ETH زوریخ برنامه ای برای ساخت ” زندگی سازه که باید مسیر خود را با شرایط و التیام خود را مستقل فقط به عنوان سلول های بدن ما. دانشمندان ETH در زوریخ در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک رشته ای پلت فرم متشکل از دانشمندان و کارشناس محاسبات تحلیلگران و کارآفرینان به منظور توسعه این خود شفا مواد از ابتدا به مقیاس بزرگ صنعتی چشم انداز.

این موسسه در حال برنامه ریزی برای انجام یک کارگاه اولیه و ویژگی های دیدار در بهار سال 2020 در درجه اول به تعریف اهداف و اهداف پژوهش را همراه با آغاز به کار اولین transdisciplinary پروژه. روند فعلی علم به ما اجازه می دهد به خارج درج یک سنسور مواد را به سیستم برای اندازه گیری استرس و فشار و پارامترهای ساختاری و مواد دیگر توابع. اختلاط فرآیند همراه با ثانویه فرایند بهینه سازی نتایج در سرمایه گذاری و افزایش مخل عامل به خصوص برای ابزار مورد استفاده در ساخت و ساز و مهندسی عمران. این سمپوزیوم با هدف سنتز راه حل به این مشکلات با هوش ذاتی است که باید پاسخ با اعمال محرک و خود درمان آن آسیب دیده و بخش های مستقل.

ذاتی خود سنجش بتن تقویت شده با الیاف کربن و نیکل قدرت است که یکی از نمونه های ذاتا حساس مواد. این مواد می تواند پاسخ متفاوتی در محیط های مختلف تولید نتایج است که می تواند پیش بینی ترک خستگی رطوبت و عملکرد استرس درون ساختاری چارچوب است.

بعدی برنامه ریزی شده devolvement است که برای ساخت مواد با افزایش خود-تعمیر خواص. سال گذشته ایالات متحده محققان توسعه یک فرایند ایمپلنت با الهام از فتوسنتز که در پاسخ به محیط واکنش با دی اکسید کربن. بر این توجه داشته باشید, biomimetics محرک سنجش فرآیند همچنین باعث می شود استفاده از باکتری است که به شکل یک خط تلفن هنگامی که در معرض رطوبت است. به عنوان یک نتیجه این سلول خطوط کمک به ترک تهیه شده در بتن به درمان خود را. پروژه های اخیر بودجه توسط موسسه ملی سلامت با هدف استفاده از ‘شفا مایع’ مشتق شده از شبکه عروق خونی کوچک است که می تواند polymerize برای پر کردن شکاف شبیه به پوست شفا پدیده است.

ادغام علم مواد همراه با بیوتکنولوژی ثابت می شود یک رمان مفهوم و دارای یک نقطه حیاتی در اخلال در آینده علمی عوالم. تکامل DNA ابزار و تکنیک های محاسباتی روش های بیولوژیکی با مکمل از افزودنی تولید و چاپ 3D می توانید با اضافه کردن ویژگی های مختلف به سلول های مختلف برای سفارشی برنامه های کاربردی.

با این حال چالش برانگیز ترین بخش در حال توسعه این سیستم است که به پیش بینی های ایمنی از مواد است که رفتار خود را تحت تاثیر قرار. این سوال که چگونه انسان ها و حیوانات باید واکنش نشان می دهند به یک محیط سفارشی متشکل از زندگی سازمان است که هنوز هم یک موضوع از نگرانی. به عنوان bioethical چشم انداز نقش مهمی محققان همراه با توسعه فن آوری های جدید نیز باید برنامه ریزی برای جلوگیری از مصنوعی موجودات زنده-شسته شدن از اعمال سطح به سطح آب اطراف.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو