بررسی بازتاب & اصلاحات پست مستند 4.0

آنچه که در این مستند به شما انجام می شود تا کنون ؟ در این پایان مستند 4.0 است که خود را غالب احساسات ؟ آیا این سرخوردگی سوزش و افسردگی و خشم و سردرگمی و زامبی مانند و یا آن را درخشنده مولد انرژی, شاد, calm ؟ هیچ یک از این شما را برتر یا پایین تر از دیگران است. حقیقت این است که هر یک از احساسات داستان شما و انتخاب های خود و دست زدن به یک مستند است که هر کس قرار گرفته است به همان اندازه به. برخی از افراد در روابط سوء استفاده و یا کسانی بودند که جدا از عزیزان و یا کسانی که اخراج از شغل و یا مهاجران که راه می رفت 100 کیلومتر و جان خود را از دست و یا زندگی از عزیزان به گرسنگی و خستگی قطعا در یک براکت به دلیل آن بوده است که راه فراتر از تنها بودن و زندانی محدود چهارم. تجربیات خود را در چند ماه گذشته از “زندان” می تواند زندگی خود را تغییر دهید باور نکردنی در راه قدرتمند. برای یک, شما نیاز به تأیید شد که در آن زندان از انتخاب شما. از, پرده, به, غذا, به, تخت, سرگرمی, خانواده و اعضای آن را تمام شده پذیرفته شده و قرار داده وجود دارد با شما. گفت: “وجود دارد هیچ جایی مانند خانه” است که به معنای بیرون کشیدن احساسات از شادی و صلح و آرامش و قناعت ثبات و امنیت است. این مستند شده است زمان زیادی را به تأمل در آنچه که باید قابل قبول و قابل قبول نمی کنه. این که آیا آن یک راه زندگی, نگهداری از خانه های معادلات به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران در صفحه اصلی (از جمله کارکنان) و خود را رویاها و آرزوهای خود بودند که در پایان مستند 4.0 باید یک زمان برای تفکر عمیق و انعکاس و یک بازی جدید طرح. کنار رسانه های اجتماعی که با صدای بلند انفجار چگونه هیجان انگیز مولد و سرگرم کننده این مستند برای دیگران بوده است. آن را فقط باعث می شود شما ببینید چه چیزی آنها را انتخاب کنید و به پروژه و حتی اگر آن بوده است واقعا شگفت انگیز برای آنها مستند نیست یک مسابقه بود که دست زدن به چیزهای بهتر یا بهتر زندگی می کند. اما این یک افسانه زمان در حال حاضر برای همه به بررسی انتخاب های خود قرار داده و در جای پاک کردن برنامه بازی برای یک زندگی پست مستند بدون لغزش به یک شیار که نبود انجام. زندگی یک سفر باور نکردنی و برای بسیاری از آن بوده است و خلبان خودکار برای بخش بزرگی از آن توسط اتصالات به نقش برنامه گرفتن در شغل و زندگی با انتخاب های ساخته شده و یا انتخاب شد که برای آنها ساخته شده و فقط شناور همراه است. من می دانم که بسیاری از تجار و بازرگانان که در حال حاضر می خواهم به کوچک و نه مثل بردگان خود به کار کنه. من می دانم که دیگران که متوجه تنبلی خود به آنها مانع از تصرف بسیاری از فرصت تفکر آنها در زمان حال و در حال حاضر به طور ناگهانی می خواهید به بیرون رفتن وجود دارد و چنگ زدن به هر آنچه می آید راه خود را. من می دانم که از روابط است که در حال تقویت و روابط که در حال سقوط از هم جدا. همه اینها لازم است. اگر شما می توانید ازنو زندگی خود را وجود دارد هیچ زمانی بهتر از این برای تحقق بخشیدن به آن و عمل به آن. شیار شکسته است, به شما اجازه می دهد خود را به سقوط به آن و یا دیدن زندگی خود و انتخاب با یک مجموعه جدید از چشم و کار نسبت به ساخت زندگی خود را “معنی دار”?

