بازنشسته و کارکنان پزشکی و فارغ التحصیلان جدید به تماس پاسخ

استیون دراز آخرین تغییر در اورژانس بود و در آستانه سال جدید 2016. پس از آن او شده است با بهره گیری از بازنشستگی و سالم ماندن با شنا از 3000 متری سه بار در هفته.

در حال حاضر 61 ساله و بازنشسته, دکتر, از Gulfport, Fla., دوباره پوشیدن یک ماسک و لباس شب, این بار سواب را از طریق پنجره ماشین در یک BayCare مراقبت فوری درایو-از طریق تست سایت در سنت پترزبورگ.

دکتر روحانی در میان هزاران نفر از بازنشسته و غیر فعال پزشکان و پرستاران که در حال بازگشت به زمین به کمک به عنوان تعدادی از coronavirus بيماران موج inundating مراقبت های بهداشتی و امکانات در سراسر ایالات متحده به شدت ضربه نیویورک, 76,000 مراقبت های بهداشتی کارگران بسیاری از آنها را بازنشسته کرده بود به طور داوطلبانه برای کمک به, یکشنبه, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. علاوه بر این, برخی از مدارس پزشکی شروع به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اوایل به طوری که آنها می توانید پرش به نزاع.

دکتر روحانی در حال کار برای دریافت تایید برای همچنین انجام مشاوره پزشکی از راه دور, اما گفت که او مایل به انجام هر چیزی.

“من می توانید از زباله,” او گفت:. هر چند او صرف زمان دور از میدان او گفت: “یک سرباز مجروح بهتر از هیچ سرباز در همه.”

مانند بسیاری از بازنشسته و حرفه ای دکتر روحانی است که از یک سنی که او را در یک جمعیت بیشتر در خطر ابتلا به طور جدی بیمار و در حال مرگ از coronavirus. او گفت همسرش نگران تصمیم خود را به داوطلب, اما او به او توضیح داد که او با این نسخهها کار با بسیاری از تجهیزات حفاظتی و هنگامی که او به خانه می آید او میریزد لباس خود را در گاراژ و جهش به استخر قبل از رفتن داخل.

بهداشت و درمان کارگران که درمان جدید کروناویروس پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE طراحی شده برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض عفونی مواد. در اینجا این است که چگونه این تجهیزات کار می کند و به همین دلیل آن بسیار مهم در مبارزه با این بیماری همه گیر. عکس: گتی ایماژ

برای لورا بنسون بیش از دو دهه گذشت از او به عنوان یک پرستار در آلبرت انیشتین مرکز سرطان در برانکس, n. y. 60 ساله بازنشسته پرستار اولین وظایف به عنوان یک داوطلب شامل تماس با بیمارانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 به راه رفتن آنها را از طریق چگونه به خود قرنطینه و چه باید بکنید اگر وضعیت خود را بدتر. او نیز به نمایش در آمد مردم ورود یک روز جدید-مرکز مراقبت برای کودکان از مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای هر گونه علائم یا ممکن است قرار گرفتن در معرض Covid-19.

خانم بنسون زندگی می کند که در نیو راشل, n. y., و تدریس دروس پرستاری در ناسائو کالج است به یک سرطان بازمانده و باید بسیار مراقب باشید پس از بازگشت به خانه پس از کار داوطلبانه, او گفت:. هنوز, او گفت که او نمی تواند نشستن و تماشای همه گیر گسترش بدون انجام کاری.

“او می داند که او احتمالا نمی تواند متوقف به من اگر من نیاز به کمک کسی” خانم بنسون گفت: او همسر. “پرستاران طبیعت می خواهید برای کمک به مردم, به خصوص اگر شما در حال نشستن در خانه و کاملا قادر به تبادل نظر در.”

دانشجوی پزشکی آریانا Matz سمت چپ است که داوطلب در وستچستر مرکز پزشکی در نیویورک است. راست پرستار بازنشسته لورا بنسون در او داوطلب کار در روز پنج شنبه.

عکس: ناتالی Keyssar برای وال استریت ژورنال

برخی از عمومی-بهداشت حرفه ای مخالف با دعوت از بازنشسته پزشکان و پرستاران برای کمک به آنجا که بسیاری از آنها مسن تر هستند و در نتیجه در نظر گرفته در معرض ابتلا به کوروناویروس.

“این مردم هستند که نیاز به ماندن در داخل و گفت:” ایروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا. “آوردن آنها به محیط بیمارستان است و فقط خطرناک است.”

دکتر Redlener که دارای مدرک پزشکی گفت: دانشکده های پزشکی فارغ التحصیلی دانش آموزان اولیه و ساخت آن را آسان تر برای بین المللی دانشجویان پزشکی به تمرین در ایالات متحده گزینه های بهتری هستند برای تقویت کارکنان بیمارستان در سراسر کشور است. پزشکان جوان مشغول به کار در زمینه های مانند پوست نیز باید آموزش داده می شود برای کمک به در بیمارستان, او گفت:.

