بازگرداندن کرامت انسان مشترک

بیش از دو ماه گذشته من شده اند در تلاش برای کمک به همه کسانی که در مجاورت با هر آنچه که به کمک یکی می تواند از نظر مواد غذایی و یا پولی لوازم. برای این خانواده و برخی بستگان از خارج از کشور نیز در لباس پوشیدن و من سپاسگزار برای همان.

در بسیاری از موارد من می توانم پیش بینی تردید و یا حتی شرم در پذیرش مردم کمک کند. بنابراین من می خواهم این مسائل در جامعه دروازه و از شخص مورد نظر به آن را جمع آوری. این ماه من دیدار با برخی از آنها در حالی که انجام همان و من می توانید ببینید که عزت و غرور صدمه دیده است. آنها نه به دنبال صدقه اما یک فرصت برای طبقه تجاری خود را یک بار دیگر. آن نگهبان که مهتاب در طول زمان و یا خدمتکار که نمی شود مجاز RWAs یا حتی کشیش معبد یا باغبان یا روزنامه مرد یا AC سرویسکار. برای همه آنها سوال این است که در مورد بقا اما بقا در قیمت خود ارزش. بسیاری از آنها خدا را شکر برای هر آنچه که ارائه شده به آنها, اما آنها همچنین می خواهید به شدت نشان می دهد که آنها فاقد ارزش است.

و به همین دلیل من می خواهم به درخواست تجدید نظر به همه ما است. اجازه دهید ایجاد یک کل بدن بی بها پایین, عزت نفس افراد به دلیل برخی از ما می خواهید به امن فراتر از همه شک و تردید است. ما باید تمام اقدامات احتیاطی. این مردم به استفاده از Aarogya Setu برنامه. خود را در درجه حرارت. ارائه آنها را با sanitisers. آنها را تشویق به بهتر عادات بهداشت. اما اجازه دهید شروع به توانمند سازی آنها را دوباره.

اگر ما فکر می کنیم که مردم پرواز در فضای محدود و بی خطر است اگر ما مطمئن هستیم که AC قطار می تواند رفت و آمد مردم با خیال راحت اگر mandis تنظیم می شود با خیال راحت پس چرا نمی توانید یک خدمتکار و یا برق و یا یک کشیش بود در نظر گرفته امن به اندازه کافی به ورزش خود تجارت ؟

من درخواست تجدید نظر به مقامات محلی من درخواست تجدید نظر به RWAs من درخواست تجدید نظر به مردم مثل من و شما اجازه دهید آنها را به بازگشت به خود و عزت و غرور خود را. اجازه دهید فراموش نکنید که این افرادی که ایستاده پشت چه به عنوان یک خانواده به عنوان یک جامعه و به عنوان یک ملت ما به دست آورد. مهم نیست که اگر ما نگرانی آنها را اما نمی نشان می دهد ما برای آنها مراقبت. ما نیاز به در حال حاضر ما نشان می دهد با ارزش است. چگونه می تواند ما غرور دست نخورده بود اگر این مردم زندگی می کنند در شرم و بدبختی بسته به فرد و یا دولت صدقه ؟

ما در حال حاضر آن را مدیون آنها است. بیایید نه خودخواه. اجازه دهید ایجاد یک غیر ضروری ما در مقابل آنها روایت. بیایید همه با هم با ما عزت نفس به عنوان یک جامعه و یک ملت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>