احترام مرده بیش از حد

تصاویر تکان دهنده ظاهر شده اند از اجساد در یک راهرو بیمارستان در ارجمند شاه ادوارد بیمارستان یادبود در بمبئی. داخل Covid-19 سردخانه دهلی Lok نایاک بیمارستان سازی قفسه های پر و بدن انباشته شده اند تا بر روی زمین است. اینها فقط دو نمونه عوارض هولوکاست امکانات گرفتن حمایت در شهرهای ما باعث پریشانی به خانواده بیمار بیماران بلکه برای کارکنان بیمارستان.

در دهلی نو به عنوان مثال شهرداری شرکت کرده اند مجاز چوب pyres برای هولوکاست و بنابراین بار به طور طبیعی افزایش یافته و در برقی و CNG crematoriums. توجه داشته باشید که برای اولین بار می تواند دوم حتی بدون Covid. به عنوان برق و CNG کوره کار اضافه کاری آنها تمایل به شکستن بدتر شدن انباشت. گزارش شده است که این به این معنی مقامات صبر خارج crematoriums تمام روز با پوشیدن PPE مناسب تنها می شود گفت که آنها باید بازگشت به بعد. در حال حاضر به عنوان شهری شرکت ها مجبور به repermit چوب pyres آن است که کارکنان از این امکانات که معترض هستند.

این اعتراضات در خط با آنچه دیده شده است از چنای به وللبه ویدینگر به دلیل اطلاعات غلط در مورد بدن مرده, پخش كردن, Covid حتی پس از آنها به کار گرفته شده با احتياطات استاندارد. جعلی, اخبار, شایعات و اطلاعات غلط تغذیه یک infodemic که در راه است به عنوان خطرناک به عنوان coronavirus. واقعیت این است که مرده شایسته احترام ما به اندازه زندگی. در زمانی که مجالس ترحیم سنتی غیر ممکن است و بنابراین مردم می توانند سوگواری عبور از عزیزان خود را در زمان مفتخر راه حداقل است که باید تضمین شود که به موقع و ادب cremations. بنابراین رفع این شکسته کوره و ساخت بیشتر به عنوان مورد نیاز از دهلی به بمبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>