رستوران ها می گویند اجتماعی دور ناهار خوری می تواند از بین بردن کسب و کار

رستوران پیش بینی ماه از فروش ضرر و زیان با توجه به محدودیت ظرفیت. مشتریان نشستن در یک رستوران این هفته در ساحل جنوبی میامی.

عکس: chandan khanna/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رستوران ساخته شده است که کسب و کار خود را در نگه داشتن صندلی کامل در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به اجرا در کسری از که ظرفیت.

در سراسر ایالات متحده, اتاق ناهار خوری بازگشایی و, برخی از مشتریان در حال بازگشت به صنعت داده ها را نشان می دهد. اما رستوران ها می گویند آنها انتظار دارند ماه از فروش و زیان پیش رو با توجه به ظرفیت محدودیت های اعمال شده شامل جدید کروناویروس. آنها همچنین خرید پلکسی گلاس دیوار برای جدا کردن جداول استخدام کارکنان تمیز کردن و چرخش کمتر جداول به غرفه عمیق تر اسکراب فراز بین مشتریان هزینه های که در قرعه کشی یک کم عمق استخر از درآمد.

“این مدل کسب و کار است و اساسا تغییر” گفت: جان Cywinski رئیس جمهور Applebee را که در مسیر افتتاح فروشگاه جدید برای اولین بار در سال قبل از بحران رسید. در سراسر صنعت رستوران او گفت: “وجود خواهد داشت به احتمال زیاد انقباض به عنوان یک نتیجه از این است.”

مرتبط

  • نیویورک شروع به نقشه برداری از جاده برگشت از Coronavirus—و آن را طولانی
  • لوقا خرچنگ هدایت محتاط بازگشایی طول Coronavirus
  • بعد از مستندات رستوران هدف به موسیقی جاز تا اتاق ناهارخوری
  • صاحبخانه بخار به عنوان استارباکس دیگر زنجیر به دنبال تمدید اجاره کاهش
  • صاحبان Applebee های فلفل قرمز را گزارش وانت, تحویل, دستاوردهای به عنوان ناهار خوردن در باقی مانده را از روی میز

از 30 آمده است که اجازه داده اند رستوران ایالت به سر خدمت به مشتریان در داخل خانه 15 ظرفیت محدود به 25% یا 50% و با توجه به بازار-شرکت تحقیقات گوردون Haskett. بقیه الزامی اجتماعی فاصله است که اثر کاهش ظرفیت و یا هنوز برای انتشار هدایت. رستوران مدیران انتظار می رود محدودیت به گذشته حداقل از تابستان است.

حتی به عنوان رستوران بازگشایی بسیاری از آمریکایی ها می گویند که آنها احساس نمی راحت بیرون رفتن برای غذا خوردن است. یک نظرسنجی از 2500 مصرف کنندگان ایالات متحده در این ماه نشان داد که سه چهارم برنامه ریزی شده برای جلوگیری از رستوران ها و یا ناهار خوردن کمتر با توجه به وال استریت شرکت Cowen.

مارگارت Ganong یک زن 63 ساله و مترجم از سیاتل گفت: او بیش از حد نگران بودن در معرض ویروس به معطل شدن در یک رستوران, و نمی خواهم این ایده از خدمت توسط یک نقاب پیشخدمت. او قصد دارد به چوب برای پخت و پز در خانه با شوهرش.

“پرنیان از یک رستوران خواهد بود کمی تیره و تار برای آینده قابل پیش بینی” خانم Ganong گفت.

برخی از گاه به گاه-ناهار خوری بزرگ زنجیره ای مانند Brinker International Inc.’s فلفل قرمز و Cheesecake Factory , Inc., ساخته شده است تا به کسب و کار در طول بحران و می گویند که آنها می آیند و نزدیک به شکستن حتی با کمتر شام در رستوران خود در این سال است.

اما صاحبان دیگر می گویند رستوران خود را زنده ماندن نیست اگر آنها نمی تواند پر کردن کرسی های خود را. برخی می گویند که آنها فکر نمی کنم به مشتریان پرداخت خواهد شد به غذا خوردن در رستوران ها با جداول خالی و بارها با کمتر مدفوع.

