رستوران ها در مقابل بیمه اشکال به عنوان یک لابی مبارزه

ولفگانگ Bar & Grill بود تعطیل در ماه گذشته در لس آنجلس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. موسس آن است که یکی از رهبران لابی کمپین برای رستوران ها.

عکس: فردریک جی. قهوه ای/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—تلاش های دولت برای کمک به کسب و کار بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال تحریک امواج از لابی درگیری و یکی از بزرگترین دعوا شکل چاله رستوران ها علیه صنعت بیمه.

رستوران ها و متحدان آنها در حال لابی گری رئیس جمهور تهمت و کنگره به فشار شرکت های بیمه برای پوشش “کسب و کار وقفه” ادعا ناشی از کوروناویروس حتی در جایی که رستوران ها باید سیاست هایی که حذف تلفات از بیماری های همه گیر.

در حالی که شرکت های بیمه ارائه پوشش کسانی که این سیاست ها به طور قابل توجهی گران تر از استاندارد کسب و کار وقفه در سیاست و چند رستوران حمل آنها نمایندگان صنعت گفت. اما رستوران ها و برخی از قانونگذاران ایالات متحده می گویند که کسب و کار-خاموش کردن سفارشات در ایالات و شهرستانها باید تشکیل کسب و کار وقفه خود را تحت سیاست های موجود است.

شرکت های بیمه در حال هل دادن به عقب سخت با کمک برخی از سناتور جمهوریخواه و محافظه کار گروه گفت: عطف به ماسبق تغییرات پوشش سیاست های تهدید و پرونده های حقوقی از رستوران می تواند به تضعیف این کشور سیستم بیمه است.

“بهره برداری از این بحران با دادخواهی احتکار را متوقف خواهد کرد امریکا بازیابی حتی قبل از آن شروع می شود” به گفته دیوید Sampson, رئيس جمهور و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی اموال بیمه مصدوم انجمن.

در رستوران کنار مبارزه برای برخی از سزارین. همراه با توماس کلر از دره نپا فرانسه رختشویی و کالیفرنیا فیوژن آشپزی پیشگام ولفگانگ جن در رستوران’ تلاش است با حمایت آشپز-فعال خوزه آندرس که اغلب درهم با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اتحاد به نام کسب و کار وقفه گروه و یا بزرگ را آغاز کرده است افکار عمومی و لابی های انتخاباتی به فشار شرکت های بیمه به پرداخت ادعا می کند حتی اگر رستوران ندارد و همه گیر پوشش و خواستار آن است که دولت بازپرداخت بیمه. بزرگ ائتلاف می گوید رستوران ها بزرگترین کارفرمای آمریکایی, حمایت از بیش از 15 میلیون شغل و مسئول حدود 1 تریلیون دلار در کمک به اقتصاد ایالات متحده.

“ما نیاز به شرکت های بیمه برای انجام کار درست و صرفه جویی میلیون ها شغل می گوید:” آقای کلر در وب سایت سازمان.

جهان آشپزخانه مرکزی بنیانگذار خوزه آندرس حق و مقابله Mook بحث توزیع غذا به اولین پاسخ دهندگان در واشنگتن دی سی در ماه گذشته.

عکس: مایک Jett/جهان آشپزخانه مرکزی/آسوشیتد پرس

همراه با آقایان جن و کلر تاسیس سرآشپزها شامل رستوران Daniel Boulud و ژان ژرژ Vongerichten صاحب ده ها تن از رستوران ها از جمله ژان-Georges واقع در مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل و برج در شهر نیویورک است.

آقای آندرس که علامت خود را به زبان اسپانیایی-غذاهای آمریکایی و در ادامه به راه اندازی جهان غیر انتفاعی آشپزخانه مرکزی نمی بنیانگذار این سازمان اما او یک حامی. زمانی که آقای تهمت و تحقیر مهاجران در مبارزات انتخاباتی آقای آندرس لغو معامله برای باز کردن یک امضا رستوران در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن جرقه یک سری از چند دلار به پرونده های حقوقی. آقای آندرس اغلب متهم به رئیس جمهور تبدیل پشت خود را در Latinos.

نبرد در حال حرکت است به کنگره است. تشکر. مایک تامپسون (D. کالیفرنیا.) نوشت: لایحه که نیاز به شرکت های بیمه به ارائه فاجعه پوشش در آینده است. آقای تامپسون منطقه شامل, فرانسوی, لباس های شسته شده که در آن شام برای دو نفر می تواند هزینه $1,000.

از طرف دیگر گروهی از سناتور جمهوریخواه با ارسال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک نامه مارس 10 اصرار او را به “زانو حرکت تند و سریع اداری اقدام” به بازنویسی بیمه. آنها نوشت: “بدون شک تضعیف ما سیستم بیمه است.”

بیش از 20 گروه های محافظه کار از جمله آمریکایی ها برای رفاه تاسیس شده توسط میلیاردر چارلز کخ و اواخر برادر دیوید کخ) در نامه ای به کنگره در روز چهارشنبه خواستار محدودیت در دعاوی ناشی از این بیماری همه گیر.

