ریچارد برانسون دعوا به صرفه جویی در سفر, گردشگری, امپراتوری

آقای برانسون در هیئت مدیره جدید خود را کروز بوش قرمز مایل به زرد در ماه فوریه.

عکس: سیمون داوسون/ایسنا

لندن—دو ماه پیش ریچارد برانسون راه اندازی قرمز بانو اولین کشتی کروز در جهان-پوشا سفر و گردشگری امپراتوری تحمل خود, سکس با نام تجاری.

امروز کشتی کروز کسب و کار است که در خود نگه دارد. یکی از شرکت های هواپیمایی ویرجین استرالیا, برای ثبت ورشکستگی شنبه. دیگر ویرجین آتلانتیک بالا-پروفایل اطلس شاتل است که به درخواست برای کمک های مالی از دولت انگلیس.

آقای برانسون 69 سال تبدیل به یکی از بریتانیا شناخته شده میلیاردرهای با قرار دادن خود را با نام تجاری ویرجین در آرایه ای از کسب و کار از جمله هواپیما و قطار و کولا و لباس عروس اغلب در نظر گرفتن سهام و هزینه های صدور مجوز در بورس. چند تا از بزرگترین پیشتاز هستند و با تمرکز بر سفر و گردشگری. در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید, او در حال حاضر می یابد خود را در کانون بحران در این صنایع. “این است که لحظه ای از حقیقت” برای آقای برانسون گفت: Tom Bower نویسنده ای که نوشته است یک کتاب در مورد او.

آقای برانسون reversal of fortune حاکی از این بیماری همه گیر را وحشی پیامدهای اقتصادی. او گل سرسبد سرمایه گذاری Virgin Atlantic آماده شد در این سال به نوبه خود سود برای اولین بار پس از سال 2016 به گفته یک سخنگوی شرکت هواپیمایی. به دلیل منحصر به فرد کسب و کار مبتنی بر مدل در بخش بزرگ خود را بالا مشخصات نام تجاری شخصی—او را تبدیل به یک پوستر کودک برای آنچه می تواند به اشتباه در این بیماری همه گیر عصر.

در اواخر سال گذشته آقای برانسون او ذکر شده است Virgin Galactic Holdings, Inc. یک فضای گردشگری و سرمایه گذاری در بازار بورس نیویورک. اما در دهه های آقای برانسون شده است چهره عمومی باکره-مارک شرکت های هواپیمایی. برای اولین بار در میان آنها بود ویرجین آتلانتیک که به بازار عرضه شده خود را به پایان مسافران بین آمریکا و اروپا با آن “کلاس بالا” کابین. این بیماری همه گیر است ویران صنعت هواپیمایی در ماه های اخیر. این بخش است که انتظار $314 میلیارد دلار درآمد از دست رفته به مراتب outstripping تاثیر از 9/11 حملات در سال 2001 با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن تجارت بدن.

در میان قتل عام آقای برانسون این هفته گفت که او برنامه ریزی شده به قرض گرفتن پول در برابر جزیره خصوصی خود را در جزایر ویرجین بریتانیا برای نجات شغل در شرکت های نمونه کارها. او خریداری این جزیره زمانی که او بود 29. “بیش از پنج دهه در من شده اند در کسب و کار چالش برانگیز ترین زمان ما تا کنون با آن روبرو است,” او نوشت: در نامه ای به کارکنان خود را, ارسال شده در گروه وب سایت.

در این نامه او التماس کرد برای کمک به دولت از استرالیا و انگلستان دولت خود را برای کمک به شرکت های هواپیمایی آب و هوا سقوط رزرو و ممنوعیت سفر نهاد توسط بسیاری از کشورها به سرعت همه گیر. پرداختن به انتقاد از انگلستان قانونگذاران که آقای برانسون خود را باید یکی از نجات شرکت خود را به او گفت: خود را خالص محاسبه “ارزش باکره کسب و کار در سراسر جهان قبل از این بحران نشسته و نه به عنوان پول نقد در حساب بانکی آماده برداشت.”

از آرشیو

  • دیدار با ریچارد برانسون, پدر و مادر
  • پروفایل سر ریچارد برانسون
  • ریچارد برانسون Tech Essentials

آقای برانسون ارزش خالص برآورد شده است در حدود £3 میلیارد پوند 3.5 میلیارد دلار ($3.7 میلیارد دلار به 4.3 میلیارد دلار) به گفته یک سخنگوی. سخنگوی آقای برانسون با استفاده از دارایی های خود را برای جمع آوری کمک مالی از جمله طرح توجیهی برای گرفتن وام در مقابل جزیره خود را. او نیز منحل تعدادی از ابزارهای مالی و منابع سخنگوی گفت.

در روز سه شنبه ویرجین استرالیا وارد ورشکستگی دولت پس از قانونگذاران وجود دارد حاضر کمک های مالی. آنها اشاره هواپیمایی بزرگ خارجی مالکیت. باکره صاحب 10 درصد از حامل استرالیا دومین پس از خطوط هوایی کوانتاس با مسئولیت محدود. 90% متعلق به خطوط هوایی خارجی مانند ابوظبی اتحاد ایرویز خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود. و کنگلومرا HNA گروه شرکت. حامل استخدام بیش از 10 ، 000 کارکنان و کنترل فقط تحت یک سوم از بازار داخلی است. خواهر خود را حامل بریتانیا بر اساس ویرجین آتلانتیک است و 51 درصد متعلق به, باکره, گروهی مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا و 49 درصد متعلق به Delta Air Lines , Inc. آن است که به درخواست برای کمک های مالی از دولت انگلیس به شناور باقی می ماند. ویرجین آتلانتیک بوده است خار در کنار پرچم حامل بریتیش ایرویز از زمان شکل گیری آن در 1980s.

