکره مدار را نشان می دهد کیهانی دختر بچه با انتشار یک مقیاس کامل نمونهای از LauncherOne در طول یک ماه جولای سال 2019 drop test.

عکس: جزوه/باکره مدار/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک شرکت تاسیس شده توسط کارآفرین ریچارد برانسون برای پرتاب ماهواره های کوچک botched اولیه آن تظاهرات پرواز به عنوان یک موشک منتشر شده از یک ویژه مجهز جت ادم تنومند و بدقواره موفق به رسیدن به پایین در مدار زمین.

باکره مدار مدتها در انتظارش اولین ماموریت لگد دوشنبه بیش از کالیفرنیای جنوبی در آب و هوای مناسب در هنگام تبدیل Boeing Co. 747 هواپیمای جت با نام “کیهانی دختر بچه” صعود به 35,000 پا بلند و باریک 70-پا موشک پرتاب شده در زیر آن جناح چپ. همه چیز را اقدام برنامه ریزی شده با red-nosed تقویت کننده انداختن به دور از هواپیما بر روی فرمان. اما در عرض چند ثانیه اصلی آن مایع سوخت موتور قادر به تولید بیش از 70 ، 000 پوند تراست زد به یک مشکل و نبود موفق در اجرای آزمون محموله به مقصد آن است.

در پیگیری پیام در توییتر این شرکت گفت: موتور اصلی roared به زندگی اما “آنومالی پس از آن رخ داده است در اوایل” در تقویت این مسیر و ماموریت با خیال راحت خاتمه یافته است. “اهداف ما امروز به کار از طریق فرایند انجام یک پرتاب یادگیری به عنوان آنجا که ما می تواند دستیابی به سیستم جرقه زنی” این شرکت اعلام کرد. “ما امیدوار بودیم که ما می تواند انجام داده اند اما ما در انجام آن دسته از اهداف کلیدی است.”

باکره مدار مقامات تا به حال کوبیده خواهد شد پایین انتظارات یادآوری خبرنگاران در prelaunch تلفنی در روز شنبه که به طور متوسط در یکی از دو راه اندازی یک موشک جدید طراحی موفق است. پرواز در روز دوشنبه شده بود با تاخیر از سال گذشته برای برخی از موشک تغییرات.

یک پرواز موفقیت آمیز را فراهم تکان خوردن از خبر خوب برای فضای جهانی صنعت; چندین راه اندازی موشک های سرمایه گذاری به تازگی تصادفا یا شکست خورده تا حدودی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر. برخی از شرکت ها مجبور شده اند به شاتر امکانات و بهره در آينده نگر راه اندازی قراردادهای سقوط کرده است در حالی که سرمایه گذاری از بسیاری از کارآفرینان و سرمایه وجوه خشک شده اند.

SpaceX و ناسا در حال برنامه ریزی برای راه اندازی اولین مداری انسان spaceflight از خاک ایالات متحده آمریکا پس از این برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011. اما به عنوان SpaceX غالب عناوین تعداد زیادی از کوچک راه اندازی, راه اندازی آماده به شکست است. وال استریت ژورنال را لیز Ornitz توضیح می دهد. عکس: ناسا/تونی خاکستری, تیم تری و کوین اوکانل

شکست خورده و راه اندازی نیز به مبلغ یک شخصی شکست برای آقای برانسون با مشخصات بالا, انگلیسی, میلیاردر. با وجود شدید گونه های خود را در جهان گسترده امپراتوری کسب و کار به دلیل همه گیر او ادامه داد: برای حمایت و از نزدیک دنبال پیشرفت های نوپا راه اندازی سرمایه گذاری است که بخشی از مالک.

باکره مدار که شروع به ساخت موشک در لانگ بیچ کالیفرنیا چند سال پیش است و در حدود 500 کارمند خارج از غرفه را از دیگر نوپای راه اندازی ارائه دهندگان تا حدودی به دلیل آن رمان عملیاتی مفهوم است. استفاده از یک برنامه نرم افزاری است که در نظر گرفته شده برای ارائه حداکثر انعطاف پذیری تا آنجا که زمان و مکان از راه اندازی. مشتریان باید بتوانند به راه اندازی ماهواره تحویل به خاص مدار چیزی است که به طور معمول نمی تواند مرتب هنگامی که فضاپیمای کوچک کول سواری در بزرگتر راکت تقویت بزرگتر ماهواره.