“در حالی که بقیه از امریکا گرد هم می آیند برای مبارزه با این بیماری همه گیر برخی از وکلای دادگاه باید به جای رسم خط جیب خود” گروه نوشت. “اگر دادگاه وکلای درنده خود خدمت دستور کار موفق, آن را خواهد داد و بیداد ملت ما اقتصادی گفت:” نامه ای که امضا شده توسط سران آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی و حزب چای کشور است.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

تا کنون این رستوران به نظر می رسد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در گوشه خود را. در اواخر ماه مارس آقای کلر و دیگر سرآشپزها فشرده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی به زور شرکت های بیمه به پرداخت کردن. پس از تماس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی روزانه است که او کارگردانی کارکنان به “استفاده از هر و همه قدرت در دسترس را به رستوران ها, میله, باشگاه انگیزه برای باز بماند.”

روز سه شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آقایان کلر جن Boulud و Vongerichten جدید مشاوره نیروی کار در بازگشایی اقتصاد است.

آقای کلر و دیگر سرآشپزها نیز خواسته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار دادستان کل ویلیام Barr به صدور نظر مشورتی بیان کرد که coronavirus ایجاد خطرناک شرایط کار با توجه به جان Houghtaling جدید, Orleans, وکیل بود که در میان موسس ائتلاف اعضای.

آقای Houghtaling گفت که او تا به حال صدها نفر از کسب و کار وقفه سیاست در روزهای اخیر که حداقل 20 درصد از آنها را پوشش ضرر و زیان از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی از آنجا که کسب و کار خواسته شد تا از نزدیک توسط مقامات دولتی.

برخی از قانونگذاران ایالتی در حال فشار دادن به صورت عطف به ماسبق تغییرات به سیاست های موجود برای پوشش بیماری های همه گیر که آقای Houghtaling گفت: امر خلاف قانون اساسی است. او گفت که سرآشپزها می خواهند دولت فدرال به بازپرداخت شرکت های بیمه برای ادعای آنها به طور داوطلبانه پوشش حتی اگر کسب و کار ندارد همه گیر پوشش.

اگر دولت فدرال نمی تواند توسعه یک راه حل و بیمه پرداخت نمی ادعاهای آقای Houghtaling گفت: کسب و کار خواهد شد و پرونده های حقوقی در هر دولت به زور بیمه برای پوشش coronavirus مربوط به ضرر و زیان است. با پرداخت ادعا می کند در سیاست های معتبر, “حریص شرکت های بیمه” به جای انتخاب “خط جیب دفاع وکلا,” او گفت:.

آقای ترامپ گفت: در مارس 10 کاخ سفید در نشست خبری که شرکت های بیمه باید پرداخت کسب و کار-بیمه وقفه اگر سیاست های خود را شامل نمی شود همه گیر ممنوعه اشاره کرد که برخی از شرکت ها شده است پرداخت حق بیمه برای مدت زمان طولانی.

“هنگامی که آنها در نهایت به آن نیاز شرکت های بیمه می گویند که ما در حال رفتن به آن را” آقای ترامپ گفت. “ما نمی توانیم اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

بیمه ادعا می کنند که پرداخت مطالبات خسارت به طور خاص حذف فاجعه بار خواهد بود.

“الزامی برای پوشش خبری این اندازه و نوع قرار گرفتن در معرض در حالی که ابطال موجود استثنائات را به مقدار یک قانون اساسی abrogation از قراردادهای بیمه و پایان وجود کسب و کار وقفه در بازار بیمه به عنوان ما آن را می دانم” گفت: یک گروه از بیمه انجمن های صنفی در نامه ای به آقای تامپسون.

به جای صنعت بیمه می خواهد کنگره برای ایجاد یک دولت مورد حمایت صندوق که در پرداخت ادعا می کند که در نتیجه از coronavirus بیماری همه گیر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم شرکت های بیمه باید پوشش تمام کسب و کار رستوران-وقفه ادعا می کند ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

تشکر. Nydia Velazquez (D. n. y.) و یک ائتلاف آمریکا می خواهند بیمه برای پوشش ضرر و زیان ناشی از شهرستان و دولت عمومی-بهداشت خاموش شدن ناگهانی تحت کسب و کار-وقفه سیاست های, اما آنها اذعان دارند که حمایت دولت ممکن است مورد نیاز است. از طریق یک سخنگوی خانم Velazquez گفت: این ویروس تا به حال در معرض یک “بازار شکست در صنعت بیمه” است که صدمه دیده بی شماری کسب و کارهای کوچک.

“ما به احتمال زیاد نیاز به برخی از نوع وسیله نقلیه, شاید شبیه به آنچه که انجام شد بعد از 9/11 به پر کردن شکاف ها و رسیدگی به این مشکل و یا میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک صاحبان و کارگران خود را در حال رفتن به رنج می برند فوق العاده,” او گفت:.

بیمه لابی پشتیبانی از این ایده. که نگرانی های مشترک با صنایع دیگر از جمله املاک و مستغلات, منافع, که حمایت اوباما و جدید “بازیابی صندوق” است که حمایت از کسب و کار است که تحت پوشش نجات بسته در حال حاضر تصویب شده توسط کنگره است.

“ما در حال درخواست برای اقدام فوری گفت:” استفانی Cegielski, معاون رئيس جمهور از شورای بین المللی مراکز خرید که اعضای آن در حال صاحبخانه به بسیاری از بسته رستوران که شروع به سقوط در اجاره و یا انصراف از اجاره. “همه از این کسب و کار نیاز به آماده برای اجرای این لحظه که کسی می گوید آن را امن باز شود.”

نوشتن به برودی در Mullins [email protected] و تد مان در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>