خرده فروشان و رستوران ها در تظاهرات, اضافه کردن به کروناویروس آسیب

مردم در نظر سنجی آسیب دیده و کسب و کار در مینیاپولیس در روز شنبه.

عکس: carlos barria/ایسنا

بسیاری از خرده فروشان و رستوران ها در حال حاضر فلج coronavirus بیماری همه گیر در حال دست و پنجه نرم کردن با آسیب به خواص و جدید تعطیلی زیر اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید است که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد.

از مینیاپولیس که در آن آقای فلوید درگذشت در حالی که دستبند به دست و در بازداشت پلیس به کالیفرنیا و جورجیا بزرگ و کوچک و خرده فروشان و رستوران ها باید در مکان های بسته در انتظار خشونت و یا در حال کار برای بازسازی پس از تخریب بیش از گذشته هفته است.

آسیب دیده و هدف در مینیاپولیس در روز یکشنبه. هدف شرکت بیش از آخر هفته بسته بیش از 200 فروشگاه های ایالات متحده

عکس: نیکلاس pfosi/ایسنا

هدف Corp. Walmart , Inc., Nike , Inc. و کوچک کسب و کار خانوادگی باید در مجموع بسته صدها نفر از مکان ها و یا دوره نقاهت بعد از غارت و آسیب های فیزیکی مربوط به تظاهرات. آدیداس گفت: آن را به طور موقت بسته شدن تمام آن ایالات متحده فروشگاه.

بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار ابراز همبستگی با معترضان که در اعتراض به مسائل گسترده تر از نژاد پرستی و عدالت اجتماعی است.

حدود یک دوجین فروشگاه های وال مارت آسیب دیده اند با بسته قبل از emptively. که شامل غارت و اموال دیگر آسیب, اما هیچ کارکنان بوده است صدمه دیده خارج شده گفت: در روز یکشنبه ،

“آنچه نگران کننده بیش از 24 ساعت گذشته است آن را فقط در شب” سخنگوی گفت. “ما حتی تا به حال مسائل امروز صبح در روز روشن. ما می خواهیم به مطمئن شوید که همکاران ما امن هستند.”

خارج اجرایی داگ McMillon در بیانیه ای گفت جمعه که “این هفته بیشتر اثبات ما باید هوشیار باشند در ایستاده با هم در برابر نژادپرستی و تبعیض است.”

هدف شرکت است که در مینیاپولیس بیش از آخر هفته بسته بیش از 200 ایالات متحده فروشگاه های شبانه روزی بسیاری از آنها قبل از emptively گفت: سخنگوی. وضعیت حرکت سریع و برخی از فروشگاه ها دوباره باز شده اند در برخی از موارد بیشتر ساعت محدود سخنگوی گفت.

تظاهرات در مینیاپولیس خشونت تبدیل شد در روز پنج شنبه.

عکس: carlos barria/ایسنا

هفته گذشته یک هدف فروشگاه در جنوب مینیاپولیس در خیابان دریاچه یکی از اولین ایالات متحده کسب و کار به غارت و شدت آسیب دیده است. حدود هفت هدف فروشگاه شده و آسیب دیده در سراسر کشور, با توجه به وب سایت این شرکت.

“بسیاری از کسانی که در فروشگاه های آسیب که در آن پیش بینی می کنیم ما می توانیم در هفته های آینده به غیر از دریاچه فروشگاه های خیابان” که هدف هدف برای باز کردن در پایان سال گفت: سخنگوی. فروشگاه کارگران پرداخت خواهد شد و تا 14 روز طول فروشگاه تعطیلی و کار می توانید در مکان های دیگر این شرکت اعلام کرد.

“ما یک جامعه در حال” هدف اجرایی برایان کرنل در بیانیه ای گفت جمعه. “قتل جورج فلوید به راه انداخته است مقید کردن, درد, سال,” او گفت:.

خارج شده و هدف فروشگاه باز بود در طول coronavirus همه گیر شده است که هزاران نفر از خرده فروشان و رستوران ها به تعطیل در ماه مارس و آوریل که منجر به میلیون ها نفر از زیان کار است.

برخی از کسانی که کسب و کار بودند فقط شروع به بازگشایی این ماه به عنوان تظاهرات لگد زیر آقای فلوید مرگ در دوران بازداشت. مقامات را متهم یکی از دستگیری مینیاپولیس افسران درک چوین با سوم-قتل عمد و قتل نفس. آقای چوین دیده می شد در فیلم فشار دادن زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن در حالی که آقای فلوید التماس برای کمک به.

در برخی از شهرهای کوچکتر کسب و کار با مته سوراخ کردن فشار از آسیب. در مینیاپولیس یک خانواده متعلق به مشروب فروشگاه یک رستوران هندی یک فیزیوتراپ و کسب و کارهای دیگر باقی مانده بودند در آوار در نزدیکی بسته دریاچه خیابان هدف است.

