خرده فروشی آیکون Les Wexner کست کردن راز ویکتوریا

بنیانگذار شرکت Les Wexner را حفظ خواهد کرد یک صندلی در L مارک’ هیئت مدیره.

عکس: آدم کنز/TNS/زوما پرس

برای بیش از پنج دهه Les Wexner آورده مد به توده ها از طریق بازار و فروشگاه ها در سراسر امریکا اما 82 ساله میلیاردر تصمیم به راه بخشی با راز ویکتوریا است و پذیرش است که او نمی تواند احیای مشکل زنانه برند او تا به حال ساخته شده است در مراکز خرید و جاذبه جنسی.

L Brands , Inc., آقای Wexner شرکت, توافق در روز پنج شنبه به فروش سهام کنترل در پوشاک زنجیره ای خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران برای $525 میلیون و او موافقت کرد به عنوان رئیس و مدیر اجرایی. وال استریت ژورنال به حال اول گزارش در حرکت است.

معامله برگ کاهش راز ویکتوریا کسب و کار به طور جداگانه شرکت خصوصی با 1.1 میلیارد دلار ارزیابی. است که در کسری از مبلغ 34 میلیارد دلار ارزش سرمایه گذاران به Lululemon Athletica , Inc., یک رشد سریع پوشاک با نام تجاری با نیمی از فروش سالانه.

در داخلی یادداشتی به L مارک های ستاد آقای Wexner مشترک خبری از معامله و خروج خود را. “من فکر می کنم در مورد امکانات بی پایان پیش رو برای این شرکت است. و من فکر می کردم در مورد جایی که من در تصویر مناسب,” او نوشت: در ایمیل. “من تصمیم گرفتم که در حال حاضر زمان مناسب برای عبور از کمر به رهبری جدید است.”

L مارک فروش سهام کنترل در راز ویکتوریا خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار همکاران برای $525 میلیون.

عکس: برندان McDermid/ایسنا

آقای Wexner, طولانی ترین-شاغل مدیر عامل شرکت S&P 500 شرکت آخرین مرد ایستاده از یک نسل از تجار که ایجاد علامت های تجاری است که حکومت امریکا مراکز. او با افتتاح اولین فروشگاه خود را محدود با 5000 دلار وام از عمه خود را.

از پایگاه خود در کلمبوس, اوهایو, او ساخته شده است یک جهانی امپراتوری خرده فروشی قرار دارد که بازار وسایل مانند محدود Abercrombie & Fitch و بیان. در اوج خود در سال 2015 آن را به ارزش 29 میلیارد. امپراتوری رانده شد توسط آقای Wexner باور است که آمریکایی ها لذت خرید در مراکز حتی به عنوان گوشی های هوشمند تغییر راه مردم خرید و معاشرت.

در یک سال 2018 مصاحبه با مجله او مقصر مرگ لباس زنجیر در بازار بر روی کالا به فروش آنها به جای محل سکونت خود و یا بازاریابی. او استدلال کرد که تخصص خرده فروشان نیاز به تمرکز بر روی محصولات با “احساسی مطالب” مانند و زیبایی است.

“بیست سال پیش ما تا به حال شلوار جین. همه بسیار هیجان زده در مورد شلوار جین,” او گفت: در مصاحبه. “آن دسته از دست داده است.”

راز ویکتوریا که آقای Wexner به دست آورد و در سال 1982 یکی از بزرگترین موفقیت است. آن را از یک فروشگاه با یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه ها به تسلط لباس زیر زنانه, بازار, تولید 7 میلیارد دلار در فروش سالانه. با نام تجاری ساخته شده بود که در اطراف سوپر “فرشتگان” و خالی بند ارسال کاتالوگ و تلویزیونی سالانه مد نشان می دهد—هر چند بعد از آن آشکارا جنسی بازاریابی جلب انتقاد.

حتی به عنوان خرید منتقل آنلاین و راه اندازی مانند ThirdLove آگهی آسایش و فراگیر بر درخواست آقای Wexner شرط بندی در بیشتر فروشگاه ها و تنظیم محصولات به جای تغییر بازاریابی است. او همچنین در دفاع از مراکز و چشم انداز پشت راز ویکتوریا.

“با نام تجاری خود را از دست داده راه در حالی که زیر بازار بزرگ نیست و یا رشد بالا و تبدیل به کالایی شده” گفت: Jefferies تحلیلگر Randal Konik. “علاوه بر این با athleisure مصرف بیش از نیاز به بند منظم همچنان به افول است.”

L مارک سخنگوی روز پنجشنبه گفت که آقای Wexner در دسترس نیست برای مصاحبه.

با مراکز رسم مردم کمتر و مجریان مانند سیرز و میسی بسته شدن صدها نفر از فروشگاه ها و حتی برخی صاحبان مرکز سعی کرده اند به تغییر دور از خرده فروشی در سال های اخیر است. آنها تبدیل شده اند خالی و فروشگاه به فروشگاه های مواد غذایی و یا اضافه شده در باشگاه های ورزشی و رستوران.

هنوز L, مارک های دیگر, کسب و کار, حمام & Body Works زنجیره همچنان ادامه دارد و به پست فروش قوی سود حتی با صدها نفر از فروشگاه ها در مراکز خرید.

