زنان خرید در Bzourieh بازار در پایتخت سوریه دمشق در ماه سپتامبر. عکس: louai beshara/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور سوریه بشار اسد همه اما برنده ویرانگر نه سال جنگ اما او چهره یک چالش برای احیای اقتصاد ویران شده توسط جنگ دوری سرمایه گذاران خارجی و خفه توسط تحریم های غرب.

در حال حاضر ضرب و شتم اقتصاد رنج می برد تازه ، غوطه ارز فرستاده است تورم سر به فلک کشیده و مشتعل نادر و خطرناک تظاهرات علیه رژیم با سوریه در اعتراض به افزایش شدید در هزینه های مواد غذایی, پزشکی و حمل و نقل.

“من نمی توانم مدیریت وضعیت خانواده من دیگر” گفت: Um محمد 35 ساله و مادر دو زندگی می کند که در حومه پایتخت دمشق در یک مخروبه آپارتمان. “من واقعا می ترسم از آنچه که در آینده نگه می دارد برای ما.”

خانم محمد که شوهرش دستگیر شده بود توسط نیروهای رژیم در سال 2014 و نه شنیده شده است از آنجا, آثار, شغل های عجیب و غریب مانند تمیز کردن خانه و محقر کمک از یک موسسه خیریه محلی. برای اولین بار در طول جنگ او تا به حال به قرض گرفتن پول از کشورهای همسایه است.

حتی پس از آن, او گفت:, او قادر به پرداخت هزینه تنها نیمی از آنچه که او نیازهای خانواده از نظر مواد غذایی و سوخت و دارو است. او مجبور شده است به تاخیر بسیار مورد نیاز بازدید دکتر و کاهش در پزشکی برای پسر جوان او را که دچار بیماری موثر بر سیستم عصبی.

این جنگ را تخریب جاده ها, بیمارستان ها و دیگر زیرساخت های حیاتی در حالی که بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها بسته شده اند. سنگین تحریم های بین المللی را ساخته اند آن را بسیار دشوار است برای واردات اقلام اساسی و فعال کردن تجارت با جهان خارج.

سوریه با تکیه به شدت در آن همسایه لبنان برای دسترسی به ارزهای خارجی و به پرداخت هزینه برای واردات در تلاش برای مقابله با آمریکا و اروپا برای تحریم رژیم اسد. اما با لبنان در حال حاضر در میان خود سیاسی و اقتصادی بحران لبنان و بانک ها در ماه سپتامبر اعمال محدودیت در خارج از کشور و نقل و انتقالات و یک کلاه بر خروج از دلار ایالات متحده است.

به عنوان یک نتیجه از پوند سوریه سقوط به پایین ترین رکورد از 1,100 در برابر دلار آمریکا در بازار سیاه در مقایسه با حدود 900 در ماه دسامبر. آن را به ارزش 500 دلار در سال 2018 است.

اقتصاد است قرارداد توسط دو سوم پس از شروع جنگ ترک بیش از 15 درصد از مردم سوریه بیکاری توسط برخی تخمین می زند. بیش از 83 درصد در حال حاضر زیر خط فقر زندگی می, با توجه به سازمان ملل متحد. بانک جهانی در سال 2018 طبقهبندی سوریه به عنوان یک کم درآمد کشور از متوسط پایین تر.

“وضعیت اقتصادی بسیار بد شده است و به طور فزاینده ای بدتر” گفت: جهاد Yazigi, سردبیر سوریه گزارش یک نشریه با تمرکز بر اقتصاد کشور. “شما تجمع از سال ها و سال ها از سرمایهگذاری ناکافی از فقر از تخریب بخش های تولید.”

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور سوریه بشار اسد شمع روشن در حالی که بازدید از کلیسای جامع ارتدوکس در دمشق در ژانویه. 7. عکس: اسپوتنیک/آسوشیتد پرس

آقای اسد با حمایت ایران و روسیه از استفاده از زور برای به دست آوردن کنترل بیش از حد از کشور. اما در حالی که دخالت نظامی مسکو و تهران را نجات داد رژیم از شکست رئیس جمهور متحدان نشان داده اند هیچ تمایل به سرمایه گذاری برای کمک به تعمیر و تخریب بسیاری از آن ساخته شده توسط رژیم خود کردند.