در نیویورک همه 13 دانشکده های پزشکی در شهر لانگ آیلند و Westchester County, در حال برنامه ریزی اجازه می دهد تا دانش آموزان خود را به تحصیلات تکمیلی در اوایل به طوری که آنها می توانید پیوستن به خط مقدم هولناک در بیمارستان گفت: Jo Wiederhorn مدیر اجرایی مربوط دانشکده پزشکی نیویورک.

فشار را روی تازه ضرب پزشکی-فارغ التحصیلان مدرسه مجبور است برخی از افراد جوان به دست و پنجه نرم کردن با این که آیا آنها آماده هستند برای ورود به بيمارستان در چه چیزی می تواند مبارزه با شرایط.

“ما با داشتن تعداد زیادی از ما خواسته خیلی زود قبل از اینکه ما واقعا احساس می کنم ما می دانیم که آنچه ما انجام می دهیم” گفت: Elle Burstein, 31, یک چهارم دانشجوی سال در کالج پزشکی نیویورک. او قصد دارد به کار در یک بیمارستان نیویورک برای چند ماه قبل از گزارش به اقامت در رود آیلند در ماه ژوئن.

کالج پزشکی نیویورک است که در میان بسیاری از دانشکده های پزشکی در دولت برنامه ریزی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای فارغ التحصیل شد. صدراعظم ادوارد Halperin شده است فیلدینگ درخواست از بیمارستان و مقامات بهداشت در تمام ساعات برای ماه گذشته و قرار داده شده بیش از 400 نفر از دانش آموزان خود را در محلی مراکز پزشکی.

ایده اولیه فارغ التحصیلی دارای سابقه در جنگ جهانی دوم زمانی که هر پزشکی در ایالات متحده رفت و به سه سال برنامه درسی دکتر Halperin گفت.

“هر یک دکتر خوب می آموزد واقعا سریع هنگامی که شما پرتاب به یک وضعیت,” او گفت:. “این امر می شده اند بهتر است اگر آنها تا به حال بیشتر زمان ؟ بله. اما زمان فوق العاده ای برای تماس راه حل های فوق العاده ای.”

النور Burstein است که داوطلب در وستچستر مرکز پزشکی ممکن است فارغ التحصیل اولیه برای شروع اقامت او مبارزه با کروناویروس.

عکس: ناتالی Keyssar برای وال استریت ژورنال

آریانا Matz 25-سال سوم-سال دانشجوی پزشکی در کالج پزشکی نیویورک شده است داوطلبانه در وستچستر مرکز پزشکی که در آن او و دیگر دانش آموزان را خواستار شده است مردم را به اطلاع آنها از خود Covid-19 نتایج آزمون. همه گیر مشتعل است کمی آتش در او, او گفت:. “من آماده هستم” او گفت:. “اندرو کومو مربی من را در.”

سال چهارم دانش آموزان در ماساچوست مدارس پزشکی باید این گزینه از فارغ التحصیلی در اوایل اجازه می دهد آنها را برای شروع رزیدنتی قبل از معمولی جولای 1 تاریخ. و دیگر برنامه های بهداشت نیز تنظیم برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد. برای مثال بری دانشگاه در سواحل میامی فلوریدا., تغییر رو به جلو توسط یک ماه از فارغ التحصیلی برای دانش آموزان در آن مدرسه پرستاری در مقطع کارشناسی قلبی و عروقی perfusionist برنامه به عنوان توانایی به کار قلب و ریه ماشین آلات در تقاضا بالا است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی در خانواده شما یک بازنشسته بهداشت حرفه ای که در حال رفتن به محل کار ؟ این است که چه تجربه ای بود ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در سطح فدرال وزارت امور سربازان سابق و وزارت دفاع را آغاز کرده اند راه اندازی پایگاه داده های بازنشسته و پرسنل پزشکی که باید گفت آنها در نظر خواهد آینده را برای تقویت صفوف در صورت نیاز. ارتش منابع انسانی فرماندهی ارسال یک پیام هفته گذشته به بازنشسته بهداشت و درمان-مراقبت از متخصصان بپرسید اگر آنها مایل به کمک.

پس از یک حرفه ای در نیروی دریایی کاتلین Pachomsky دنبال مدرک پرستاری و سپس پیوست و تمام وقت در سال 1990. او بازنشسته در اواخر سال گذشته و هنوز هم به عنوان رئيس جمهور اتحادیه در ممفیس دنیاست. VA بیمارستان.

خانم Pachomsky گفت که او نگران است در مورد رفتن به عقب. “من 67 هستم نه بهار مرغ دیگر گفت:” خانم Pachomsky زندگی می کند که در ممفیس. “اما من می خواهم گام تا.”

برخی از بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران هیچ چاره ای جز ماندن در حاشیه. مارگارت Cawley یک 78 ساله بازنشسته پرستار انکولوژی از ملکه n. y. گفت که او قادر به داوطلب زیرا او دارای سرطان پروستات و ریوی و فشار خون بالا و قرار دادن او در معرض خطر است.

“من احساس می کنم بد چون من فکر می کنم من باید از این ابزار برای کمک به افراد از آنجا که آنها در حال رفتن را از طریق همان نوع از ترس به عنوان اگر آنها تا به حال سرطان گفت:” خانم Cawley. “این ترس از ناشناخته ها نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Joseph De Avila در [email protected] و Te-Ping Chen در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>