L مارک گفت: آن را به حال ترویج یکی از آن دیرین مدیران اندرو Meslow, به عنوان مدیر اجرایی و به هیئت مدیره اضافه شده که Victoria Secret معامله بسته می شود. آقای Meslow که در پیوست این شرکت در سال 2003 رئیس اجرایی از حمام و بدن کار می کند.

سه دیرین اعضای هیئت مدیره از جمله L مارک’ سرب مستقل مدیر گام خواهد شد در آینده در نشست سالانه این شرکت اعلام کرد. دو تن دیگر از مدیران چپ در سال گذشته در میان فشار از یک فعال گذار. آقای Wexner که صاحب 17 درصد از سهام و همسرش, Abigail خواهد شد نگه داشتن کرسی در هیئت مدیره.

L مارک سهام کاهش یافت و 3.6% در روز پنج شنبه. سهام تا به حال بسیج در هفته های اخیر بعد از این مجله گزارش داد که L مارک بود و در مذاکرات با چنار و که آقای Wexner بود و در بحث ها به کنار به عنوان مدیر عامل این شرکت است.

L برندها را حفظ خواهد کرد 45 درصد سهام در راز ویکتوریا کسب و کار که شامل آن جوانان متمرکز صورتی زنجیره ای و استفاده از درآمد حاصل از فروش به پرداخت برخی از آن 5.5 میلیارد دلار در بدهی. این معامله این است که انتظار می رود در سه ماهه دوم این شرکت اعلام کرد.

قیمت فروش پایین تر از برخی از تحلیلگران انتظار می رود.

چنار دارای سابقه اهدای کردن مبارزه با خرده فروشان و کاهش هزینه ها و فروش دارایی. آن را خریداری محدود در سال 2017 پس از این زنجیره برای ورشکستگی زمینه حفاظت و آن را متعلق به نه غرب زنجیره ای است که برای ورشکستگی زمینه حفاظت در سال 2018 است. نیویورک شرکت بزرگترین معامله آن نزدیک به 7 میلیارد دلار قوی تر خریداری کالاهای اساسی, Inc. در سال 2017.

راز ویکتوریا شد یک نیروگاه بزرگ, خرده فروش با تشکر از دیدگاه مدیران در شرکت مادر آن است. اما در میان تغییر سلیقه مصرف کننده, آزار و اذیت جنسی اتهامات و روابط جفری اپستاین در حال حاضر تحت بررسی یک بار یاد تجاری انبار شده است غلت و آن را نشانه های آن ممکن است به دنبال یک خریدار. عکس: گتی ایماژ

جیمی Merriman, یک خرده فروشی تحلیلگر در برنشتاین گفت: نسبت به چنار گذشته معاملات راز ویکتوریا معامله نشان میدهد این شرکت پرداخت زیر متوسط متعدد از فروش یا درآمد “اگر ما بیش از حد شگفت زده شده توسط این با توجه به افت سریع در مقابل سودآوری بیش از چند سال گذشته است.”

حتی در 70s آقای Wexner تا به حال یک دست سنگین در عملیات شرکت و چند سال پیش نقل مکان کرد و به طور مستقیم نظارت از victoria’s Secret, کسب و کار, برکناری واحد مدیر عامل شرکت بین بردن آن شنا و برش با نام تجاری فروشگاه. اما فروش شروع به خم شدن و با وجود تلاش برای احیای کسب و کار هرگز آن را تبدیل به اطراف.

در سال گذشته فعال صندوق های تامینی Barington سرمایه گروه LP ساخته شده است یک خطر کوچک در ل برندها و خواست این شرکت با در نظر گرفتن تقسیم سرعت در حال رشد Bath & Body Works زنجیره ای از راز ویکتوریا. L مارک های اضافه شده جدید برای مدیران و امضا توافق نامه با Barington به این صندوق به عنوان یک مشاور ویژه. در روز پنج شنبه, L مارک تمدید مشاوره قرارداد برای یک سال دیگر و تشکر شرکت خود را برای مشاوره.

راز ویکتوریا ساخته شده بود که در اطراف سوپر “فرشتگان” و خالی بند تلاش کرده است در سال های اخیر با کاهش فروش.

عکس: مایک Segar/ایسنا

آقای Wexner به امور شخصی خود نیز تبدیل به یک حواس پرتی پس از او آمد و تحت بررسی برای رابطه اش با جفری اپستاین بود که یک بار پول شخصی خود مدیر است.

دنج میلیاردر گفت که او به پایان رسید و روابط با آقای اپستاین بیش از یک دهه پیش اما هیئت مدیره افتتاح شد رسیدگی به آقای اپستاین دخالت در ل علامت های تجاری. آقای اپستاین بود که تحت تعقیب در تابستان گذشته در فدرال جنس قاچاق اتهامات در ماه اوت درگذشت در حالی که در انتظار محاکمه است.

روز پنج شنبه شرکت ارائه شواهد بیشتری از واگرا مسیرهای از آن دو علامت های تجاری. فروش قابل مقایسه در راز ویکتوریا کاهش یافته است 10 ٪ در بحرانی سه ماهه چهارم, در حالی که آنها افزایش 10% در حمام و بدن کار می کند.

این چه اخبار جلسه در صندوق پستی خود را

آنچه را از اخبار روزانه هضم روز, مهم ترین اخبار, به تماشای, به صندوق پستی خود تحویل. ثبت نام.

نوشتن به Khadeeja صفدر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im