سینتیا Gerdes, co-founder of hell’s Kitchen, در مرکز شهر, مینیاپولیس, تعطیل 18 ساله رستوران با توجه به کروناویروس در ماه مارس است. او تا به حال کشیده شده تا برنامه شروع به ارائه takeout در ماه جولای است اما در حال حاضر با وزن چگونه آقای فلوید مرگ و ناآرامی خواهد شد و تاثیر این شهر کسب و کار و شهرت رفتن به جلو.

“این دو whammy. این یک روده پانچ” به گفته خانم Gerdes که کسب و کار بستگی به کنوانسیون ها و کارکنان اداری مرکز شهر.

یک فروشگاه است که سوار کردن در مینیاپولیس در روز شنبه. در برخی از شهرهای کوچکتر کسب و کار با مته سوراخ کردن فشار از آسیب.

عکس: kerem yucel/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خانم Gerdes گفت: ساختمان در نزدیکی یکی از اصلی شهر به ایستگاه های پلیس است که در حال حاضر سوار کردن با ویندوز شکست. او با قرار دادن یک علامت در رستوران ویندوز حمایت از معترضان اما شگفتی در مورد چه مدت تاثیر خواهد داشت.

“این فقط حقیقی پس در این مرحله گفت:” خانم Gerdes که گفت او به کاوش در گزینه های برای ایجاد و 138 کارکنان.

باب Grewal, مترو franchisee و توسعه عامل برای شرکت ساندویچ در لس آنجلس و واشنگتن مناطق گفت: یکی از زنجیره ای و فروشگاه ها در مرکز شهر واشنگتن غارت کردند و به حال خود ویندوز شکست شنبه شب. فروشگاه آغاز شده بود به بازگشایی محدود ساعت پس از بسته coronavirus.

“آنها فقط شروع به بالا. آن را فقط وحشتناک,” او گفت:.

پلیس دستگیر و غارتگران است که تا به حال هدف دیگری در مترو, مترو, محل, در, سخت, ضربه, Fairfax منطقه در لس آنجلس شنبه شب آقای Grewal گفت. فروشگاه های که تا به حال فقط سرمایه گذاری در مواد غذایی به در حال اجرا دوباره. صاحبان تماس با شرکت های بیمه و ارزیابی خسارت در حال حاضر, او گفت:.

“این دیوانه است. من امیدوار بودم شروع به باز شدن به بالا. و پس از آن این اتفاق می افتد,” او گفت:.

“این صاحبان کسب و کار باید چیزی برای انجام با این” آقای Grewal گفت. “آنها رنج می برند. جوامع در حال درد و رنج است.”

استارباکس Corp. سخنگوی گفت که این بسته برخی از فروشگاه های آن روز شنبه برای ایمنی کارگران خود را پس از مردم آسیب دیده و یک تعداد انگشت شماری از مکان های.

مک دونالد Corp. گفت: برگر شرکت و آن franchisees بسته تعداد کمی از رستوران ها به طور موقت و شروع به بازگشایی آنها را که در آن امن است.

“ما در حال همکاری نزدیک با ما franchisees برای درک تاثیر” این شرکت اعلام کرد.

جو Erlinger رئیس جمهور ایالات متحده در بخش گفت که او شخصا متزلزل ناآرامی ها و برنامه ریزی برای برگزاری بحث های سراسر شرکت در مورد چگونه اجازه می دهد تا برای تنوع و شمول است.

“کاملا به سادگی, من وحشت زده و رویدادهای اخیر در Louisville, گرجستان, نیویورک, و, مینیاپولیس” آقای Erlinger گفت: در نامه ای بیش از آخر هفته. “من احساس می کنم متزلزل و من می دانم که بسیاری از شما انجام بیش از حد. من سهم خود را از نگرانی و غم و اندوه و خشم.

برخی از نایک و آدیداس فروشگاه در شهرستانها عمده ایالات متحده را غارت کردند و آسیب دیده در تظاهرات. نایک گفت: کارکنان نمی داد ، این شرکت که قبلا ساخته شده NFL quarterback-تبدیل-فعال khezri صورت یک کمپین تبلیغاتی راه اندازی یک “آن را انجام نمی” آگهی ارائه یک چرخش در محبوب خود عبارت.

“برای یک بار آن را انجام نمی…نمی تظاهر وجود یک مشکل در امریکا” این شرکت گفت: در یک فیلم به اشتراک گذاشته شده در توییتر در روز جمعه.

آدیداس را بازتوییت کرد رقیب خود را تبلیغ همراه با این پیام: “هم این است که ما چگونه به جلو حرکت می کند. با هم این است که چگونه ما را به یک تغییر دهید.”

نوشتن به سارا در Nassauer [email protected] و هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>