جنگ را ترک کرده است بسیاری از این کشور زخم خورده با سدها و چاههای نفت به سختی عملکرد مناطق صنعتی سوخته و مدارس و بیمارستان ها را بمباران کردند به استفاده نامناسب. تمام محله بود که تقریبا نابود حملات هوایی باقی می ماند و نابود شده است.

آمریکا و کشورهای اروپایی در ضمن تا حد زیادی قول داد برای کمک به بازسازی بدون یک انتقال سیاسی که شامل انتخابات آزاد و عادلانه. چند نفر دیگر هستند تا پوشش حتی اگر آقای اسد اخیرا گفته چینی تلویزیون است که خود دولت به آغاز مذاکرات با شرکت های چینی “در پیدا کردن راه هایی برای فرار از تحریم ها و دسترسی به سوریه بازار است.”

ایالات متحده در ماه دسامبر نیز تحمیل تحریم های اضافی و محدودیت های مالی در سوریه به عنوان مجازات برای موارد نقض حقوق بشر که توسط دولت است.

آقای اسد مقصر قدرت های خارجی عمدتا از غرب به تلاش برای صدمه زدن به اقتصاد و روشن کردن مردم در برابر دولت است.

در اواسط ژانویه ساکنان جنوبی استان تجاوزکارانه رژیم سعودی راه اندازی تظاهرات در برابر افزایش تورم و فساد دولت فعال و مقیم گفت. معترضان به طور خلاصه مسدود اصلی و بزرگراه در این استان و مردم در شهرهای دیگر به خیابان به عنوان به خوبی. دولت نشان داده کارهایی خویشتن داری در پاسخ.

تظاهرات در دولت تحت کنترل بخش هایی از سوریه مانند تجاوزکارانه رژیم سعودی نادر است. بازداشت دسته جمعی و وحشیانه سرکوب antigovernment تظاهرات در سال 2011 منجر به جنگ.

دولت افزایش یافته است بخش عمومی حقوق و افزایش حداقل دستمزد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از نارضایتی عمومی را دوست دارد که باید از طریق لبنان, عراق و ایران در ماه های اخیر. کردستان به رهبری دولت که کنترل قسمت شمال شرقی سوریه نیز افزایش حقوق برای کارمندان دولت. اما افزایش نمی, نزدیک نگه داشته تا با تورم است.

دولت همچنین اقدامات انجام شده برای مسافران خارجی-ذخایر ارز و دفع سقوط پوند سوریه اما در روند صدمه کسب و کار مبارزه با آن را سخت تر یا گران تر به واردات برخی کالاها و یا دریافت یک مجوز واردات.

در ماه سپتامبر دولت راه اندازی یک صندوق و مجبور کشور ثروتمندترین تجار و بازرگانان برای تزریق دلار به آن دمشق اتاق بازرگانی گفت. اما این کافی نیست برای ایجاد یک تفاوت یک اقتصاددان گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه خواهد سوریه را بحران اقتصادی بر دولت اسد آن را به عنوان تدابیر گرفتن آن بر روی کشور پس از نه سال از جنگ ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

صاحبان فروشگاه ها می گویند که آنها در یک وضعیت غیر ممکن است تلاش برای نگه داشتن قفسه های خود را ذخیره و اطمینان حاصل شود آنها نمی متحمل ضرر و زیان است. با کالاهای داخلی محدود فروشگاه تکیه بر قاچاق اقلام حتی اگر آنها اغلب ممنوع است. آنها تا به حال به افزایش قیمت حداقل 25٪. اما آنها در معرض خطر خشم تجارت-بازرسان وزارت آمده است که تحت پوشش و کنترل قیمت اما در واقعیت به گرفتن رشوه گفت: بسام یک مغازه دار در پایتخت.

“به طور معمول در این کشور از آن مردم عادی که در حال پرداخت قیمت بزرگترین,” او گفت:. “ما نمی دانیم که آنچه ما می توانیم انجام دهیم.”

نوشتن به رجا Abdulrahim در raja.abdulrahim@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو