پاسخ به افسردگی در راه مثبت

توسط Ullhas Pagey

دستاوردهای و مشاهیر مانند آبراهام لینکلن, ارنست همینگوی, زیگموند فروید, مایکل فلپس, Brad Pitt, جی کی رولینگ, لیدی گاگا و Deepika Padukone, باید همه با تجربه افسردگی در برخی از نقطه در زندگی خود را. در مهاباراتا مشهور جنگجو های شاهزاده Pandava آرجونا خیلی گیج و نوميد و سرخورده و افسرده قبل از شروع جنگ در Kurukshetra که او حاضر به مبارزه با. دولت خود را از ذهن توضیح داده شده است به وضوح در Arjuna Vishada یوگا در Bhagwad گیتا.

خبر خوب این است که همه از بالا به افراد در نهایت ظهور کل. در آن زمان بسیاری از ما ممکن است از رنج می برند عاطفی احساس وحشت و نگرانی اما آیا یکی می آید از آن صدمه ندیده بستگی دارد به طور کامل در مورد چگونه ما به این وضعیت پاسخ.

نگاهی نزدیک تر به پویایی افسردگی خواهد شد کمک به ما در بهبود توانایی ما برای پاسخ در راه مثبت است. افسردگی در سطح عمیق تر می تواند یک نتیجه از درگیری بین ذهن و عقل بحرانی سازه ما ظریف شخصیت.

این ذهن است که کانون همه ما احساسات و عواطف و احساسات و گرایش به افراط در ادراکات حسی در حالی که عقل عطا بر ما قدرت فکر و تأمل و تبعیض. ذهن ذهنی ضربه بی قرار و vacillating. بر خلاف عقل, همه چیز در مورد منطق, منطق عینیت و کنترل خود است.

در یک شخصیت متعادل عقل قوانین در حالی که در یک عاطفی شخصیت ذهن قوانین. در متعاقب آن تقلا از جنگ زمانی که ذهن overpowers عقل آن اجرا می شود, شورش, اغلب منجر به افسردگی می شود. آن را به عنوان محبوب گفت: “مردان نه, زندانیان از سرنوشت اما تنها زندانیان خود را از ذهن است.”

مسائل مربوط به ارتباط همچنین می تواند کمک به که کم احساس است که در صورت عدم حل نشده می تواند به تشدید افسردگی می شود. ما ممکن است به اندازه کافی مجهز به رسیدگی به جنبه های عاطفی است که می تواند مارپیچی خارج از کنترل است. احساسات در ذهن سرچشمه و بلوغ نهفته است در دست زدن به خود و احساسات برای اولین بار قبل از برخورد با کسانی که از دیگران. همدلانه گوش دادن بسیار مهم است در چنین شرایطی به حل و فصل درگیری ها و سوء تفاهم ها. مشکل این است که ما به ندرت دریافت هر گونه آموزش در این منطقه قبل از اینکه چیزی اتفاق می افتد.

به طور کلی کسانی که تجربه افسردگی تمایل به پاسخگویی در هر کدام از دو راه – مبارزه یا پرواز. کسانی که آسیب پذیر و شکننده و فاقد پشتیبانی خوب سیستم ممکن است متوسل به پرواز رفتار. از این رو ممکن است آنها را. کسانی که قوی تر هستند و کسانی که رسیدن برای کمک به مبارزه با بیماری و ظهور آسیبی نرساند.

چگونه می تواند ما را قادر می سازد عقل را به بازی یک غالب نقش ؟ این جایی است که بعد معنوی را به بازی می آید. درگیر شدن در شیوه های معنوی مانند دعا و مراقبه و گوش دادن به گفتمان و شرکت در satsangs کمک در کاهش روانی اضطراب و ایجاد آرامش خاطر در نتیجه محافظ در برابر شتابزده واکنش های احساسی.

پزشکان و روانپزشکان و خانواده و دوستان و به خوبی wishers نقش بسیار مهمی را به بازی به عنوان توانمندسازها با تشویق و خوش بینی و مثبت و امید است. در نهایت فرد نیاز به تلاش برای رهایی خود از این وضعیت به عنوان توصیه شده توسط کریشنا “Uddharet atmanatmanam – یک فرد به آسانسور خود را; یک مرد است که خود را بهترین دوست و همچنین خود را دشمن.” این است که چگونه آرجونا در نهایت اعلام کرد “Nashto moha – من توهم رفته است!” و او رفت و به انجام وظیفه خود جنگ و نیز به دست آورد.

شیوه های معنوی کمک به تقویت پزشک هوش هیجانی و هوش معنوی. همه این می تواند کمک به سالک برای رسیدن به مرحله تحقق و غلبه بر تمام توهمات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>