مانند بسیاری از شرکت های هواپیمایی coronavirus شده است از بین برود توانایی خود را به کار گیرند. این پایه در حدود 85 درصد از ناوگان خود را. هفته گذشته آن را عامل یک تعداد انگشت شماری از پروازهای مسافری. این هفته فقط آن پرواز بودند برای حرکت محموله. ویرجین آتلانتیک شده ترین آوازی از بریتانیا حامل در تماس برای دولت به مرحله و تقویت این صنعت است. انگلستان دارای خودداری کردند گفت: نجات یک رفت و آمد مکرر گذشته و باید به دنبال تلاش برای تضمین تازه پول نقد از سرمایه گذاران موجود. یک ویرجین آتلانتیک سخنگوی گفت: مذاکرات بیش از بودجه بودند “مداوم” و “مثبت” باشد. با یک تصمیم با توجه به ساخته شده توسط دولت در اوایل ماه آینده. Delta آن گفت: “باقی می ماند حمایت از ما شریک شرکت های هواپیمایی و تلاش خود را برای به دست آوردن مورد نیاز حمایت های مالی است.”

هر چند نه انگلیس ثروتمندترین تاجر آقای برانسون است که در میان کسانی که با بالاترین مشخصات. او به مدرسه خصوصی در 16 و راه اندازی یک مجله به نام “دانشجو” با استفاده از آن به فروش وینیل در چه خواهد بود آغاز خود را برای اولین بار کسب و کار بزرگ باکره سوابق فروشگاه های زنجیره ای و سپس برچسب موسیقی. زمانی که آقای برانسون نقل مکان کرد و به شرکت های هواپیمایی و گردشگری و goateed تاجر شد کلید بخشی از نام تجاری. او به استقبال پوشش رسانه ای برای کسب و کار خود را از طریق یک سری از مشخصات بالا مانع از جمله یک بالون هوای گرم سوار در سراسر اقیانوس اطلس در سال 1987. آقای برانسون اجتناب لباس, پوشیدن شلوار جین و پیراهن گاه به گاه و کشور گرم به او.

رئیس جمهور تهمت می گوید او را به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت برای محافظت از آمریکایی شغل متحده به سرعت در حال سوختن از طریق پول نقد برای پرداخت های بیکاری و بازارهای جهانی افت پس از آمریکا نفت سقوط به زیر صفر برای اولین بار. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جان Minchillo/آسوشیتد پرس

“او دارای گونه های برامده chappie این antiestablishment که برنده بیش از افرادی که نمی مانند تأسیس” گفت: آقای باوئر به شرح حال.

آقای برنسون نیز استقبال مشاهیر و سیاستمداران شناخته شده و در احزاب و در جزیره کارائیب. رئیس جمهور سابق دیدار باراک اوباما به زودی پس از ترک کاخ سفید شد عکس بادبادک گشت و گذار با آقای برانسون.

مسیحی Stadler یک استاد مدیریت استراتژیک در وارویک مدرسه کسب و کار توصیف آقای برانسون مدل کسب و کار به عنوان بسیاری مانند که از یک سرمایه گذاری صندوق. اما خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت “قرار دادن پول به شرکت ها و ببینید که چگونه آنها به” او گفت:. آقای برانسون او افزود: “قرار نیست پول خود را سرمایه گذاری.”

یک سخنگوی آقای برانسون مورد مناقشه است که گفت: “باکره و ریچارد گرفته اند شرط های بزرگ در کسب و کار و سرمایه گذاری قابل توجهی دلار است.”

آقای برانسون اغلب به طور موثر اجاره کردن باکره نام تجاری برای کسب و کار در نظر گرفتن هزینه و یا سهام برای انجام این کار است.

آقای برانسون آغاز شده است بیش از 400 شرکت از جمله بیش از 60 فعلی کسب و کار با توجه به وب سایت از باکره ، این باکره شرکت شامل بیش از 71,000 کارکنان در 35 کشور و تولید 24 میلیارد دلار در درآمد سالانه آن را می گوید. اخبار پارسیان, مالک وال استریت ژورنال یک آرایش های تجاری با سکس صدور مجوز آن باکره, رادیو, نام تجاری.

کروز کسب و کار یکی از آقای برانسون اخیر سرمایه گذاری. قرمز مایل به زرد بانوی تعیین شد به اولین سفر از میامی به کارائیب در ماه آوریل در یک کسب و کار است که آقای برانسون گفت که او تا به حال رویای ورود پس از 20s خود. در حال حاضر که در کشتی نشسته است و در سواحل فلوریدا, پیوستن صدها نفر از دیگر کشتی های کروز در حال حاضر idled توسط coronavirus.

نوشتن به بنیامین کاتز در [email protected] و Alistair مک دونالد در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>