آقای برانسون نبود در موهاوی هوا و فضا پورت زمانی که چهار موتور جت ادم تنومند و بدقواره برداشته ، اما در روز شنبه دن هارت, باکره, مدار, مدیر عامل شرکت شوخی که او تا به حال شنیده ام از رئیس خود را برای برخی از 40 دقیقه. آقای برانسون “هدایت و راهنمایی ما را از طریق سال های” هارت گفته بود “همیشه در دسترس برای یک تماس تلفنی.”

حتی با یک تصویر کامل راه اندازی چشم انداز رشد شرکت طی چند سال آینده به نظر می رسید محدود است. آقای هارت به خبرنگاران گفت: زمان برنامه های تماس برای ramping تا عملیات تجاری به آرامی با دو تا چهار راه به احتمال زیاد برای همه 2021. باکره مدار در ابتدا به بازار عرضه شده با قیمت 12 میلیون دلار برای راه اندازی در مقابل حدود پنج برابر این مقدار برای بزرگتر راکت مانند فالکون 9 به بازار عرضه شده توسط ایلان Space Exploration Technologies Corp. یا SpaceX.

در پی شکست آقای مشک اظهار نظر در ناامیدی. “با عرض پوزش به شنیدن این که. مدار سخت است” او گفت: در یک پیام در توییتر. “در زمان ما چهار تلاش با شاهین 1,” او نوشت: با اشاره به موشک است که SpaceX قبل از پرواز فالکون 9.

باکره مدار با هدف به زیر شیروانی قرار دادن به پایین مدار زمین ماهواره با وزن چند صد پوند در مقابل سفینه فضایی با وزن هزار پوند برای SpaceX و اروپایی رقیب Arianespace SA.

بیش از دو سال گذشته در ایالات متحده دستگیر شده حدود 60 درصد از بازار جهانی برای راه اندازی چنین بزرگتر تجاری ماهواره—برخی از رقابت به اندازه یک وانت یا ون—به بالاتر از مدار. باکره مدار هدف قرار دادن ارتش و تجاری مشتریان در پایان پایین تر از بازار و به گفته آقای هارت در حال حاضر چند صد میلیون دلار در قرارداد.

پیشرفت در ماهواره طراحی و ساخت منجر به به طور پیوسته کوچکتر و بیشتر قادر به ماهواره ها. اما تعدادی از تحلیلگران پیش بینی تجاری تقاضای مشتری را پشتیبانی تنها دو یا سه ماهواره-راه اندازی سیستم در سال های آینده و نظامی ایالات متحده نیاز دارد هنوز مشخص نیست.

شرکت های دیگر به دنبال کوچک ماهواره ای راه اندازی شامل موشک آزمایشگاه های آمریکا-نیوزیلند شرکت است که دارای یک پرواز-ثابت تقویت کننده; آبی منشاء فدراسیون LLC ایجاد شده توسط آمازون.com , Inc. بنیانگذار جف بزوس; و نسبیت فضا که هدف آن ساخت یک موشک بیشتر از 3D چاپ قطعات.

باکره مدار که در حال حاضر برنامه ای برای انجام راه اندازی از گوام به دنبال بهره برداری های کوچک ماهواره ای بازار تا حدودی به دلیل آن را نمی خواهد که برای ساخت و یا حفظ هر launchpads. اگر تقاضا موج و آن را به پایان رسید موشک در کارخانه های این شرکت پیش بینی قادر بودن به سرعت تا سطح شیب دار پرتاب آن سرعت برنامه ریزی مکرر پروازهای حامل هواپیما.

مرتبط

  • ایلان SpaceX آماده اولین فضانورد راه اندازی توسط شرکت های خصوصی

نوشتن به اندی Pasztor در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>