بازنشسته شد اما خنده دار حساس و خنده دار بیش از حد

Baapjanma, و AB آنی CD – من تا به حال این فرصت را به مشاهده این دو مراتی movies with English subtitles on Amazon prime به تازگی در دو روز مختلف با تشکر از بازداشت خانگی در آورده با این بیماری همه گیر ناشی از مستند. راستش در حال حاضر من رو به مراتی سینما. آن را به ارمغان آورد خاطرات آن روزها وقتی که Doordarshan خواهد برنامه تلویزیونی کسانی که دانه دانه سیاه و سفید منطقه ای فیلم با زیرنویس در تنبل یکشنبه بعد از ظهر در خدمت یکی کلاسیک یکی پس از دیگری. کسانی که داستان ها و اجراهای مانده اند اچ در حافظه است و بیش از 25 سال است. بنابراین باید کسانی که گاهی اوقات احمقانه اما سرگرم کننده Chitrahar سخنرانی که در آن شخصیت های اصلی آواز خواندن و رقص در اطراف درختان و کوه ها.

یک بار کابل تلویزیون پشت سر هم در تلویزیون با آن دسته از کانال های DD ارائه شده بودند فراموش شده است. اما در حال حاضر با محبوبیت دیجیتال کانال های فیلم و یوتیوب آن است که بسیار فوق العاده است که ما قادر به تجربه برخی از واقعا عالی فیلم داستان خود را اجرای آهنگ ها و پیام های.

برای بازگشت به مراتی سینما, من فقط عاشق AB آنی CD و Baapjanma, هر دو داستان حول بازنشسته مرد که دست و پنجه نرم کردن با احساس تنهایی و عدم صمیمیت با فرزندان خود که در حال حاضر مشغول با خانواده خود زندگی می کند و با مرد متاهل پس از تصویب در. در AB آنی CD AB مخفف آمیتا باچان و آن را همه چیز در مورد چگونه همه چیز تغییر زمانی که خانواده از Chandrakant Deshpande در می یابد که او یک همکلاسی از ب در اللهآباد (هند) برای چند سال در مدرسه است. Chandrakant یک بازنشسته معلم هنر.

شخصیت در Baapjanma یک بازنشسته عامل سرویس مخفی نگه داشته کار واقعی خود را از همه مخفی, حتی همسر خود را به عنوان او گیج کننده برای پیروی از قوانین و پنهان کاری میکند. بازنشستگی پست همه چیز را به نوبه خود غیر منتظره هنگامی که او احساس می کند نیاز به اتصال مجدد با جدا خود که در لندن زندگی می کند و خود را جدا دختر زندگی می کند که در شهر دیگری در هند است. آنها می آیند و او را ببیند و یا آنها را تنها پس از او می میرد به پایان تشریفات? خط داستان با پیچ و خم آن را نگه می دارد شما ریشه و سرگرم.

حساس, تصاویر, توجه, به, جزئیات, خوب, داستان و موسیقی بزرگ همه را به صورت بسیار رضایت بخش سرگرمی در خانه. فقط به دلیل آن است که در مورد تنهایی بازنشستگان نیست برای یک لحظه فکر می کنم آن است که همه کسل کننده و غم انگیز, غمگین و افسرده. این چنین داستان های جالب از لحظات خنده دار و بینش عمیق است که شما در حفظ و پرچ به روی صفحه نمایش.

چند وقت پیش من به تماشای یک تامیل فیلم, به نام قدرت پندی. دوباره داستان در مورد یک بازنشسته و مرد زن مرده سابق شیرین کاری استاد که آرزوی برخی از هیجان و شور و شوق در زندگی خود. به عنوان داستان unravels یک بار دیگر شما در پیدا کردن وجود دارد که می تواند یک بعد کاملا جدیدی برای زندگی خود را هنگامی که شما بازنشسته و آن را نه تنها باید در مورد واکشی صبح شیر, رفتن, پیاده روی, پاسخ به مفت نگهداری از کودکان و یا حتی گرفتن یک بازگوی از خود را تحریک کودکان است.

من خودم در lookout در حال حاضر برای بیشتر چنین منطقه ای سینمای گنجینه – خیلی متفاوت از چیزهای معمول و بسیار الهام بخش و همچنین به عنوان سرگرم کننده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>