Retrocausality شادی و wagging دم

توسط دیپاک M Ranade

صبح زود زمستان غبار تنها باعث افزایش عرفانی محیط که پوشاند جو در پیاده روی صبح تا تپه. سایه درختان و قابل چشم انداز غرق در بی سر و صدا رنگ نقره ای از تنظیم ماه. درختان در خواب به خود هستند مرغی ساکنان. و یا پس از آن به نظر می رسد. جدا شده غوغای سحر خیز است قابل شنیدن در سکوت سکوت. پیچ در پیچ مسیر کوه به سختی قابل مشاهده است فقط به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که پای من نمی تجاوز به مرزهای جانبی. تنها صدای دیگر قابل لمس است که از خود من تنفس می شود که سایه ای سنگین تر که من صعود بیشتر تا تپه.

این ذهن است که تقریبا فکر تا ناگهان خودسرانه فکر نقض آن سکون. مثل یک سنگریزه پرتاب به آرامش آبهای آرام دریاچه. تلاطم. پس از یک آبشار از واکنش احساسات و نظرات و نگرانی و دغدغه. این شگفت انگیز است چگونه صرف فکر می توانید به طور کامل داخلی را تغییر دهد و از بند باز کردن یک تب و تاب از انتقال دهنده های عصبی که انتقام ویران کردن در ذهن است. به طور همزمان وجود دارد به شرح زیر عجله مربوط به هورمون است که آماده سازی بدن برای امکان مبارزه با غیب مجازی دشمن. پرواز یا ترس پاسخ است که باعث فکر تصادفی.

آسمان کمی روشن تر با برآمدن خورشید است که سطوح از افق. من رسیدن به فلات. من تنفس برطرف کمی و مخروط دید وسیعتر میشود. سپس من او را به نقطه در فاصله – شکوه لابرادور, trotting به اطاعت فقط پیش از آن استاد است. یک unmistakeable از ویژگی های این زرق و برق دار سگ است که او به طور مداوم wagging دم شهادت به چندساله دولت از causeless شادی. او شوخ طبع دم او پیوسته است. شادی, فراتر از علت و معلول پارادایم oozed از هر منفذ.

من تعجب می کنم آنچه که ممکن است در ذهن او. او چشم قهوه ای تیره نگاه سعادتمند با هیچ اثری از هر گونه اضطراب و ترس و یا هرج و مرج. این باید causeless شادی; شاید حتی شادی است که قبل از هر علت. شادی من بود لزوما مسخر ملموس شود. و بدتر از من مجاز ذهن من به تاخت و تاز شادی من با غیر منطقی و خودسرانه مجازی دغدغه.

برخورد من با مبارک لابرادور پیشنهاد کرد که شاد بودن از انتخاب است. شاد بودن می تواند علت و اثر. می تواند اثر پرسيد علت ؟ این پدیده متناقض نامیده می شوند ‘retrocausality’. آن در نظر گرفته شده است که یک اثر قبل از آن علت است ذاتی خود تناقض به قرن 18 فیلسوف دیوید هیوم مورد بحث به هنگام بررسی دو مربوط به حوادث علت تعریف است که قبل از این اثر است.

تنها تمایز بین علت و معلول است زمانی … اگر من تصمیم به شروع wagging دم از ذهن من, من می دانم که ذهن من را پیدا خواهد کرد یک دلیل یا در گذشته و یا شاید در آینده است. نفس من را قبول نمی کند شادی بدون علت.

بنابراین من شروع wagging دم از ذهن من با شور و نشاط و لو و ببین!

من کشف کسانی که خوش طعم گل های زرد هستند که به آرامی swaying; من احساس سرد نسیم نوازشگر صورت من. من تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از طبیعت و طنین انداز با آن است. شادی پس از آن باقی می ماند نمی کند پاسخ. آن تراوش اینجا و در حال حاضر. شادی از دست می دهد همه مشروط است. آن را فراتر از به حالت بی قید و شرط سعادت است. یک دولت که در آن علت و اثر ادغام به یک لحظه است که طول می کشد برای همیشه لطفا برای. سعادت ابدی. آناندا.

نویسنده جراح مغز و اعصاب در پونا

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im