1. قبل از مستند من فکر کردم من و همسرم بهترین دوست من شد داشتن امر است. در طول مستند من پیدا کرده اند اثبات در تلفن شوهر. من می خواهم به درک چگونه باید من در مقابله با این, از این راه به ترک خانه هیچ راه ما می تواند مزاحم زندگی کودکان و نوجوانان است که ما — ما سه نفر از آنها. من باید با چنگک جمع کردن آن را در حال حاضر یا باید فقط با اجازه این عبور و شاید بعد از آن به دنبال redressal و یک راه حل که همه چیز در حال بهتر است ؟

اولین چیزی که شما نیاز به خودتان بپرسید که آیا شما او را ببخشد و با او بماند اگر او توبه? این نیاز به مقدار زیادی از جستجوی روح در بخشی خود را به عنوان شما را چگونه ارزیابی او این است که در بسیاری از سطوح دیگر به عنوان یک شوهر و وزن دلایل که چرا شما را انتخاب کنید به ماندن و مقررات برای شما اگر شما انتخاب می کنید به ترک ازدواج است. اگر شما انتخاب می کنید برای پایان دادن به ازدواج خود اولین گام این است که اجازه دهید به بهترین دوست شما می دانید که شما می دانید که بدون بیان آن را در مورد خیانت. برای مثال یک پیام برای او بیان کرد که “من آگاه از آنچه می گذرد به عنوان من در حال حاضر شواهدی از آن و من نا امید و عشق و اعتماد و دوستی بوده است تا بد خیانت های شما”. سپس قطع و نمی توانید تماس و یا پاسخ به هر گونه بیشتر پیام. او بدیهی است که خواهد شد اجازه دهید او را می دانم و اگر او نمی کند آن را با شما آن را ذخیره کنید برای بعد از مستند و در این فاصله آن را شناخته شده از طریق زبان بدن خود را که شما عمیقا در تضاد است اما به طور کامل و قوی در کنترل است. اگر او در مقابل شما به او بگویید که شما با او صحبت می کنند تنها در صورتی به طور کامل وجود دارد صداقت و احترام نشان داده شده از طریق گفتگو است.

2. آیا این درست است که به درخواست کسی را در تاریخ اول? چرا باید آن را همیشه باید کسی که طول می کشد اولین گام ؟

این بستگی به فرهنگ و اعتقاد به سیستم های. اگر انسان برنامه ریزی شده به این باور در نقش های سنتی و سپس آن را تهدید آمیز و همچنین در زمان در سر خود را نشان می دهد که زن است “پرتاب خود” در او و از این رو باعث کاهش احترام سطوح. هیچ آسیبی درخواست او در تاریخ اگر تنها به ارزیابی خود از فضای فوقانی و سطح آسایش/ناراحتی با مترقی ،

3. دوست پسر من و من می خواهم به ازدواج به عنوان به زودی به عنوان مستند به پایان می رسد. نمی توان آن را یک عروسی سنتی اما خانواده من ناراحت است با آن که نمی توان آنها را دعوت کرد. بهترین راه برای مقابله با آن است ؟

چه عجله ؟ اگر خانواده مهم را به شما و سپس شما را به نگه داشتن احساسات خود را در ذهن. آنها را مطرح می و سرمایه گذاری در شما تمام زندگی خود را. به محروم کردن آنها از چیزی معنی دار به نظر می رسد تقریبا بی رحمانه است. شما قطعا می توانید سعی کنید و آنها را به در نظر گرفتن یک skype / زوم عروسی اما اگر آنها می خواهند این را به عنوان یک معامله بزرگ وجود دارد هیچ آسیبی تنظیم محترم تاریخ آخرین مهلت برای چیزهایی که برای باز کردن و آنها را به بخشی از آن. آیا واقعا مهم نیست اگر عروسی به تعویق افتاد چند ماه اگر شما قصد دارید به صرف یک عمر با هم ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>