“شما در راه رفتن و آن را احساس می کند مانند یک آرامگاه” گفت: ری Washburne شرکت مالک تگزاس مبتنی بر متر جمعیت رستوران Group Inc. و یک عضو از یک کاخ سفید نیروی کار از رهبران کسب و کار مشاوره مدیریت در بازگشایی اقتصاد است.

آقای Washburne باز بیشتر از 25 Mi Cocina مکان در اوایل این ماه در 25% ظرفیت با توجه تگزاس اولیه محدودیت. او گفت: دیگر رستوران باید از او پرسید اگر شرکت می خواهد به بیش از خود را اجاره زیرا آنها می توانند پول را در کاهش ظرفیت.

Sunil Dharod صاحب 75 Applebee رستوران در تگزاس و کالیفرنیا گفت که او خواسته است صاحبخانه برای اجاره شکسته است و با توجه به بسته شدن 10 درصد از رستوران خود را اگر شیب دار فروش کاهش باقی بماند.

“ما همچنان به از دست دادن میلیون ها دلار. که تبدیل خواهد شد بسیار چالش برانگیز است.”

مربوط تصویری

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

یکی دنی Corp. franchisee بسته شدن 15 رستوران در نیویورک و تخمگذار کردن 520 کارگران با توجه به اخطار های ارائه شده به دولت در این ماه است. صاحب 49 IHOP رستوران در چهار متحده اشاره کرد stay-at-home مقرر در آن تشکیل پرونده ورشکستگی این ماه است. سخنگوی ناهار خوردن برندهای جهانی, Inc., شرکت مادر به Applebee و IHOP گفت: این شرکت با ارسال اعلامیه فسخ صاحب حق رای دادن توافق نامه ماه گذشته.

رستوران های مستقل و حتی چالش های بیشتری از نشستن به پایین زنجیر زیرا آنها تمایل دارند که کمتر به کمربند خاموش مشتریان و کرسی های کمتری برای حذف. یک نظرسنجی از 250 کلرادو رستوران اپراتورها در اوایل این ماه نشان داد که نزدیک به نیمی انتظار می رود به طور دائم در کمتر از سه ماه در 50 درصد ظرفیت کلاه که مجموعه دولت در روز چهارشنبه. یک مطالعه از 483 شهر نیویورک سالن متوجه شد که 61 درصد آن را نمی تواند با اشغال محدودیت های زیر 70 ٪ است.

برای نمونه 75-صندلی نشسته رستوران در نیویورک یک اشغال کلاه از 50 درصد خواهد اجازه می دهد برای فقط 20 شام پس از حسابداری برای کارکنان گفت: James Mallios یک شهر نیویورک رستوران و وکیل. او گفت: تعداد قطره به حدود پنج diners در 25 درصد ظرفیت محدود است. شهر نیویورک هنوز کاسته stay-در-خانه سفارشات و یا مجموعه ای از ظرفیت نهایی راهنمای برای رستوران ها.

“آن را مانند فروش بلیط فقط برای حقه در استادیوم یانکی” گفت: آقای Mallios که رستوران شامل Amali و Calissa.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

والا مارکوس صاحب غرب-بورن در منهتن گفت که او نمی داند که چگونه به رستوران از 1500 فوت مربع از جمعی صندلی تحت محدودیت ظرفیت. او را در میان صاحبان که با تشکیل یک انجمن مستقل رستوران ائتلاف به لابی کنگره برای اختصاص 120 میلیارد صندوق برای رستوران ها و برای رفع به وام های فدرال به معنای نگه داشتن کسب و کار شناور در طول بیماری همه گیر.

“همه چیز ما ایجاد کرده اند به تاریخ از بین رفته است” خانم مارکوس گفت. “آن تلخ است.”

اپراتورها با دو رقمی فروش کاهش نیاز به خدمت به مشتریان بیشتر و نه کمتر به حساب برای هزینه های رو به رشد برای اجرای یک رستوران با خیال راحت مانند ماسک برای کارکنان و پلکسی گلاس موانع بین صندلی گفت: شرکت مشاوره AlixPartners.

“این است که پول در آوردن گزاره” گفت: آدم ورنر جهانی co-رئیس AlixPartners رستوران مهمان نوازی و اوقات فراغت تمرین.

نوشتن به هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>