معکوس قدرت منازعه در طول یک بیماری همه گیر

برای مقابله با کروناویروس دولت ها در سراسر جهان صورت گرفته اورژانس قدرت توسط فیات و یا اعطا شده است آنها را دموکراتیک. در هر صورت محدودیت در آزادی به طور کلی پذیرفته شده است – اگر به عنوان دیده می شود هر دو موقت و موثر در پایان دادن به این بیماری همه گیر. اما اگر آنها دیده نمی شود که در راه است ؟

یک مثال خوب رخ داده در این هفته در مجارستان زمانی که یک رهبر رفت و بیش از حد در ساخت فرصت طلب قدرت گرفتن در یک زمان از اوج ترس است.

روز دوشنبه نخست وزیر ویکتور وزیر را متقاعد مجارستان مجلس به او حق حکومت حکم برای مدت نامعلوم. پارلمان معلق خود را با غروب آفتاب بند به آن معکوس است. قانون جدید عملا به پایان رسید حاکمیت قانون در سطح ملی است. این حرکت یک قدم بزرگ در دهه های طولانی فرسایش از حقوق مدنی و آزادی زیر نظر آقای وزیر که آشکارا گفت که او باور ندارد در لیبرال دموکراسی است.

اما در روز سه شنبه او رفت و بیشتر و معرفی یک, اندازه, این کشور را به شهرداران سیاسی استقلال. شهرداری را مجبور به پاسخ به محلی “کمیته دفاع” تا حد زیادی کنترل شده توسط آقای وزیر. اعتراض فوری بود. مجار می دانستند که سختی مراحل مورد نیاز برای به دست آوردن مکان انطباق در مبارزه با این ویروس مورد نیاز انتخاباتی مشروعیت رهبران محلی.

“این پیشنهاد خطرناک است نه تنها برای ما دموکراسی, اما آن را نیز باعث می شود مبارزه با کروناویروس بسیار دشوار است” گفت: بوداپست شهردار Gergely Karácsony.

در عرض 24 ساعت به حزب حاکم بود مجبور به عقب نشینی اندازه گیری. به منظور حفظ همکاری از مردم و شهرداران سراسر مجارستان باید مجموعه ای از موانع آقای وزیر را به سوی استبداد.

نخست وزیر را از قدرت فوق العاده ای به قانون توسط فرمان هنوز هم می ایستد یک گام است که اتحادیه اروپا به سرزنش. اتحادیه اروپا ممکن است پیدا کردن یک راه برای نیروی مجارستان به تجدید نظر قدرت گرفتن. “ما را به عنوان لازم است گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.

در عین حال در حال حاضر دموکراسی در سطح محلی باقی مانده است زنده و سالم در یک کشور در قلب اروپا است. عمومی آغوش اصول است که جامعه با هم بود بیشتر از آن ترس از coronavirus.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>