رستوران روشن کردن Pantries کشاورزان شخم تحت

تامین کنندگان از محصولات تازه برای رستوران ها دیده اند تقاضا تبخیر شود. یک شمع از دور انداخته کدو در مزرعه ای در شهرستان فلوریدا, فلوریدا., در این ماه.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

بسته شدن رستوران در سراسر کشور را ترک کرده است سرآشپزها و کشاورزان با تن تولید گوشت و به دور از عجله.

برخی از بالا پایان رستوران فروش استیک و گوشت و به طور مستقیم به مصرف کنندگان به جای در اتاق ناهار خوری که رفت و تاریکی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منفجر شده در ایالات متحده در ماه گذشته. مزارع شخم صدها هکتار از سبزیجات در نخست ایالات متحده در حال رشد مناطق مانند Yuma Ariz.

رایان McCaskey آشپز و صاحب شیکاگو رستوران, Acadia, تبدیل پارکینگ در پشت ساختمان خود را به رایگان و هوا بازار برای رستوران کارکنان صنعت و همسایگان. در گذشته دو شنبه او در توزیع مواد غذایی رستوران در دست داشتند که در غیر این صورت از بین بردن و همچنین به عنوان کمک های مالی از تامین کنندگان و کسب و کارهای محلی.

هفته اول بازار بود و مملو از غذاهای دریایی از جمله میگو cod و 700 صدف. هفته دوم از آن ارائه شده 500 پوند bratwurst, 300 پوند از گوشت خوک و یک آید تپه عرضه پرتقال است.

“ما متلاشیکننده در درزهای با مواد غذایی” آقای McCaskey گفت. او گفت: اقلام موجود این شنبه را از محدوده خاویار به کاغذ توالت.

زمانی که سن فرانسیسکو اعلام کرد citywide مستند در مارس 16, Harris,’ رستوران آشپز مایکل Buhagiar می دانستند لیمو و پیاز و کاهو در آشپزخانه خود را به مقصد شد به از بین بردن. بنابراین سفید-سفره steakhouse که معمولا به فروش می رساند اقلام مانند $71 porterhouses به 200-به همراه شام یک شب تبدیل قصاب با نزدیک ورودی آن به یک مینی-فروشگاه مواد غذایی.

هریس’ در حال حاضر به فروش می رساند خشک-سن استیک نیویورک و دنده-دور چشم برای 30 دلار پوند—و همچنین خشک تقسیم نخود و لوبیا و سیب زمینی هر روز هفته. با تقاضای قوی آقای Buhagiar به تازگی خریداری یک دوجین کوتاه صلب و بارگذاری آنها بر روی درخت غان قفسه به سن و سال برای یک ماه. زمانی که قرنطینه به پایان می رسد, او گفت:, که هم او را به نخست استیک برای خدمت به مشتریان.

“این یک پیروزی” آقای Buhagiar گفت.

در نیویورک F. Rozzo & Sons, غذاهای دریایی تامین کننده به high-end رستوران مانند نابو 57 و اقیانوس نخست تبدیل آن پیر چلسی انبار به یک بازار ماهی. صاحب لوئیس Rozzo فروش غذاهای دریایی تازه را به طور مستقیم به مشتریان در هزینه به شناور باقی می ماند ارائه خرچنگ دریایی برای عنوان کمی به عنوان $7.50 هر.

لوئیس Rozzo که به طور معمول لوازم نیویورک رستوران ها در حال حاضر فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

عکس:
Carnsmedia

رستوران تعطیلی نیز برخورد یک ضربه سنگین به تولید کنندگان و پردازنده مانند GreenGate تازه LLP که لوازم سبزیجات به طور انحصاری برای رستوران ها و موسسات از جمله مدارس. رابی Barkley, GreenGate صاحب گفت: تقاضا برای محصولات خود تبخیر 70% تقریبا یک شبه. است که او را وادار به از بین بردن برخی از 250 هکتار از تولید—از کاهو به کلم بروکلی—که هزینه ای در حدود 1.3 میلیون به رشد در زمینه های سراسر جنوب غربی آریزونا.

“ما در حال ترک کاملا محصول خوب در این زمینه” آقای Barkley گفت. “آن را کامل و از دست دادن است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه رستوران ها و مزارع در منطقه خود را برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus? پیوستن به مکالمه زیر.

مانند دیگر تولید کنندگان GreenGate به زودی شیفت عملیات شمال به سالیناس کالیفرنیا برای بهار و تابستان فصل که در آن آقای Barkley گفت: او را اجرا سالاد-پردازش کارخانه در یک شیفت به جای معمولی دو استخدام کارگران کمتر از حد نرمال است. این شرکت ممکن است برداشت کمتر از نیمی از محصولات گیاهی آن را در حال حاضر کاشته شده در کالیفرنیا است.

سبزی عمده تولید لوازم رستوران مانند وندی Co. گفت: ياوه رستوران تقاضا موجب شده است این شرکت به شخم زدن زیر چند صد هکتار از سبزی های برگ دار در هفته های اخیر. این شرکت که همچنین رشد محصولات کشاورزی در Yuma Ariz., و سالیناس کالیفرنیا کاهش کارکنان و کاهش حقوق کارکنان دیگر. آن است که تلاش برای جمع آوری پول آن بدهکار است از توزیع کنندگان و تعیین اینکه آیا آن است که واجد شرایط برای کمک های فدرال در زیر اخیر 2 تریلیون دلار بسته محرک.

کشاورزی و تجارت گروه خواسته اند وزارت کشاورزی ایالات متحده برای اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان پرداخت می شود در کامل با استفاده از مقررات فدرال است که برای دهه ها کمک کرده است تا تولید کنندگان هنگامی که خریداران خود را نمی تواند پرداخت صورتحساب خود را.

هارولد McClarty صاحب مستقر در کالیفرنیا HMC مزارع که رشد می کند و کشتی های میوه از جمله هلو و آلو و انگور می گوید شرکت او بوده است اهدا 200000 پوند انگور یک هفته به نزدیکی مواد غذایی بانک از افت ناگهانی در رستوران تقاضا است. او پیش بینی می کند او را مجبور به ترک بیشتر انگور به پژمرده در انگور در این تابستان اگر رستوران نیست, بازگشایی درهای خود را.

“این باور نکردنی اثر دومینو” آقای McClarty گفت. “این یک فاجعه است و ما نمی در پایان آن توسط هر کشش.”

به تازگی ایجاد شده باز هوا بازار در پارکینگ شیکاگو رستوران Acadia.

عکس:
Acadia

نوشتن به جسی نیومن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>